meteori

Krf - ostvaren san-putopis

39 poruka u ovoj temi

Uzdravlje Meteori ! Sa uzivanjem sam citala i iscekivala nastavak, nisam htela da se ubacujem izmedju postova. Nemoj cekati peMziju da ostvaris jos jedan svoj san.Ja sam to jako zelela i ostvarila ove godine ali sam uz setnju i fotografisanje nagradjena i divnim kupanjem.Drago mi je ako sam ti nesto bar malo pomogla. mene je uvek strah da nekom ne odmognem. Sve najbolje dvojcu iz Banja Luke i respekt -dalek je to put...:hello:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi meteori, svaka čast na trudu i veliko hvala za lep i koristan putopis. Srdačan pozdrav od rakel. 

P. S. Žao mi je zbog restorana Als, ja sam ga hvalila,  ali, eto... :neznam:Onaj vaš losos izgleda stvarno ispošćeno. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I izgleda da je Leonidas zglajzo...steta velika...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta reci osim bravo!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@rakel, nemojte da Vam bude zao zbog Al'sa. Ja na ovom forumu prikupljam informacije, a onda sama odlucujem kako i u kojoj mjeri da ih upotrebim. Sama sam kriva sto nisam slusala svoj "insekt". :D 

Inace, hvala svima! :srce:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se tiče girosa u Leonidas, i dalje je preukusan i po meni najbolji koji sam jeo. Meso je zaista jako ukusno, upečeno za desetku. Uvek je gužva tako da je čekanje 5 do 10 min, ali vredno čekanja naravno.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama je cekanje bio najmanji problem. 

Ali kada dobijete komade mesa duge 5-7 cm, siroke 3 cm i poprilicno debele koji su vise kuhani i ni malo zapeceni onda to i ne lici na giros. A rado bismo cekali da se zapeku da nam je neko rekao.

To sto smo dobili bih jednostavno nazvala losom srecom ili prostije "danas mi se ne radi pa cu servirati sta ispadne". 

Nije on bez ukusa, mada jesmo jeli i mnogo ukusnije. 

Najbolji pokazatelj je McPita u kojoj smo prvi put pojeli poprilicno los, a drugi put ekstra giros.

Cak i ne mislim da Leonidas nije za preporuku, ali mi npr. ne bi pokusavali eksperimentisali opet da smo duze bili.

Izmenjeno (meteori)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nama je cekanje bio najmanji problem. 

Ali kada dobijete komade mesa duge 5-7 cm, siroke 3 cm i poprilicno debele koji su vise kuhani i ni malo zapeceni onda to i ne lici na giros. A rado bismo cekali da se zapeku da nam je neko rekao.

To sto smo dobili bih jednostavno nazvala losom srecom ili prostije "danas mi se ne radi pa cu servirati sta ispadne". 

Nije on bez ukusa, mada jesmo jeli i mnogo ukusnije. 

Najbolji pokazatelj je McPita u kojoj smo prvi put pojeli poprilicno los, a drugi put ekstra giros.

Cak i ne mislim da Leonidas nije za preporuku, ali mi npr. ne bi pokusavali eksperimentisali opet da smo duze bili.

Meni je sok bio posle onako dooooobrog girosa iz 2014- te  da budem posluzena zaista losim.Plus uz gazdu radila je neka smusena stidljiva devojka koja se ustrucavala da upste pridje za sto.Bio je pocetak sezone pa sam to sve prepisala tome kao tek krece posao i tako ...ja sam htela jos jednom da odem ali..nisam stigla.Sa gazdom sam razgovarala i pitala da se nije promenio vlasnik -nije....nisam mu rekla da nisam zadovoljna i da je pre bio bolji a trebala sam...mozda zavisi i od mesa koje nabave.Nadajmo se da ce ubududje biti samo bolji i uvek isti.

Zaista je los licni osecaj kad se napenalis na dobru klopu odes sav sretan a dozivis duboko razocarenje i nije to u pitanju samo hrana kao hrana vec nesto vise od pukog punjenja stomaka...osecas se nekako .........a jos gore kad nekom preporucis a taj dobije lose....

Ostane gorak ukus u ustima...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ta devojka i dalje radi, i bas onako beživotno i bezvoljno ide

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@dimic_bata

Pocastvovana sam. Hvala Vam od srca! 

 

Zaboravih da kazem da smo razmjenjivali iskustva o Leonidasu sa nasim mladim komsinicama. I one su se cudile jer im je giros uvijek bio fin i zapecen.

Eto, trefer! :D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@meteori

Pa ja sada ne mogu da dočekam da krenem put Krfa :rolleyes:

Prelepo, sadržajno, za svaku pohvalu i preporuku!

Hvala Vam za ovo uživanje :srce:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Nakon toga smo pomoću navigacije pokušali naći plavu grobnicu. Ona je praktično sa druge strane ostrva. Navigacija je pokazala ovo":

 

 

DSC00198.thumb.JPG.c08768c5b9a2b42ea1247

Da ste manje  gledali u telefon, videli bi ste stepenice ka plavoj grobnici - odmah su ispod spomen kosturnice!  

Pre godinu dana sam Vas privatnom porukom upozorio na ovu grešku !

Malo je vremena prošlo za ispravku? Još godinu dana da čekamo ?

Izmenjeno (Medo)
Kratak video u sledecem postu!
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Izmenjeno (Medo)
Plava grobnica je ispod kosturnice a ne sa druge strane ostrva Vido !
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I, isto tako, privatnom porukom sam Vam objasnila na sta sam mislila. 

Naravno da se spomen obiljezje vidi odmah, ali je bitno istaci sebe ponizavajuci druge.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka