Mina1

Tunis - jul

11 poruka u ovoj temi

Zdravo svima, da li je neko zainteresovan za Tunis  sredinom jula? Ako je neko zainteresovan neka pise u inbox da se dogovorimo? Pozdrav :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvo bi trebala da se predstavis neke osnovne stvari o sebi

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Djilas.M, hvala, nova sam ovde pa i ne znam bas kako sve funkcionise :neznam:, a i ovo je malo u poslednji cas...Uglavnom, imam 33 god, iz Beograda sam. Volela bih da mi se pridruzi druzeljibiva, opustena osoba/e kojoj se kao meni uglavnom ide da leskari i uziva, obilasci, izleti moze, uglavnom sve moze da se dogovori. Radi se o aranzmanima 10 noci, hoteli 4*, oko 530e sa taksama, all inclusive...:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li si nasla neki odredjeni hotel?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suzila sam izbor na nekih pet hotela ali u svima ista ponuda. :rolleyes: 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svi su manje vise slicni,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav Djilas.M, hvala, nova sam ovde pa i ne znam bas kako sve funkcionise :neznam:, a i ovo je malo u poslednji cas...Uglavnom, imam 33 god, iz Beograda sam. Volela bih da mi se pridruzi druzeljibiva, opustena osoba/e kojoj se kao meni uglavnom ide da leskari i uziva, obilasci, izleti moze, uglavnom sve moze da se dogovori. Radi se o aranzmanima 10 noci, hoteli 4*, oko 530e sa taksama, all inclusive...:D

Da li je 530e po osobi ili za dve osobe? :) i koji vid prevoza je u pitanju? srdacan pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

530 po osobi, 440 je smestaj i 89 avio troskovi, Uglavnom aranzman je od 17. ili od 20 jula. Pozdrav :D 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako uzmemo trokrevetnu sobu na treceg odraslog ima popust:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I na cetvrtog, sto vece drustvo to interesantnije. :D Sad ozbiljno :rolleyes:, do kraja jula mi je odmor pa ako neko stvarno hoce da putuje nek se javi. Nisam smarac, ako nam odgovara da provodimo vreme zajedno ok, ako ne, ja sam sasvim ok i sa tim. Isto ako neko ne zeli da deli sobu moze i odvojene sobe, ne smeta mi doplata za jednokrevetnu, ali je lepo bar nekog "znati" pre puta.:D Pozdrav :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mislim da je idealno da uzmemo trokrevetnu sobu,saberemo sva tri aranzmana sa popustom za trecu osobu i to podelimo na tri dela:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka