Guest Guest

Kiten?

26 poruka u ovoj temi

Divne su ti slike.Bila sam davno 2004. i odlicno se provela.Secam se da izlazili u diskoteku Zangador i da je sve bilo veoma povoljno.Ako nije problem za ime smestaja u pp.Ove godine cemo preskociti Bugarsku ali bih svakako volela sledece.

Izmenjeno (nesacaca1)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Klub Zangador jos uvek radi

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kavo je more, da li ima algi, meduza, granja u vodi,kakva je prozirnost, kakvi su talasi, je li stavljaju mreze da hvataju sve to..Kakve su cene. je li ima akva parkova, i itd..itd..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

More je u junu bilo izuzetno lepo, cisto, bistro, bez meduza, granja, talasa - pogotovo na juznoj plazi. Na severnoj je bilo malo prljavije, malo pene i ne tako bistro, ali tu je bilo i daleko vise ljudi. Veliki akqua park imate kod Primorskog, na par mesta smo videli da se organizuje besplatan prevoz do tamo. Nema mnogo morskih zanimacija u samom Kitenu, na jednom mestu su bile pedoline za iznajmljivanje i to nam je najvise nedostajelo. Cene su bile vrlo pristupacne u junu, sad sam vec i zaboravila posto je sta, ali svuda smo mogli da sednemo na pice i da prezalogajimo nesto, nigde nisu bile paprene cene.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji je smestaj u putanju: hotelski ili zakup apartmana sa kuhinjom? Kako ste putovali, autobusom ili kolima?

Veoma sam zainteresovana za letovanje u ovom mestu, pa ce mi mnogo znaciti trazena informacija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kiten je zaista mesto za svaku preporuku.

Isli smo u sopstvenom aranzmanu, svojim autom, i imali smestaj sa polupansionom. Oko smestaja je ispao mali nesporazum, rezervisali smo preko booking-a hotel Phoenix, bez placanja unapred i bez kreditne kartice. Medjutim, nasu rezervaciju vlasnik hotela (izuzetno ljubazan covek sa kojim moze sve lako da se dogovori) prevideo je i kada smo mu se javili tri dana pred put da stizemo on nam je nasao smestaj u prelepoj vili "Gorski raj", odmah pored hotela, a u hotel smo isli na dorucak i veceru. Super smo prosli jer je taj smestaj bio zaista savrsen, sa jednom od najlepsih terasa i basta u Kitenu (mogu da vam posaljem broj telefona na p.p.).

Inace, stekla sam utisak da su prodavnice dosta oskudno snabdevene, u slucaju da se uzima apartman sa kuhinjom i samostalno priprema hrana, vise su opskrbljene sa picem nego sa povrcem i mesom. Doduse, videla sam i jednu mesaru ali nismo ulazili. U Carevu, koje je 10-ak km od Kitena, ima Lidl, tako da je i to jedna opcija za snabdevanje A i u samom Kitenu ima dosta restorancica sa povoljnim dnevnim menijem.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala...moze pp.

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je "Gorski raj". U prizemlju restoran na spratu sobe.

DSC03319.JPG

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam razumela, u kuci snema ishrane. Kakve je hranau restoranu, i  moze li se racunati na dva obroka, za vreme odmora i kakve su cene?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U ovom restoranu na fotografiji, ispod smestaja, ne bi mogla da se organizuje redovna ishrana, ali moze da se dogovori sa vlasnikom hotela Phoenix, on je odmah pored, (malo se nazire narandzasta zgrada na desnoj strani fotografije),  http://www.hotelphoenix-kiten.com/

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Данас смо ишли у Китен. Мало је рећи да сам одушевљенаааааа. Песак, плићак за децу, скоро да нема таласа, вода топла. Лежаљка 3,5 лева; сунцобран 3,5 лева. У ресторану храна као и код нас, ништа скупље.

Нажалост када сам тражила смештај за летовање нисам ништа нашла на самој плажи у Китену а сада сам схватила и зашто. Има 3-4 хотела на самој плажи и то је све. 

 

20200720_130748.jpg

20200720_130826.jpg

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka