Guest Guest

Kiten?

25 poruka u ovoj temi

Iskustva onih koji su bili u Kitenu

Koji su dobri,a koji losi hoteli?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I kakav je nocni zivot? B)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo smo se vratili iz Sozopola.Grad je fantastican.Svratili smo do Kitena,ali nam se uopste nije dopao.Lici na neko selo i izgleda poprilicno jadno.Ako mozes,bolje idi u Sozopol.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja sam bio u kitenu, pocetkom jula. moja iskustva su pozitivna, mada je to poprilicno mali, miran grad. 9 km je udaljen od Primorskog, oko 30 od Sozopola. sve zavisi sta ocekujete i sta vam treba?! noccni zivot je bedniji od nocnog zivota u Primorsom, ali nije nikakav problem otici od onde autobusom (1 lev) koji saobraca na svakih sat vremena ili taxijem (7 ili 8 leva). (1 evro= 1.88 leva) to je kurs iz jula.

kiten ima ubedljivo najbolju plazu u toj regiji! plaza se zove atilman, to je jedan zaliv, nije otvoren ka pucini, tako da nema talasa (koji su katrakteristicni za crno more) i nema meduza koje su gotovo svakodnevno prisutne u Primorskom. pice, hrana su poprilicno jeftini cak i u onim najekskluzivnijim restoranima i barovima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li nekoga ko je bio u hotelu Kremikovci u Kitenu.Moji prijatelji razmisljaju o odlasku u taj hotel,ali culi su sasvim suprotna misljenja dve strane pa bi hteli da imaju malo vise podataka.Hvala u njihovo,a i moje ime! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ej Guest deru te za kurs...

Kurs je 1eur = 1.95 leva.. (u julu je bilo isto tako). Inace, u Bugarskoj su ti najvece prevare upravo sa menjanjem novca, menjajte novac iskljucivo u menjacnicama na kojima pise no commison. Pozdrav iz Sofije!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Proslog leta smo bili u Kitenu u hotelu Kamenec koji je fantastican.Mesto jeste seoce,ali to je draz Kitena.Ko zeli da se odmori ima tu mogucnost ,ko zeli dfa izlazi po diskotekama takodje.Sam Kiten je nekada bio osmisljen kao omladinsko letovaliste u vreme Todora Zivkova,a i kao banjsko leciliste.U Kitenu i okolini ima divnih plaza i neverovatnih m esta samo treba istrazivati okolinu,i bice te prijatno iznenadjeni.Najbolji smestaji definitivno su KAMENEC i Hotel SIGMA.Postoji jos jedan fantastican hotel mislim da se zove MARINA,ali nisam naletala nanjga u nijednoj ponudi.Ko zeli moze otici u DJUNIkoji je nevreovatan spoj luksuza i mora,umalo da zaboravim i hotel DIDO je fantastican,sve u svemuvise nego odlicni hoteli za mali novac

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam prošlog leta bila u hotelu Kamenec i oduševljena sam! A mesto i nije neko, više podseća na seoski vašar.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili neki moji poznanici pre 2 godine sa klincima,mesto kazu ocajno,pravi seoski vasar,a more odvratno prepuno meduza za koje kazu da su najvece koje su ikada videli...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao ljudi, decko i ja smo uplatili letovanje u Kitenu, zanima me da li neko ima iskustva sa ovim hotelom?

http://www.kitenbeach.com/

Idemo preko Montesol agencije, deluje da je ok hotel. Jel neko bio?:thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sinoc smo se bas vratili iz Kitena. Vreme je prvih dana bilo malo oblacno i ne bas za kupanje ali posle ok. Odseli smo u hotelu Kamenec i odusevljeni smo tim hotelom, kako smestajem, hranom i osobljem. Sto se tice kiten beach hotela prolazili smo pored njega, nalazi se u samom centru i izgleda jednom recju fenomenalno, jedino mi se ne svidja to dok se kupas na bazenu svi koji prolaze setalistem te gledaju, znaci postoji samo ograda izmedju hotela i samog setalista.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko da preporuči neke apartmane u Kittenu koji se nalaze na obali mora???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ima daa li je neko skoro bio u Kitenu i ako jeste  kakvi su sveukupni komentri?Pozz.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i nekliko slicica iz Kitena kako bi se stekao uvid u mesto. 

Da pocnem od duge, peskovite plaze. U junu uopste nije pusto.

DSC03307.JPG

Mesto ima i crkvicu u jednom od parkova

DSC03336.JPG

Setaliste pored mora

DSC03347.JPG

I u mnogobrojnim decjim odmaralistima priredbe koje deca organizuju a otvorene su za posetioce. Ovo su, cini mi se, deca iz Ukrajine 

DSC03356.JPG

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26313
    Ukupno tema
    877659
    Ukupno poruka