Sale sd

Royal Lagoons Aqua Park Resort

11 poruka u ovoj temi

Idem prvi put u Egipat sa suprugom i malim detetom pa me interesuje na sta da budem spreman, hotel royal lagoones,

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada idete? I mene zanima ovaj hotel pa pišite utiske kada se vratite.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

16.08.javljam obavezno..

pozdrav.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e ovako.. drugarica mi je tamo sa malim detetom i muzem.. Da uzmem u obzir da je prvi put u Africi i mislim da nisu dobro otisli pripremljeni,mala je zavrsila u bolnici na antibioticima i infuziji,ali izgleda zbog sunca i previse se nagutala vode iz bazena,zbog hrane nije.. ona kaze da su joj bube po sobama ali je ona u bungalovima, i sad su trazili drugu sobu u glavnoj zgradi i kaze da je prljavo.. sve to uzimam sa rezervom jer ne znam sta je ocekivala pa samo prenosim..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nadam se da nece biti problema,sad si me uplasila..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moja prijateljica se vratila iz ovog hotela prezadovoljna.Sale pišite nam Vaše utiske.Uvek se na kraju ispostavi da oni hoteli o kojima nema puno informaciju budu odlični.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moja prijateljica se vratila iz ovog hotela prezadovoljna.Sale pišite nam Vaše utiske.Uvek se na kraju ispostavi da oni hoteli o kojima nema puno informaciju budu odlični.

Lepo sam ja rekla da je hotel kad sam ja isla bio ok,a da se utisci  moje drugarice uzmu sa rezervom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i ja da podelim utiske,sa letovanja u Hurgadi,hotel Royal lagoons aqva park resort,ja,supruga i dve cerkice od 4 i po i dve i po godine.Hotel je prilicno zapostavljen kako na srpskom trzistu mada ga mnoge agenije rade,tako i na forumu,pa cu dati neke info a ako nesto preskocim,rado cu odgovoriti.

Elem,hotel se nalazi u Memsi,iznad Hilton resorta.Ono sto je na prvi pogled mana nama uopste nije bila,a to je udaljenost od plaze.Satl bus ide svakih 15 min,hoce vozac i da saceka,deci je bilo zanimljiva voznja tako da oko toga nismo imali problema,nijedan put nismo otisli peske do.plaze koja je udaljena oko 900 metara.Hotel je jako lep,spoljasnost izvanredna,mnogo bazena,tobogani,dvoriste jako lepo uredjeno sa palmama,osisanim travnjacima,bazeni se ciste i odrzavaju ,komarci prskaju,mostici koji povezuju bazene,na kojima uvek ima lezaljki,sve u svemu jako lepo.

Sobe su korektne,40 kvadrata i terasa poprilicno velika sa pogledom na bazen,u sobi je sve radilo,dobili smo glavnu zgradu sto nam je odgovaralo.Internet samo u lobiju ,signal je uglavnom slab.

Hrana je bila vise nego solidna,vecere su tematske , jako raznovrsne ,prosto je nemoguce ostati gladan,rucak isto tako,dorucak standardan.Ono sto je mana to je prakticno da nema nista da se jede izmedju obroka,prakticno se svodi sve na 3 obroka,mada to i nije nesto sto nam je smetalo jer su glavni obroci po par sati trajali.Guzve je bilo nekih dana,ali slobodan sto je imao uvek.

Plaza...e sad to je pitanje,sta ko ocekuje i razlog dolaska.Ko dolazi zbog podvodnog sveta treba da je zaobidje,nema korala,ribica,ama bas nista.Ali,kakve muke muce neki hoteli sa plazama ova je super.Vizuelno nije lepa bas,ali je pescano dno,specijalna obuca nije potrebna,ide dvadesetak metara plicaka pa dubina prakticno idealna i za decu i za odrasle i sasvim je dovòljnog kapaciteta da smo uvek imali lezaljke i suncobrane kad bi dolazili na plazu a to nikad nije bilo pre 10.Na plazi se nalazi bar,imalo je da se pije sve,i oko 13 je imao rucak na plazi ko ne zeli da se vraca u hotel,burgere su pravili i bili su super.

Ovo do sad su bile pozitivne strane i nesto zbog cega bih hotel preporucio.Od negativnih izdvajam sledece:Higijena vrlo diskutabilna,jedva prelazna ocena.Prosto su prljavi,strokavi,dao sam sobaru za 10 dana sigurno 25 evra da odrzava sobu,nijednu figuricu napravio nije,sobu je cistio i menjao peskire svaki dan ali nekako traljavo,ajde da nategnemo i kazemo da je bilo u redu ali lose je to.Restoran isto tako,kad dohvate case iznutra sa svojim prstima dodje mi da odem.u more i pijem vode.Daleko od toga da sam tu zahtevan,pricam o osnovnoj higijeni,mora to bolje.

Najveca mana je pice,to.je katastrofa.Toci se iz originalne ambalaze u case koje su manje od minimalnih casa,to je sve ubijalo u pojam.Popijem dva piva dva ponesem na lezaljku i jos ostane u flasi,eto tolike su case.Pice je toplo,ljudi moji nisam verovao da ceo odmor nisam par pica popio hladnih.Oni sipaju gostu i ostatak drze na sanku a na plus 40 se zagreje za tren i onda toplo sluze.Svim sankerima sam davao pare,dolare ,evre,molio za hladno ali mrka kapa.Od 4 dana sam pretezno pio vodu koja je bila hladna koliko toliko.Ponuda pica je korektna ali dzaba kad su je obesmislili  nacinom sluzenja.

Razocaranje mi je i ponasanje Egipcana,apsolutno su svi prevaranti sto ranije nisam stekao takav utisak.Kao da svesno obore kvalitet usluge da bi ih cascavao sto je legitimno ali malo preteruju u tome.Od 20 ljudi svako ce pokusati da vas prevari,u taksiju,apoteci,svaku setnju su nam pokvarili lokalni trgovci,jako nasrtljivi koji se unose u facu,insistiraju na kontaktu,uvlace u radnju,a onda budu navalentni,kusur ne vracaju,prave se ludi,dace vam nesto od robe za kusur pa budite oprezni.Znaju da budu i agresivni ako ne kupis onoliko koliko oni smatraju da treba,nekako su mi Tunizani proslw godine burzoazija za njih.

Zakljucak,hotel ima izuzetan potencijal,uz korekciju navedenih mana mogao bi da ima savrsen odnos cene i kvaliteta,ovako na skali od 1 d0 10,ocena 7,ne vise.Ako mogu da jos nesto pomognem,tu sam

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja putujem sad u nedelju u ovaj hotel, pišem utiske uskoro! :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Može li mala pomoć Nikolas81 za Royal Lagoons Aqua Park Resort Hurgada

-zanima me boravak između izlaska iz sobe i polaska na aerodrom-da li može da se koristi restoran, bazen, gde se ostavljaju stvari ili mora doplata ( paralela sa Tunisom-tamo smo izašli iz sobe,ostavili stvari kod recepcije a narukvica ostala i sve smo koristili. Prvog dana kada smo stigli uveče ništa nismo koristili , pa dođe na isto)

-bakšiš u dolarima ili eurima, iznos,  koju valutu inače koriste više

-kako ste zadovoljni kontaktom sa predtavnikom agencije

Mi idemo preko Fantasta

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Krenimo redom.Meni je jedna od forumasica rekla da necemo moci casu vode da popijemo u hotelu kas se odjavimo u podne pa sam imajuci to u vidu jos u bg uplatio ostanak u sobi do transfera,i naravno koriscenje narukvica.Na zalost,sve to je tacno sto su mi rekli,apsolutno.Cim se odjavite,imate tretman kao da nikad niste bili u hotelu,mozete da koristite bazene i setate po kompleksu ali konzumaciju hrane i pica zaboravite.Mozda se uz baksis moze srediti da vam ostave narukvice ali iz navedenog razloga me to nije interesovalao pa ne znam.Ljudi iz Srbije koji su sa nama bili su se vrteli,kupovali po prodavnicama vodu i grickalice a jedino su dobili mogucnost da ostave stvari do polaska ma aerodrom.Baksis naravno u svim valutama moze,na zalost meni i posle baksisa nije mnogo bila kvalitetnija usluga,tu posebno mislim na higijenu i odrzavanje sobe.Kontakt sa predstvnikom agencije je postojao,vrlo korektni vodici iz agencije Matiko.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26103
    Ukupno tema
    870745
    Ukupno poruka