Dej@n

Albatros Sea World 5*, Marsa Alam, Red Sea - Egypt

7 poruka u ovoj temi

Krecem 10,06,2018 u novootvoren hotel, zvanicno 01,06,2018, iz lanca Albatros hotela - SEA WORLD RESORT 5*.

Info o hotelu samo sa zvanicnog sajta Albatros hotela ili nekoliko recenica u agencijskim prikazima. Cak su i fotografije vise comp animacije.

O svemu sa lica mesta. Uskoro... pozz  :zaljubiska:

Screenshot_2018-06-04-13-58-52-1_resized.png

FB_IMG_1528113234018_resized.jpg

Izmenjeno (Dej@n)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cekam slike i utiske jer isto zelim da posetim taj hotel , Vidim da agencija 1A Travel ima u ponudi taj hotel.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sreca pa samo 1A Travel ima ovaj hotel u ponudi!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sreca pa samo 1A Travel ima ovaj hotel u ponudi!

Zbog cega? Da li ima neki problem sa ovom agencijom ili hotelom? Suprug i ja idemo da uplatimo Egipat preo neke agencije (jos nismo izabrali, sad idemo da gledamo) i 1Atravel nam je bio jedna od agencija za posetiti. Ako ima neki problem, bolje da znamo unapred. Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam da li je neki problem sa ovom agencijom, To sam napisala jer oni kao i jos neke agencije, na ceo iznos naplacuju jos 3000 din. po osobi. O agenciji neka nesto napisi forumasi koji su uplacivali aranzmane kod njih.

Imate temu  Turisticke agencije, ili ukucajte na pretrazivac

http://www.putovanja.info/forum/forum/topic/30855-1a-travel/#comment-801052

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tražeći temu hotela koji su mi interesantni ove godine, naiđem na ovu temu, a pisala sam prošle godine o ovom hotelu na nekoj drugoj temi, valjda Marsa Alam.

Hotel je fantastičan! Vidim da je ove godine duplo skuplji nego što je bio prošle godine, pa mi je drago što smo iskoristili promotivne cene da ga posetimo :D

Išli smo sa 1A jer su ga samo oni imali u ponudi i imali smo problem sa transferom. Naime, ako želite da idete u ovaj hotel, morate da platite individualni transfer. Ne možete da birate, uslovljeni ste uplatom individualnog transfera, da biste uopšte mogli da idete tamo. Individualni transfer košta 40 evra po osobi, ali uz sam aranžman morate da ga uplatite. Nama je let ka tamo kasnio dva sata i to smo ta dva sata sedeli u avionu na pisti, pa dok smo došli tamo... očekivali taj individualni transfer, a oni nas ubacili u onaj mini bus sa drugim putnicima. Prvo smo mislili da svi idu u taj hotel, ali smo shvatili da ne idu, nego da prvo razvozimo po Hurgadi. Tu nismo imali snage da se raspravljamo, jer smo jedva doćekali da izađemo iz aviona, pa da što pre dođemo u hotel i raspravu smo ostavili za kad se smestimo. Ovaj hotel je udaljen neka 2 sata vožnje od aerodroma i meni jeste veliki problem da još sat i po razvozimo ljude koji nisu uplatili individualne transfere. Kad smo se smestili, žalila sam se na to. Taj njihov vodič dole mi je prvo bezobrazno odgovorila da smo mi platili doplatu za gorivo i da ja pitam na recepciji hotela koliko bi koštalo da nas odatle voze na aerodrom. Pošto ja sve papire sa sobom nosim, lepo sam fotkala ugovor, gde lepo piše individualni transfer, a ne doplata za gorivo, poslala joj i rekla da sama pita na recepciji cenu ako je interesuje, da mene ne interesuje i da od njih tražim samo ono što sam platila i čime sam, u krajnjoj liniji, bila uslovljena, inače će dobiti tužbu kad se vratim u Beograd. Kad smo se vraćali po nas je došao automobil i imali smo ono što smo platili, nismo nikoga sakupljali usput, već smo išli pravo na aerodrom.

Eto. Hotel je vrhunski, stvarno, a ako neko odluči da ide tamo ove godine, da zna da vodi računa o tom individualnom transferu, da još u Beogradu insistira da dobije ono što je platio.

Izmenjeno (Svrcko)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Apsolutno ste u pravu..individualni je individualni i nema tu sta da se razvoze ljudi ko na pijaci.Pokusali su na kvarnjaka..

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26211
    Ukupno tema
    874049
    Ukupno poruka