sandraivlada

Lassi

164 poruke u ovoj temi

Tirkizna...

Za Melisani imas salter dodjes i kupis kartu...Kapetan smesta u camac redom one koji cekaju na pontonu..To je malo jezero i kratka voznja..Nista ne mozes promasiti..

U Akva Marini stalno sviraju..Cujemo ih uvece na terasi..Prvi put kad sam bila imali su i folklor..Mislim da moze svako da udje...Nije mi ni palo napamet drukcije..

Za Gradakiu i ostalo ne znam puno..Tek sam ih jutros rano otkrila..

Do bele stene moze plivajuci, a moze i stazicom...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sandraivlada, ti mozes da naplacuejs sve ove informacije i opise, bolja si od svakog vodica ;-)!

Videla sam na netu slike Crocodile plaze, veoma mi se svidja!!! Kako se tamo sakriti od sunca :-)

I zanima me kako uspevate da nadjete sve puteljke do plaza ;-)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@sandraivlada, ti mozes da naplacuejs sve ove informacije i opise, bolja si od svakog vodica ;-)!

Videla sam na netu slike Crocodile plaze, veoma mi se svidja!!! Kako se tamo sakriti od sunca :-)

I zanima me kako uspevate da nadjete sve puteljke do plaza ;-)?

Na Crocodile plazu je lepo otici  posle podne dok Sunce zalazi..Zalazi kasno i sasvim je dovoljno vremena..Puteve pronalazim izvidjanjem...Za Crocodile sam prvo prosla veoma uskom zaraslom stazicom na rizik zbog gmizavaca...Onda sam pronasla pravi gledajuci sa mora i prateci stepenice...A posle toga i precicu od one taverne desno od Gradakie..Korak po korak, sta da ti kazem...

Negde gore sam napisala da je trajekt iz Samija za Itaku četiri evra u jednom pravcu...Mi smo planirale da odemo...Itaka vredi..Ali trajekt pristaje u deo koji je pust,, a ne u Vati ili Kioni,  recimo..Za one bez vozila neizvodljivo..Oni sa autom mogu kako hoce..

Za one bez auta koji zele da odu na Xi plazu na kojoj sam ja bila prosli put pa je necu ponavljati..

Idete u Lixuri trajektom za 2,7 evra u jednom pravcu..Iz Lihurija na Xi za cini mi se 1,80...Ima sasvim dovoljno polazaka  i moze opusteno da se izvede...

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ste planirale da idete sa nekom njihovom agencijom negde?

Ima li neki brodic kojim moze da se ode do neke lepe plaze, meni je to mnogo lepse nego kolima? ( a i lakse ;-) )

Da li ste u Samiju mozda prosetale pored ove plazice?

Untitled.ruzicapng.png

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divno :-)!!! (sve)

Svidja mi se Kalamia. ;-)! Sada sam gledala gde je na GE, vidim da se skrece s aputa na neku travnoato-sljunkovitu stazu? Takve plaze su mi lepse od ovih koje se najvise spominju na temama ;-)!

Da li ti vozici u Argostoliju voze negde ili stoje za ukras ;-)?

Zaista nema ni sada nigde girosa u Lasiju :-(? Koja im je to poltika:D?

Da li kod Xi plaze ima parking ili se od glavnog puta mora ici peske?

@Lila-P, jesi li nasla alternativu za Myrtos?

Svaka ti cast kada si htela peske da sidjes do Fteri! Ona vredi svake muke, ali ja se ipak ne bih usudila, nisam ja za takvo silazenje:shokiran: ( penjanje mi nije problem)

P.S. Primetih i ja nudistu:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

'' Odmah posle svetionika treba svrnuti u šumu i izaći na stene. Onda kreće ovo. Ko je ljubitelj malih, skrivenih plaža - uživaće. '' Vidim sumu na slikama, a na Google E.ne :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka