Eldar Dubravic

Letovi iz Beograda za Hurgadu

323 poruke u ovoj temi

Ujutru u pola sedam iz Beograda, ujutru u dva iz Hurgade. Ukoliko nešto ne promene u međuvremenu.

hvala Silvija na odgovoru, malo mi cudno poslali nam mejlom rezervaciju hotela i treba da uplatim 1000e a nemas nikakav kontakt, objašnjenje, odgovor? Nisam nista nasao za hotel AMC Royal u komentarima

Nemojte ni pokušavati telefonom, pre ćete dobiti premiju na lutriji, verujte, pošaljite im mail, na to relativno brzo odgovore...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isto i meni, pre neki dan, zbog situacije sve ide preko e-maila, samo potraži u predračunu ili tako nekom dokumentu na koji broj računa se uplaćuje a poziv na broj ti je broj Ugovora. Slikaj realizovanu uplatu, ili uplatnicu, i obavezno traži da ti potvrde da je e-mail primljen. Ja sam sve završila tako, samo još čekam da uplatim ostatak pred put, onih 20 pre puta...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Поздрав свима.
Рекоше ми из агенције да је АирКаиро донео одлуку да ће, за летове од 1. маја, рефундирати пун износ уколико сте позитивни само у случају достављања теста не касније од 24 сата.
Е сад, пошто сам већ заказао тестирање два дана раније, па бих због овога то морао да померим за дан раније, занима ме да ли је неко успео да откаже ПЦР тестирање и закаже нови термин. Или да познаје неког.
Звао сам централу еУправе, рекоше ми да то није могуће у систему, него да зовем установу где сам заказао тестирање, па да они покушају.
Izmenjeno (DBP)
Izvinite zbog stila, moja je poruka, ali sam je već negde objavio, pa sam samo kopirao sa te lokacije.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da zovete tu gde ste zakazali i oni vam pomere 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ćao svima. Išao bih u Hurgadu, po prvi put, u aprilu. Recite mi, vi iskusni hurgadijanci, u koliko sati je obično let Air Cairo-a iz Beograda i kada nazad za Beograd? Wayout agencija, kontam da se leti Air Cairo-om.

Hvala!

Ujutru u pola sedam iz Beograda, ujutru u dva iz Hurgade. Ukoliko nešto ne promene u međuvremenu.

Jel ovo i za jun 2021 važi..isto preko WO? Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, trebalo bi. Mozete videti da li vam stize avion na vreme ili kasni na:

https://beg.aero/lat/letovi

To bi bio iz Hurgade let Air Cairo SM 387, a odlazni iz Beograda SM 388.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ovo i za jun 2021 važi..isto preko WO? Hvala

Trebalo bi da da, ali pozovi WO na tel. ili piši mejl, meni su uvek odgovarali.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve agencije koriste jedan isti avion ili Air Cairo ili Air Srbija, zavisi kog dana putujete. Svaka kompanija ima svoje vreme poletanja. Let traje oko tri sata.

Naše agencije obično dva dana pred put o vremenu poletanja vas obaveštavaju i šalju mail.

U Hurgadi to radi vodič preko oglasne table u hotelu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895518
    Ukupno poruka