Eldar Dubravic

Letovi iz Beograda za Hurgadu

323 poruke u ovoj temi

Dakle,nisu rezervisali avion ni tad u februaru :shokiran:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To sve ludo... A kada ste uplatili aranžman, da li pre/za vreme sajma, kada je bilo naznačeno da se leti AirCairom, ili posle sajma kada su počeli da prodaju aranžmane sa AirSerbia?! ;) 

Uplatio sam pocetkom maja. Navodno su mi rekli da se vreme nece mnogo razlikovati od AirCairo-a, ali ne znaju tacno vreme jos. Neverovatno neozbiljno sa njihove strane.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dali su mi potvrdu za AirCairo, ali kazu da nece biti sa njima.

Dali su potvrdu za jednu kompaniju, rekli da se ide sa drugom a dvadeset dana pre puta ne znaju sa kojom???? 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dali su potvrdu za jednu kompaniju, rekli da se ide sa drugom a dvadeset dana pre puta ne znaju sa kojom???? 

"Postovani,

To je samo obrazac koji se nosi u ambasadu na kome stoji Air Cairo jer je to njihova nacionalna avio kompanija i nikada ne menjamo ime kompanije u potvrdi bez obzira kojom avio kompanijom da putujete.

Zvanicno vreme leta dobijamo od avio kompanija 2 dana pred put kada i obavestavamo putnike i to je jedini razlog zasto uvek na potvrdi o avio karti stoji Air Cairo." - Ovo su mi odgovorili.

Postavio sam im pitanje jel znaju barem koja je avio kompanija u pitanju.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Aham,meni je pisalo sve tacno,i broj leta cuveni SM 388,387..a jeste da se pro forme obavestava 2 dana pred put.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne samo da je pisalo broj leta, nego sam uvek prilikom uplate znala i vreme leta i vreme dolaska na aerodrom. Naravno oni dan, dva pre leta pozovu da potvrde... 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je upravo javljeno jer letim 10 juna. Da nam je let u 18h air serbia, a trebali smo ( tako nam je bilo receno) leteti u 5:20h ujutru. I fakticki gubimo celo jutro i ceo dan.... da se covek samo nervira.... jel leti jos neko ovih dana za hurgadu?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja prosto ne mogu da poverujem da ako je neko uplatio da leti sa Air Cairo bude prebacen na Air Srbija a da prethodno pitan nije. Nego, posto su vec neki pobrkali sta su uplatili proverite vi prvo svoj ugovor.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja prosto ne mogu da poverujem da ako je neko uplatio da leti sa Air Cairo bude prebacen na Air Srbija a da prethodno pitan nije. Nego, posto su vec neki pobrkali sta su uplatili proverite vi prvo svoj ugovor.

Ja sam uplatila aranzman za 05.08.2019 (ponedeljak) kad je u opticaju bio samo Air Cairo i tako mi je receno u agenciji da tom avio kompanijom letimo. Znaci varijanta 9noci/11 dana. Nakon toga se pojavio cenovnik u kojem nije bilo datuma 05.08 i preko Air Srbija. Na sajtu Air Cairo nema letova ponedeljkom i cetvrtkom i kad sam nazvala agenciju tj. Wayout za let receno mi je da nemaju informaciju da nema letova ponedeljkom i cetvrtkom i da sam sigurno na letu Air Cairo. 

Po svemu sudeci neko nije upucen u sve sta se desava i verovatno cu i ja proci kao KatjaM. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je upravo javljeno jer letim 10 juna. Da nam je let u 18h air serbia, a trebali smo ( tako nam je bilo receno) leteti u 5:20h ujutru. I fakticki gubimo celo jutro i ceo dan.... da se covek samo nervira.... jel leti jos neko ovih dana za hurgadu?

Vi trazite refundaciju jednog dana.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, sad sam pogledala njihov sajt i zaista nema letova ponedeljkom. A ostalim danima ima po dva leta . U 6i 30 i u 7.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bilo bi lepo da mi sad kazu da sam prebacena na Air Srbiju u 18.00 pa da imam vremena da se naljutim i odljutim. Da mi se ne pokvari omiljeno letovanje prvi dan. Znam da kad tamo stignem sve ce biti zaboravljeno za dva dana ali ovako bi bilo mnogo bezbolnije. Nisam jedina na tom letu ima tu podosta ljudi

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja putujem 2.8. sa Air Serbia i svesno sam htela bas sa njima.Nadam se da me nece prebaciti na Air Cairo :D Salu na stranu,veoma neprofesionalno od WO.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja putujem 2.8.(12 dana,11 noci po ceni 10) sa Air Serbia i svesno sam htela bas sa njima.Nadam se da me nece prebaciti na Air Cairo :D Salu na stranu,veoma neprofesionalno od WO.

Izmenjeno (vefi)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E a kad sam ja potegla tu temu bila sam i " upadac" na forum i nepismena i bla bla. Nego, prezvakala sam tu njihovu obmanu tj da mi je jedan dan neiskoriscen, ali imam sledeci problem. Moj hotel jos uvek nema potvrdu o mom dolasku , a rezervisala sam 4. aprila. Zurka ?

Izmenjeno (DG)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26715
    Ukupno tema
    896588
    Ukupno poruka