Eldar Dubravic

Letovi iz Beograda za Hurgadu

323 poruke u ovoj temi

Javljeno da je sutrasnji let u 05,30h

Na sajtu aerodroma, polazak je u 06,30.

Sa sajtu flightradar24 u startu avin kasni 1 sat. Polazak u 03,00h umesto u 02,00h

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Let kasni. Trenutno je najavljen za 08,30h

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko se secam,zimski red letenja je od 1.nov.i u 6.30.

Nadam se da ste poleteli :cvetic:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jutros izgleda opet haos sa letom za Hurgadu. Prvo je pisalo da kasni a sada da je preusmeren. Sta to znaci? Kako se zastititi od ovakvih desavanja? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preusmeren je za Budimpeštu. Tako je bilo pre skoro 3 god u martu. Ali javili su nam da je let pomeren za 10h ujutru. Pola aviona su bili turisti iz Mađarske. Dešava se, Air Cairo je to. 

Ipak će let biti iz Budimpešte. A narod autobusima prevoze do tamo. Sad sam to čula. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas grozno. Ja nesto kontam da je preusmeren zbog magle. Da li se dobija neka odsteta u ovakvim slucajevima? Ako je samovoljno resio da sleti u Madjarsku zbog njihovih turista, onda je to bezobrazluk.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iscitala sam sve u nadi da cu se informisati malo vise o samom letu, medjutim ono samo kad je koji poleteo i sleteo i ko koliko gubi od aranzmana :neznam: Da li bi mogao neko napisati o samom letu, da li je neko imao prekoracenje sto se tice tezine kofera i kako su to resili, da li dete od 7 god koje placa redovno avionsku kartu moze takodje da ima svoj kofer te tezine, koliko proveravaju rucni prtljag i da li ste foto/video opremu nosili kao rucni prtljag i da li se to mora dodatno prijaviti? Da li ste nosili jos neku klopu i vodu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dete koje plaća kartu ima pravo i na redovan prtljag. U avionu je hrana bezvezna, ili viršle podrigace ilihleb sa sirom ako letite air Cairom, za air Serbia ne znam. U avion možete uneti hranu, voda je pre mogla, prošle godine samo za dete. Mala prekoracenja u prtljagu nisu gledali ranije, ne znam sta ce biti ove godine. Na ostala pitanja nemam odgovor, nadam se da ce neko drugi pomoći... 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene is to zanima da li u rucnom prtljagu moze da se ponesem flasica vode I plazma za decu ili to uzimaju nasi,pa Mora da se kupi skljucivo u free shopu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozete za dete plazmu, cak  i neki sendvic za decu.

 Obicni tolerisu vodu za decu. 

Ako ipak bace I vodu za decu, moj savet je da imate u rucnom prtljagu praznu flasicu za vodu I sa stjuardesu zamolite da sipa vodu u nju, kako bi imali vodu za decu  I za kasnije dok ne stignete u hotel. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@mTomi evo ja ću da odgovorim za foto/video opremu: slobodno nosite sve sa sobom u ručnom prtljagu, ja sam nosio i telefon i foto aparat i GoPro, nikakav problem ;) 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno, ovo nosite u ručnom prtljagu da vam se ne polupa kako bacaju torbe :) 

U ručnom - ništa oštro, tečno i gelasto preko 100ml. Pod ovo se misli i na kreme, balzame, ajvare i ostalo što vam padne na pamet tog tipa :) Ne trebate stavljati u one kesice.

Za decu se toleriše voda / sokici,.. Ukoliko baš ne naletite na nekog namćora na KD kontroli.

Sendviči su svima dozvoljeni, samo tečnost je ograničenje. 

Lap top u ručni. 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao svima. Išao bih u Hurgadu, po prvi put, u aprilu. Recite mi, vi iskusni hurgadijanci, u koliko sati je obično let Air Cairo-a iz Beograda i kada nazad za Beograd? Wayout agencija, kontam da se leti Air Cairo-om.

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ujutru u pola sedam iz Beograda, ujutru u dva iz Hurgade. Ukoliko nešto ne promene u međuvremenu.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kontiki i Big Blue u aprilu lete 5 puta nedeljno sa Air Cairom. (8, 11, 12, 15 dana).

Od jula se ukljucuje i Air Serbia (9 i 16 dana).

Mi odosmo 17 aprila.

Izmenjeno (bianca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka