Eldar Dubravic

Letovi iz Beograda za Hurgadu

323 poruke u ovoj temi

  • Mi isto putujemo 2.8. i to sa Air Serbia.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Odgovorila sam samo jer je moj post kopiran i jer sam prozvana da znam nesto sto cak ni agencija ne zna. Par stranica unazad sam pisala isto jer sam slicne postove citala i jesam se osetila uznemirenom. Tako da me mrzelo nije da prosetam do WO i tamo sam dobila odgovore koje sam ovde finijim recnikom samo prenela. Prvi put putujem sa WO ali vise puta ovde procitah raznorazne horor postove o agencijama, avio prevoznicima, raznorazne nebuloze pa se sama sebi divim kako sam se uopste odlucila da putujem.

Ukoliko nije bilo dodatnih letova sa Air Cairom , u trenutku kad ste uplatili aranzman je sasvim izvesno bilo da su mesta odavno prodata za jutarnji let navedene kompanije. Ili pitali niste s kim letite ili su Vas slagali u agenciji da letite sa Air Cairo u sta zaista sumnjam.

Samo sam htela da se nadovežem na temu, nisam imala nameru da Vas prozovem. Rekla sam da Vi možda znate ali da isto tako ima nas koji ne znamo i koji smo ostavljeni da sami tumačimo jel 9/10 , 9/11 , 8 platiš dobiješ 9 itd, i žao mi je što vas uznemiravamo ali pokušavamo da smirimo sebe. 

Kao što sam već i rekla , pitala sam da li to znači pošto mi u ugovoru piše 9/11 da letimo jutarnjim letom ili će ipak biti večernjim . Odgovor je bio sleganje ramenima i "javićemo vam tačno vreme 2 dana pred put" . Tako da ne znam da li je bilo dodatnih letova ili nije, nisu me ništa slagali pošto mi ništa nisu ni rekli. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nase iskustvo,danas u WA  rekli  air srbija  a na potvrdi za vizu pise air cairo.Ostaje da vidimo sta nas ceka dva dana pred put...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svi dobijaju potvrde za vizu gde je naznacen Air Cairo kao prevoznik bez obzira sa kim se leti.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo dobili potvrdu leta za 15.7. u 18h. Dakle i nama propada ono 10/11. 

U agenciji su nam rekli da ne gubimo dan ali zapravo nije bas tako.?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel to ponuda 10 noci po ceni 9?

Izmenjeno (vefi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Air Cairo danas polece na vreme

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jel to ponuda 10 noci po ceni 9?

Ne. To je ponuda 10 noci 11 dana, ali taj 11 dan otpada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada ste uplatili aranzman?Ja sam uplatila 11 noci po ceni 10/12 dana i u aranzmanu mi pise 11 noci/12 dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U februaru, 10 noci preko Ponte.

Pise datum polaska 15.7. A povratak 25.7. Ne pise na ugovoru koliko je to dana. A receno je 10/11. 

Dakle oni racunaju nocenja 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uvek se racunaju nocenja, prvi dan je od odlaska na aerodrom, a poslednji dolazak u Bg, vi svakako imate 10 noci i 11 dana

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

U februaru, 10 noci preko Ponte.

 

Moja greska.Mislila sam da je preko ozloglasenog WO,pa sam se zacudila da postoji jos neka kombinacija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Uvek se racunaju nocenja, prvi dan je od odlaska na aerodrom, a poslednji dolazak u Bg, vi svakako imate 10 noci i 11 dana

Nemamo 11 dana jer polecemo 15.7. u 18h tako da smo u hotelu oko ponoci. Ta noc nam se vec racuna. Fakticki u hotel dolazimo 16.7.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ali na aerodrom idete 15.7 i to vam je prvi dan, tako je u svim agencijama. Malo se raspitajte kada nesto uplacujete.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dane brojite od polaska sa aerodroma pa do povratka na isti

 

Izmenjeno (Jm11)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka