Eldar Dubravic

Letovi iz Beograda za Hurgadu

323 poruke u ovoj temi

 

Ja prosto ne mogu da poverujem da ako je neko uplatio da leti sa Air Cairo bude prebacen na Air Srbija a da prethodno pitan nije. Nego, posto su vec neki pobrkali sta su uplatili proverite vi prvo svoj ugovor.

 

Evo ja gledam svoj ugovor i nigde mi ne piše AirCario, samo "AVIO PREVOZ" :) 

Izmenjeno (MarkoFaca)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I kod mene isto :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja proverih. Nema ni kod mene.

To se u zakonu o zastiti potrosaca zove zavaravajuca informacija. Jedno ti prica , a u ugovoru uopsteno

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve to stoji, ali znate kog datuma ste uplatili aranzman i sta je tad aktuelno bilo u ponudi. Kad su rasprodati aranzmani sa Air Cairo, prvi u toku sajma, tek su se kasnije pojavili ovi sa Air Srbija. Tako da ja definitivno nisam uplatila ovaj sa Air Srbija i necu pristati na popodnevni let. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna se kad je uplaceno i sta je tad bilo naznaceno u ponudi,a pisalo je-let Air cairo..predvidjeno vreme polaska 2h itd.itd.Cak i da promene avio kompaniju,ali vreme je takvo da se gubi celi dan.

Ja sam uzimala dokumenta za Ambasadu uvek odmah,jos kad bih uplatila aranzman,da ne bih po to opet isla,mesec-mesec i po pre polaska,i na vauceru je stajalo Air cairo,broj leta i vreme.

I sta,da mi kazu 2 dana pred put nije Air Cairo nego Air Srbija i krecete ne u 2h nego u 18h..pa,msm ok-ako mora tako,ali refundacija se mora dobiti.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za Air Srbiju pise polazak u vecernjim casovima,povratak u popodnevnim.Ok,za one koji su ovo znali i uplatili pod ovim uslovima.Nije za ove druge,naravno!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam upravo uplatio ostatak aranzmana za 25.jun,rekli mi da je polazak Er Kairom u 6:30 ujutru kako je i bilo prolikom rezervisanja putovanja

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Za Air Srbiju pise polazak u vecernjim casovima,povratak u popodnevnim.Ok,za one koji su ovo znali i uplatili pod ovim uslovima.Nije za ove druge,naravno!

Povratak je u 22h

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moguce,ne znam.U Matiku tako pise..

Ili sam ja obrnula :D

Mada,logicno je.odavde u 18h..to taman pokupi putnike iz Hrg u 22h.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

E pa da. To je taj krug. Sad kad mi u Air Serbia dobijemo gozbu u avionu, aaa ha.?

 

 

 

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@KatjaM

Mi idemo 11.6.

Javili su nam da je let u 6,30

Izmenjeno (mimi28)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@KatjaM

Mi idemo 11.6.

Javili su nam da je let u 6,30

Koji let je u pitanju? 

I mi smo trebali..... tako.....

Dobila sam bila odgovor da je povratak isto u popodnevnim satima... tako da... hajde i taj dan iskoristimo mads mi se ne svidja ovo zezanje, meni je licno vise odgovaralo taj prvi dan da dodjemo ranije...ali....eto..... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Let SM388 Air Cairo

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sve to stoji, ali znate kog datuma ste uplatili aranzman i sta je tad aktuelno bilo u ponudi. Kad su rasprodati aranzmani sa Air Cairo, prvi u toku sajma, tek su se kasnije pojavili ovi sa Air Srbija. Tako da ja definitivno nisam uplatila ovaj sa Air Srbija i necu pristati na popodnevni let. 

Tako je. Isto.

Zvali me u subotu prebacena sam sa 05.08 na 06.08 al ne zna se koje prevoznik.

 

 

Povratak je u 22h

Ljudi, nije lose ni Air Srbija. Razmislite malo. Vi dolazite u hotel nocu, prespavate i odmah ste ujutru ste tu. Zadnji dan koji Vam racunaju je skoro ceo dan u hotelu a uvece polazite na aerodrom i tog dana stizete i u BG. A sa Air Cairo vam se racuna da je zadnji dan onaj koji ste stigli ujutru tj. oko 6 u BG. Znaci po meni ovi Air Srbijom mozda i vise jel vi kad tamo stignete ako sobe nisu spremne cekate ih do nekih 15 casova i gubite pola dana. A sa air Srbijom gubite samo veceru a i vec ste spremni za put pa je ne bitno jel napustate hotel u 6 ili oko ponoci. 

Mozda gresim al ja tako to vidim.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 
 

 

 

Ljudi, nije lose ni Air Srbija. Razmislite malo. Vi dolazite u hotel nocu, prespavate i odmah ste ujutru ste tu. Zadnji dan koji Vam racunaju je skoro ceo dan u hotelu a uvece polazite na aerodrom i tog dana stizete i u BG. A sa Air Cairo vam se racuna da je zadnji dan onaj koji ste stigli ujutru tj. oko 6 u BG. Znaci po meni ovi Air Srbijom mozda i vise jel vi kad tamo stignete ako sobe nisu spremne cekate ih do nekih 15 casova i gubite pola dana. A sa air Srbijom gubite samo veceru a i vec ste spremni za put pa je ne bitno jel napustate hotel u 6 ili oko ponoci. 

Mozda gresim al ja tako to vidim.

 

 

Plaća se po broju noći, pa je logičnije da je bolje kad stignete ujutru i imate ceo dan, nego kad stignete u ponoć i kad vam je taj dan izgubljen, samo plaćate noćenje, nekad čak ne stignete na večeru nego na kasnu večeru. Išla sam i ujutru i uveče i naravno da bih odabrala uvek jutarnji polazak. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka