Eldar Dubravic

Letovi iz Beograda za Hurgadu

323 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima.

Ljetovao sam nekoliko puta u Hurgadi i letovi su uvijek bili u 6h, povratak 2h ujutro. Da li je neko letio drugim termina. Planiram sad u junu ponovo za Hurgadu, ali mi termin povrtatka iz Hurgade u 2h odnosno sletanju u bg u 5h nikako ne odgovara, radi male bebe i relativno duge voznje automobilom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam negde na forumu pročitala da postoji i neki popodnevni let oko16h,jer su komentarisali da taj dan propada....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U sezonskom redu letenja,na sajtu beg.aero lepo pise da Air Cairo nema popodnevne letove,nego jutarnje u odlasku i nocne u povratku..e sad,oni su postavili taj red letenja za celu sezonu,a koliko se cesto on azurira to ne znam,kao ni da li pomenuta avio kompanija ubacuje po potrebi jos neki let,ali na sajtu agencije Matico educo (u njihovom programu putovanja) stoji da su dobili obavestenje od Air Cairo-a da je PONEDELJKOM drugacije vreme letenja u odnosu na ostale dane,iz Beograda avion polece u 16:30,a iz Hurgade oko 12h,vazi samo za letove PONEDELJKOM...kome verovati,nemam pojma.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko znam, ponedeljkom je bio kasniji let prošle godine, ove godine su svi jutarnji, ako se ne varam :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas su mi javili da ima 7 letova nedeljno za Hurgadu, sa tendencijom uvođenja još nekog leta. Svi pre podne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E,pa super...bar smo razjasnili   :uraaaa:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja sam npr kontaktirala vec hotel u vezi late check outa i iako bi mi vrlo odgovaralo da se vracamo ponedeljak popodne (da ljudski odspavamo noc) bezveze mi je da npr doplatim gomilicu para, a da u stvari agencija posle kao kaže da je to ona obezbedila.. radi bih te parice utrosila na nesto drugo :)

naravno da te stvari necemo znati do tik pred put, ali nadam se da cemo saznati to makar pre nego sto platim na recepciji dodatnu uslugu.. ahhhh

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam juče u WO po vaučere za ambasadu. Putujemo 27. juna, i navodno ne leti se sa AirCairo, već će biti organizovan neki čarter let, koji niti znaju koja je avio kompanija u pitanju, niti kada će biti let.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako onda predati za vizu ako nemamo avio kartu?!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako onda predati za vizu ako nemamo avio kartu?!

Dali su mi potvrdu za AirCairo, ali kazu da nece biti sa njima.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nece biti sa njima jer taj dan Air Cairo nema let iz Beograda. Pogledajte na satu njihovom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nece biti sa njima jer taj dan Air Cairo nema let iz Beograda. Pogledajte na satu njihovom.

Znam da nece, pogledajte 2 posta iznad.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dali su mi potvrdu za AirCairo, ali kazu da nece biti sa njima.

To sve ludo... A kada ste uplatili aranžman, da li pre/za vreme sajma, kada je bilo naznačeno da se leti AirCairom, ili posle sajma kada su počeli da prodaju aranžmane sa AirSerbia?! ;) 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26687
    Ukupno tema
    895831
    Ukupno poruka