Roli

EUROSONG 2008

199 poruka u ovoj temi

Ja u stvari ne razumem izbor voditeljskog para...Ajde Zeljko...On je kao poznato evropsko lice,na kraju njegovo Lane jeste napravilo uspeh...Ali,voditeljka...To nikako ne razumem...Ja sam sve vreme razmisljala ko ovu zenu gura???Nimalo harizme...Nista...Cak mi i u jutarnjem programu kolega joj Srdjan ostavlja veci utisak sa svojim ruzicastim karminima i rumenilom,nego ona...A kamoli na ovakvoj manifestaciji?Zbog cega?Ko je nju izabrao?Pa ona devojka sto je do prosle godine vodila Beoviziju je izmislila talenat,harizmu i sarm za ovu sa gnezdom na glavi...

A sto se pesama tice i ja glasam za Izrael...

A mozda stvarno,na finalnoj veceri,kad Arena bude puna,sve to ostavi mnogo lepsi utisak...Iskreno se nadam...

Izmenjeno (taci)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko nesto pozitivno da kaze?

Ja stvarno nisam pomno gledao, vec slusao i visio na internetu... Kad me zgrozi neka pesma (a svaka jeste) onda pogledam malo i tako...

EUsong je gomila kiceraja i to je tako. Ne treba da se bunite oko toga, takva je vrsta spektakla. Ali EUsong je u Beogradu i oko 15000 ljudi (tako kazu u vestima) koji inace nikada ne bi dosli u nasu malu zemlju, su tu. Meni je veoma drago zbog toga i mislim da je to najbitnije.

Gledao sam juce intervjue vozaca autobusa koji voze delegacije zemalja. Ljudi ocekivali da ce u Srbiji videti gerilce, tenkove po ulicama... Dosli u strahu hoce li se vratiti zivi. Na zalost to misljenje o nama i dalje vlada i ovo nije los korak ka razbijanju toga.

Komentatora EUsonga nisam slusao, pa ne znam kakve je bisere imao ali i to je tradicionalno za nas RTS, zar niste navikli? Valjda ce srediti nesto bolje za finale.

Sve u svemu, prvi put sa nasih prostora se emituje HDTV signal, Arena izgleda prelepo, cistaci peru ulice oko Arene dva puta dnevno :D (zivim tu blizu pa znam), policija na svakom koraku.... Bar mi je ovih desetak dana sve cisto i bezbedno. Cak su i policiji koja tu dezura podelili nove "pederuse", pa izgledaju onako ozbiljno opremljeno.

Salim se ja malo, ali generalno gledano, ovo je super za nasu zemlju. Kad vec ne mozemo mi u EU onda bar neka EU bude kod nas.

Poz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sta kazete na Bosance i Spance? Kada smo bili na Zlatiboru za vreme praznika, oni tamo imaju total tv.(imas izbor od desetak kanala, pa sve gledas) I na spanskoj tv, malo malo pa on. Koja god emisija, on gost. Totalni je hit. Jedno vece je minimum 4 sata pevao, skakao,imitirao i sta sve ne. Mom muzu su se odmah dopali, a meni ne bas. Medjutim, gledam juce Bosance, i nisu mi bili losi, sto da ne, jednom nesto drugacije!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Još sam pod utiskom poredjenja sa Tanjom Bošković..tačno tako!Što se ispravljanja kose tiče, kladim se da se to čuva za veliko finale...Ali šta mi znamo o modi....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja u stvari ne razumem izbor voditeljskog para...Ajde Zeljko...On je kao poznato evropsko lice,na kraju njegovo Lane jeste napravilo uspeh...Ali,voditeljka...To nikako ne razumem...Ja sam sve vreme razmisljala ko ovu zenu gura???Nimalo harizme...Nista...Cak mi i u jutarnjem programu kolega joj Srdjan ostavlja veci utisak sa svojim ruzicastim karminima i rumenilom,nego ona...A kamoli na ovakvoj manifestaciji?Zbog cega?Ko je nju izabrao?Pa ona devojka sto je do prosle godine vodila Beoviziju je izmislila talenat,harizmu i sarm za ovu sa gnezdom na glavi...

A sto se pesama tice i ja glasam za Izrael...

A mozda stvarno,na finalnoj veceri,kad Arena bude puna,sve to ostavi mnogo lepsi utisak...Iskreno se nadam...

Zar nije postojala neka druga voditeljka koja je ležernija i neposrednija?Potpuni promašaj...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Brzi nismo mi kritikovali celu priču, organizaciju, uopšte to što smo domaćini i jeste velika čast, i drago mi je zbog toga. Lepo je svaki dan videti sve te strance i pomno pratiti sve njihove izjave, koje su u 95% pozitivne, celu tu pozitivnu energiju, atmosferu na ulicama, koja izmami osmehe na lice, sve te performanse, priredbe, mini koncerte, lepotu i čistoću grada, izuzetnu organizovanost, dobro pripremljene volontere, našu srdačnost i gostoprimljivost, lepotu i našu veliku želju da budemo deo te Evrope, jer to i jesmo, a imamo i šta da ponudimo (da procvetaju uz nas), nego je ovo sve bio osvrt na prvo polufinalno veče (možda tražimo dlaku u jajetu), ali ove kritike mogu biti samo podstrek da budu još bolji. :srce:

P.S. Lepo je biti sada u Beogradu :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao pa Bosanci su mi katastrofa....ali mi je extra drago sto Crnogorci nisu prosli :) :lol: :djavolko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad smo vec kod Izraelca, jeste citali kako su odusevljeni Stojom a080.gif

http://www.alo.co.yu/ljudi/3049/Izraelci_upoznali_Stoju

Meni licno je zao sto nisu prosli Belgijanci, pesma O Julisi na izmisljenom jeziku je bas bila prijatna i netipicna.

Slazem se u potpunosti-prosle su neke nja baladice(ne mislim na Rumune),a oni nista...steta.            Mada,nesto sticem utisak da su pesme iz godine u godinu sve losije tj.ljudi vide da prolazi odredjen fazon,pa udri po tome-kvalitet-sta to bese,kao da je bitno... Ne radimo to samo mi... A sto se tice nase pesme,prvo me je iznerviralo sto je izabrana(iz vec negde gore 

pomenutoh razloga),ali,kada malo bolje pogledas,u odnosu na mnoge i nije tako losa.

 Bina me je odusevila,kao i kompletna atmosfera evrovizije u Bg-u...                                                

                                 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos uvek mi je zao sto Flamingosi one godine nisu otisli na Eurosong :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zar nije postojala neka druga voditeljka koja je ležernija i neposrednija?Potpuni promašaj...

Ja stvarno mislim da su organizatori prevideli jednu stvar...Taman da je ta Jovana najbolja studijska voditeljka na nasim prostorima...Ona je ipak studijska voditeljka,stojis,sedis,kamera ispred tebe i smej se do mile volje...Za Evroviziju,ipak je u pitanju scenski nastup...I mislim da je to njen glavni problem...Ona nema nikakav talenat za scenu,pokret,nesto makar...Joj,samo se nadam da ce nesto popraviti do subote!

I naravno,pozdravljam Evropu u Beogradu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao pa Bosanci su mi katastrofa....ali mi je extra drago sto Crnogorci nisu prosli :) :lol: :djavolko:

U potpunosti se slazem!!! Bilo je i vreme da ih neko postavi na pravo mesto. Da se razumemo, nemam ja nista protiv Crnogoraca ali nako svega sto se desavalo oko Evrovizije dok smo bili '' zajednica ''... :uterivac-reda:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos uvek mi je zao sto Flamingosi one godine nisu otisli na Eurosong :(

Takodje i meni. Pesma je bila tako blesava, opuštena i šarmantna. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cak mi i u jutarnjem programu kolega joj Srdjan ostavlja veci utisak sa svojim ruzicastim karminima i rumenilom,nego ona...

:bez-zuba:

Ma to on tako mora zbog posla, NIJE što voli... lažu dušmani.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko nesto pozitivno da kaze?

Evo ja: mislim da su svetlosni efekti na bini bili jako dobri.

Ali zašto zatvarati oči pred onim lošim, a što realno ne mora da bude tako?!

Da li je neko uspevao da pročita one "razglednice" pred nastupanje svake zemlje?? Bela slova na beloj pozadini, u kurzivu, font size=1... Komentatorove gafove nisam primetio jer smo u društvu pričali i komentarisali vidjeno, ali me je smorio njegov glas i odsustvo energije. Dodjoh do spoznaje da je onaj večni i neuništivi MLADEN POPOVIĆ (šta sve mozak pamti) kudikamo bolje rešenje... O praznim sedištima da ne govorim. Na Oskarima postoje skockani statisti koji odmah uskaču da popune JEDNO upražnjeno mesto ako neko od zvezda reši da prošeta malo... i tako.

Naravno da je ovo plus za našu zemlju. Ako izuzmemo činjenicu da razni javni WC-i ne rade (a mi, kao svetski putnici, znamo da je to bitno merilo nivoa kulture jedne zemlje), i da su Čika Ljubinu baš sada morali da okupiraju mešalicama, cementom, peskom i bušilicama.

Sve u svemu ja jesam zadovoljan i prezadovoljan, sve dok nema nekontriolisanog istrčavanja na binu sa nekakvim transparentima, ili majicama sa bajkovitim porukama... A voditeljski par manje-više, ionako se u suštini ne pojavljuju mnogo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma nisam ja vas grdio sto nalazite (dosta) dlaka u jajetu, nego su pale samo kritike a ni jedna pohvala.

Slazem se ja sa vama. Nego necu da mi osecaj koji imam kvare te sitnice. Osecam se kao veliki domacin trenutno kome je kuca puna veselih gostiju. I bas me briga za Jelenu tj. Jovanu i Lanenog. (onog spikera necu ni spominjati) Za finale ce Arena biti prepuna, Trg ce biti pun ako postave video-bim, a nakon toga slika o Srbiji bar malo vedrija. I prija mi promena da umesto tema o Kosovu, izborima i sl. gledam nesto drugo i to veselo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka