samo_putujem

Etno selo "Suncana reka"

3 poruke u ovoj temi

Pri povratku sa Zlatibora isao sam deonicom Zlatibor-Tara-B.Basta-Mali Zvornik-Banja Koviljaca-Loznica-Sabac-Beograd i ko bude u buduce koristio tu deonicu da znate da je put kompletno presvucen novim asfaltom od B.Baste do Loznice cak i stari put Loznica-Banja Koviljaca je presvucen novim asfaltom (konacno nesto lepo u drzavi Srbiji znate o cemu pricam i ko je ranije isao tim pravcem uz Drinu zna u kakvom je ocajnom stanju bio taj put). Usput sam svratio u ovo etno selo da ga tako nazovem pa cu vam preneti moje ustiske.

S obzirom da je bio 2. maj guzva je bila velika sto od ljudi poput mene koji su svratili usput na odmor sto od okolnih mesta koji su dosli da provedu dan. I mesto je bas takvo bar po mom ukusu, doci provesti dan, rucati i predvece se vratiti kuci.. Mesto je lepo osmisljeno, nije preveliko, prijatno je jer je uz samu Drinu, ima izgradjenu crkvicu i ima nekih zanimacija i za odrasle i za decu tipa jahanje konja, gadjanje strelom, kratka voznja kvadova u krug i tako jos ponesto. Konobari se dobro snalaze koliko sam primetio jer sam sedeo u kaficu i pice tipa domaceg soka je stiglo u roku nekih 3-4 min, a za restoran ako nije tako neka me neko demantuje jer nisam tamo sedeo,  restoran je odvojen od kafica, kafic je uz samu Drinu a restoran je malo uvucen. Pored same Drine su i bungalovi gde mozete prespavati ali ne znam kakve su cene. U sustini dosao bi opet ali na jedan dan e sad ko je malo dalje moze iskoristiti ovo mesto da prenoci ako je razumna cena i koristiti ga kao bazu za obilazak Guceva, Trsica i B.Koviljace.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene u drvenim kucicama i u onim od cigle, 1/2 , ND 4400-4900, polupansin 5600-3100, pun p.7-7500. U gostinskim kucama 1/2 polupansion 6100-6400.

Jahanje 1 krug 250 din, 1 sat 2000, voznja camcem od 1500-15000. Mali fudbal 1sat 800din.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bungalov skuplji od hotela sa 4 zvezdice :angry:

 

To samo u nasoj lepoj Srbiji ima :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka