Pedja Kalvarijanac

Svetsko prvenstvo u Rusiji u sopstvenoj reziji

2 poruke u ovoj temi

Veliki pozdrav svim ljubiteljima putovanja i fudbala :rolleyes: 

Od nedavno sam postao deo tima koji razvija platformu za putovanja ciji je cilj da zaokruzi sve turisticke usluge u jednom.

Da predjemo na stvar, osnivaci su Rusi i nude besplatnu pomoc u organizovanju sveobuhvatnog ugodjaja na svetskom prvenstvu.

Clanovi mog tima su spremni da pomognu u: odabiru smestaja, transfera, izbora turistickih atrakcija, restorana, upoznavanje lokanih obicajima i ljudima kao i svih ostalih stvari koje se ticu vrhunskog iskustva na putovanju.

Ovu uslugu cemo pruziti potpuno besplatno a zauzvrat cemo vas zamoliti samo da nas prokomentariste na drustvenim mrezama..

Ime platforme nije spomenuto u skladu sa pravilima foruma. Ako se pojavi mogucnost da mi moderacija to odobri, drage volje cu to podeliti sa vama. Puno srece Orlovima i svim srecnicima koji su uspeli da dodju do karata :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo može da bude vrlo korisno za ljude koji idu u svojoj režiji.

Ja u periodu od 21.05. do 27.05. idem u St. Peterburg i Moskvu, naravno u svojoj režiji. Biću Vam prethodnica :D. Jako dugo planiram ovo putovanje. Avgusta sam kupio dve avionske  karte Wizzom iz Budimpešte za 280 evra. Ono što je moj utisak pre puta, je da su cene smeštaja podivljale za poslednjih nekoliko meseci a da su oni koji izdaju smeštaj vrlo neodgovorni i neposlovni (o tome ću više kada se budem vratio na temi booking). Pisao bih i sada kada bih znao kako će ta saga sa mojim smeštajem da se okonča.Najveći deo boravka sam u Peteru a u Moskvi sam samo jedan dan. 

Pošalji mi u PP link za platformu.

PS. Inače je ovaj deo foruma koji se odnosi na Rusiju najneaktivniji. Valjda će zbog svetskog prvenstva 2018 da živne

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26020
    Ukupno tema
    868170
    Ukupno poruka