meda

Kolima iz Srbije za Tursku

3084 poruke u ovoj temi

Hvala! @lavoazije

Da VAS obradujem, cena goriva je trenutno dosta niža u turskoj nego sto je letos bila a nadam se da ce se zadrzati bar na ovom nivou ili jos malo nize tokom leta :). 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel se dešava nešto po pitanju smeštaja? jel neko rezervisao nešto?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cene su u odnosu na prošlu godinu za 10-20% veće. Ja sam još u januaru rezervisao tako da gledajući cene tada i danas već skočile.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cene su u odnosu na prošlu godinu za 10-20% veće. Ja sam još u januaru rezervisao tako da gledajući cene tada i danas već skočile.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam gledao Kušadasi i okolinu i Didim i okolinu.

Našao sam dve povoljne opcije. Jedan hotel u Kušadasiju za 49 eura po noći sa doručkom i jedan u Guzelcamliju za 47 eura po noći. Period je druga polovina jula, nas je četvoro (deca 17 i 14). U pitanju je noćenje sa doručkom. Cena je za nas četvoro. Rezervisao sam Guzelcamli. Hteo sam da izbegnem gradove. Još nisam platio. Ima mogućnost otkazivanja mislim 7 dana pre dolaska. Rezervisao sam sredinom januara.

Sad je taj hotel 70-80 eura.

Ali u vreme kad sam ja rezervisao na Booking.com je taj isti hotel u istom periodu bio više nego duplo skuplje. Oni nisu normalni.

Dok sam muvao tako po netu, naletim na neki Resort All za 125 eura za nas četvoro. Bile još dve sobe. Kažem ja ukućanima oni hoće u taj hotel. Dok se mi izdogovarasmo oko datuma, a to je trajalo jedan dan, više nije bilo slobodnih soba.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cene su veće i za 50 posto. Još u decembru za smeštaj, kuču 2+1 sa baštom, pored mora u divnom Adeasanu, tražili su 64 eura. Sad je ova kuća 94 eura. Da ne pominjem, da smo propustili pravi trenutak za rezervaciju ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja imam neku rezervaciju od decembra, sada je cena veca za nekih 250e na bookingu. 

Imam opciju otkazivanja pa ako ne nalketim na nesto bolje bice i ovo okej samo sto je cena oko 1100e za osam noci za dvije odrasle osobe i dvoje dece. Opcija je sa all ink,

Prosle godine sam to isto imao + akva park za 600e :D:D drugi hotel ali extra je bilo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je ok cena. Voleo bih da nađeš nešto bolje i povoljnije. Ali teško sada. Mada, nikad se ne zna.

Planiram da poslednjeg dana kad izašem iz hotela obiđem Efes. Posle idem tri dana za Carigrad. To sam rezervisao za 60 eure po noći blzu mosta Ataturk na Zlatnom rogu. Odgovara mi lokacija zbog obilazaka planiranih a ima i parking.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26884
    Ukupno tema
    902087
    Ukupno poruka