meda

Kolima iz Srbije za Tursku

3054 poruke u ovoj temi

Za Bg vinjeta. http://www.bgtoll.bg/ Najeftinije i oficijelno. Ima i vikend opcija. HGS i Ptt cell (10 evra, 4.5gb +25gb za 3evra kasnije u pošti kao gratis) kupio sam u kombiju PTT odmah iza granice pre 6 dana. Na Shell pumpi odmah iza postoji bus Sberbank gde je kurs odličan. Tu imate Turkcell,Vodafone cell...

Samo bih ispravio link za bugarsku vinjetu: https://web.bgtoll.bg/

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Alexandar71

Ako već niste bili u Kašu i Kalkanu, trabali ste jer su zaista za svaku preporuku kao i cela ta likijska oblast.

Mi smo imali sličnu turu kao i vi od 1.do 14.jula ali smo boravili u 5 gradova Čanakale, Fetje, Kalkan, Kaš i onda Bursa pa nazad.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Alexandar71

Ako već niste bili u Kašu i Kalkanu, trabali ste jer su zaista za svaku preporuku kao i cela ta likijska oblast.

Mi smo imali sličnu turu kao i vi od 1.do 14.jula ali smo boravili u 5 gradova Čanakale, Fetje, Kalkan, Kaš i onda Bursa pa nazad.

Po Vašem mišljenju Fetije ili Kaš? Samo mesto i plaže za kupanje, hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jako teško odabrati, jednostavno nikakve sličnosti nema. Fetje je veće mesto, sa dugačkim peskovitim plažama i ono što je nekima bitno puno ravnije, Kaš je više brdovit i ima manje klasicnih plaža koje su mahom na periferiji, dok su u centru u sklopu restorana neke metalno-drvene platforme na liticama. Nama se ta cela oblast jako svidela pa ne bih ni birao već bih opet izabarao da boravim po par dana u svakom mestu ...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

HGS - PROVERA STANJA

Ne znam da li je pisano ranije ali mislim da mnogi ne znaju, pa da podelim informaciju. Za proveru stanja na HGS-u potrebno je instalirati neku stariju verziju android aplikacije  (npr. v4.5) koja omogucava proveru bez logovanja korisnika. App se moze skinuti sa akpure sajta. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

HGS - PROVERA STANJA

Ne znam da li je pisano ranije ali mislim da mnogi ne znaju, pa da podelim informaciju. Za proveru stanja na HGS-u potrebno je instalirati neku stariju verziju android aplikacije  (npr. v4.5) koja omogucava proveru bez logovanja korisnika. App se moze skinuti sa akpure sajta. 

radi ova verzija

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kod mene neće, traži apdejt, ako odbiješ ne možeš da otvoriš aplikaciju :neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@mikkaradi za divno čudo. Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26823
    Ukupno tema
    901155
    Ukupno poruka