meda

Kolima iz Srbije za Tursku

2974 poruke u ovoj temi

Trenutni kurs 15,7 tl za euro u  Bodrumu , cijena dizela na šelu 22,24 tl.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trenutni kurs 15,7 tl za euro u  Bodrumu , cijena dizela na šelu 22,24 tl.

Molim ako neko zna da me uputi.Planiram u julu Tursku autom.Već sam bio 2019.do Alanje.Moj plan je 2 noći Canakkale,1 noć Pamukkale,8noći Okurcalar,2 noći Kapadokija-Goreme.Povratak preko Istanbula 1 ili 2 spavanja.Kod Canakkala postoje dva ostrva Gokčeada i Bozdžada.Verovatno bih posetio ovo drugo.Zna li neko vredi li.Prvenstveno me interesuju plaže i trajekt.Verovatno bih spavao negde pored Canakkala pored plaže,ako neko ima preporuku za mesto hvala.U povratku mi treba ideja gde da spavam blizu Istanbula,voleo bih pored mora Crnog ili Mramornog na plaži ako  vredi da mogu i tu da se kupam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sličnu turu sam imao prošle godine ja sam spavao u Istanbulu  pa nastavio za Gorame posle toga za Alanju pa nazad Isparta i spavanje u Edirne. Nisam spavao u Čanakale pa ti tu ne mogu pomoči.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

to je neka nasa putanja za ovu godinu,(*kao Miralem)

sve smestaje do tamo sam rezervisala osim Istanbula, jer zapravo ne bismo spavanje u samom Istanbulu nego negde posle, na obilaznici, pa bi mi mnogo znacilo ako neko ima neku preporuku.. ili bar za neki konkretan deo, nisam se udubljivala jos previse, ne znam ni kakve su opcije,da li  trazim odredjeni deo grada, ili kako..samo znam da hocu posle Istanbula, da znamo da smo izasli iz saobracajnog haosa..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pegi-peg pogledajte hotele u Gebze mjesto posle Istanbula na azijsko strani ili u mjeatu Sakarya oko 150 kilometara od Istanbula prema Ankari.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I nama treba prenociste u Canakale ali sam bas iznenadjen cenama ove godine na bookingu. nista pristojno ne mogu da nadjem ispod 40e za jednu noc. Ima li neko preporuku za neki smestaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I nama treba prenociste u Canakale ali sam bas iznenadjen cenama ove godine na bookingu. nista pristojno ne mogu da nadjem ispod 40e za jednu noc. Ima li neko preporuku za neki smestaj.

Helen Park, imate parking za auto, odličan doručak. mi smo spavali nekoliko puta. 100m od trajekta, prva ulica desno. Dragulj u Čanakaleu za prenoćište.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

86 eura za jednu noc mi trazi :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,mi krecemo 11 na 12 jun,spavamo u canakale hotel bogaz. Pre tri godine kostao je 23 e sa doruckom a sad je 40e. Ali posto smo vec bili blizu centra a nema buke,ooet smo tu. Ostajemo u kusadasi do 1 jula pa opet canakale

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Scasni family Srecan put! Mi cemo nekoliko dana posle Vas. Idemo do Alanje. Rezervisali smestaj u Canakkale za 50e ali bas dobar smestaj, a nadjoh i neke za 25-35e ali bez recenzija pa nisam smeo da rizikujem. 

Jos se samo nadam da nece biti guzvi na granicama u drugoj polovini juna, ima li neko iskustva sa tim? 

Nadam se da ste culi da za ulazak u TR vise nisu potrebni nikakvi covid pasosi, testovi i sl. :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Latif

Da tačno, od 1. juna su ukinuli sve kovid testove za ulazak u Tursku. 

Ono što mene mnogo više interesuje pa i brine je bugarska deonica Kalotina-Dragoman u kojoj je meri završena jer predstavlja usko grlo na putu ka turskom primorju ?!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo da pozdravim starog putnika za Tursku 

Ivanhoe

A ja mislio da si ti nesto u akciji, ili da si pogrešno skreno kod Albukerkija i izgubio se za sva vremena. A što se tiče deonice do Sofije, prošlog jula smo većim delom pičili još nezavršenim auto-putem, svega par kilometara je bilo drndanja, ali mi se čini mnogo manje nego prethodnih godina. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

@Djokaputnikhvala, otpozdravljam velikom putniku. Nisam nestao u akciji ali jesam u tranziciji pošto smo uz ove naše kancelarijske poslove ušli za ozbiljno u hidroponski uzgoj jagoda pa je nedostatak vremena postao hroničan.

Ali bože zdravlja eto nas opet na putu za Tursku od 1.jula rezervisano dvonedeljeno smucanje: Čanankale, Fetje, Kalkan, Kaš pa nazad preko Burse...

Sve organizovano, nabavljena nova foto oprema pa će biti i fotki i pisanija !

Izmenjeno (Ivanhoe)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam se pomalo renoviro sa foto-opremom, samo ove godine neće biti ni Turske ni vozanja, u petak krećemo za Tunis, avionom. Tako da ću ja, ako Bog da već kačiti fotke iz Sahare kad ti kreneš na istok. Doduše za vozanje ne garantujem, ako bude povoljan renta-kar neću oprostiti tuniškim putevima bar par hiljada kilometeri.

Deo oko Fetija sam obišao 2018. Prelep je. Obavezno poseti Saklikent kanjon ako već nisi planiro i odvoj makar pola dana za Bursu, nije komplikovano doći do centra. Al s obzirom da si ti verovatno već nabavio najsavremenije mape za džipies, ne sumnjam da ti neće biti komplikovano da nađeš najlakši put. Ako se ne čujemo, želim ti ravan put i toplo more.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26789
    Ukupno tema
    899340
    Ukupno poruka