meda

Kolima iz Srbije za Tursku

3169 poruka u ovoj temi

Aplikacija tj pomoc na putu Vozzi, uvela azijski deo Turske u ponudi. 

Konacno neko da se potrudi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pretražih unazad dosta postova (čak dođoh do zanimljive polemike iz marta prošle godine \o/) i nikako da pronađem taj tvoj post.

Možda si cenu napisao u  nekom od onih obrisanih? Kao kroz maglu se sećam neke trocifrene cifre. Da li je moguće da je tako?

Mi smo se na autoput ukljucili cim je to bilo moguce- negde kod Bergame ili Zeytindag-a. Ne znam tacno koliko smo platili ali na HGS-u nismo imali vise od 50 lira to sigurno i svuda smo prosli bez problema. Znaci vise od toga nije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se spremam za Tursku i pored navigacije za auto gledam šta kako i gde. Malo mi je frkica oko puta jer je ovo najdalje sa decom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pretražih unazad dosta postova (čak dođoh do zanimljive polemike iz marta prošle godine \o/) i nikako da pronađem taj tvoj post.

Možda si cenu napisao u  nekom od onih obrisanih? Kao kroz maglu se sećam neke trocifrene cifre. Da li je moguće da je tako?

Mi smo se na autoput ukljucili cim je to bilo moguce- negde kod Bergame ili Zeytindag-a. Ne znam tacno koliko smo platili ali na HGS-u nismo imali vise od 50 lira to sigurno i svuda smo prosli bez problema. Znaci vise od toga nije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naci cu ja negde. Trenutno sam u Grckoj i ne dozvoljava mi da pristupim onom sajtu sa putarinama. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasao sam 24 lire.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nasao sam 24 lire.

@ Ananis76

Hvala obojici..

Zaista ispada da mi neće trebati više d 50TL kredita...

Izmenjeno (bmnpro.marketing)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta raditi vezano za pomoc na putu?
Znam da se pre par meseci pricalo o tome, ali evo nisam pametna dal da uplacujem Evropu, trazim gde mogu Evropu+Aziju ili ne uplacujem uopste?
Ako je neko sad uplacivao ili ne daj boze imao prilike da isproba (nadam se da niko nece ovog leta saznati dal je valjala pomoc na putu xD) - sibnite info gde i koliko :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sta raditi vezano za pomoc na putu?
Znam da se pre par meseci pricalo o tome, ali evo nisam pametna dal da uplacujem Evropu, trazim gde mogu Evropu+Aziju ili ne uplacujem uopste?
Ako je neko sad uplacivao ili ne daj boze imao prilike da isproba (nadam se da niko nece ovog leta saznati dal je valjala pomoc na putu xD) - sibnite info gde i koliko :)

Ja sam.uzimao u Sava osiguranju pored zdravstvenog osiguranja i dodatno osiguranje u slucaju kvara automobila. Oko 600 dinara je bilo.i vazi samo za to vreme dok si u Turskoj.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iz Srbije možda i ima neko osiguranje koje pokriva evropski dio Turske ali azijski dio ja nisam našao u Bosni da neko pokriva od kvara na autu i pomoći na putu inače mi smo planirali 22 jula popodne put TR nadam se da neće biti gužvi i kvarova.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam koliko će ti pomoći,ali ja imam UNIQA kasko osiguranje i ono pokriva kompletnu Tursku.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

od 21.07 sistemi HGS - OGSa ne rade na putu Istambul - Izmir, placajte sve kesom ili karticama,.... 

 


AS OF JULY 5, 2021, PAYMENTS BY CASH AND CREDIT CARD CANNOT BE TAKEN FROM HGS-OGS TOLLS. USE CASH BILLS TO PAY WITH CASH AND CREDIT CARD.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li to na  bilo koji način menja sistem HGS-a kojim se plaća na deo autoputa za Izmir (i dalje za Aydin) iz pravca Aliage?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li to na  bilo koji način menja sistem HGS-a kojim se plaća na deo autoputa za Izmir (i dalje za Aydin) iz pravca Aliage?

 

odnosi samo na put istambul-izmir,  samo mogu da pretpostavim da dalje HGS radi normalno..... ako nista znaces i sam, dobices papir sa rokom  od 15 dana da plastis putarinu preko banke.... 

 

 

oto.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

odnosi samo na put istambul-izmir,  samo mogu da pretpostavim da dalje HGS radi normalno..... ako nista znaces i sam, dobices papir sa rokom  od 15 dana da plastis putarinu preko banke.... 

 

 

oto.jpgProšle godine nisu davali ove papiriće,tako da mi nismo znali da nas duže za putarinu. Imali smo određenu sumu na Hgs-u,ali ne dovoljno. Rampa nam se otvarala bez problema. Ove godine smo saznali da nas duže za te putarine,ali x4. Na Oto aplikaciji postoji način na koji možeš videti koliko te duže. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka