meda

Kolima iz Srbije za Tursku

3169 poruka u ovoj temi

 

Ihhh bre Đoko pa imaju navigacije opciju da čekiraš izbegavanje auto puteva i puteva sa naplatom, ovaj najnoviji auto put od Burse do Izmira nisam siguran da ćeš naći na bilo kojoj mapi koju možeš kupiti kod nas osim možda u Turskoj :neznam:

 

Jagodinac, ako sam dobro razumeo, Latif hoće da ide starim putem preko Bandirme, a i mapa mi služi više figurativno. Znaš da nisam ljubitelj navigacije.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nisam, samo booking sam gledao. 

 

Pogledaj expediju, hotels.com i što djoka kaze Airbnb .

U kom delu Istanbula ćes odsesti zavisi i od toga šta ćes posetiti.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skinuo sam aplikaciju za HGS. Ima i na engleskom. Čini mi se da je ranije bila samo na turskom. Doduše nisam još pokušao da se registrujem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Skinuo sam aplikaciju za HGS. Ima i na engleskom. Čini mi se da je ranije bila samo na turskom. Doduše nisam još pokušao da se registrujem.

Provereno radi, samo moraš prvo fizički da kupiš HGS nalepnicu u turskoj (ako već nisi) i da vršiš doplatu kredita preko neke od platnih kartica.  

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemam jos HGS. Prosle godine sam se provukao. Kad kupim registrovacu se.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 
 

Ајванхо, правац Кападокија и то три дана, ту сам за информације.

I mi idemo za Kapadokiju (3 dana), ali kontra smer.  Prvo Marmaris, onda Kaš, pa preko Antalije i Sidea za Kapadokiju. Ove godine 20 dana odmora  :rolleyes: Da li moženo i mi da dobijemo neke informacije?  Naravno još ima vremena. Ili to važi samo za  Ivanhoe? :D

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Latif

Pogledaj za smeštaj preko Bookinga - Erasmus House, 200m od Galata kule. Jako se jednostavno dolazi do tamo, Pređeš preko onog mosta gde ide metro i prvo isključenje levo i prva ulica desno, Privatna zgradica sa par soba i apartmana i ima svoj privatni parking koji nije na ulici vec je malo dvorište za dvoje kola. Mi smo u prvoj polovini jula platili 90e 3 noći za četvoro. Dve spojene dvokrevetne sobe sa kupatilom i kuhinja je u prizemlju koju nismo ni koristili, takođe  ni auto. Ne znam u kom periodu ides i kolika će biti cena. Pogledaj, baš lepo i simpatično mesto.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da se ispravim 2 noći će biti u Kapadokiji, a koliko dana videćemo ha ha

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Latif

Pogledaj za smeštaj preko Bookinga - Erasmus House, 200m od Galata kule. Jako se jednostavno dolazi do tamo, Pređeš preko onog mosta gde ide metro i prvo isključenje levo i prva ulica desno, Privatna zgradica sa par soba i apartmana i ima svoj privatni parking koji nije na ulici vec je malo dvorište za dvoje kola. Mi smo u prvoj polovini jula platili 90e 3 noći za četvoro. Dve spojene dvokrevetne sobe sa kupatilom i kuhinja je u prizemlju koju nismo ni koristili, takođe  ni auto. Ne znam u kom periodu ides i kolika će biti cena. Pogledaj, baš lepo i simpatično mesto.

@simvel23 Hvala puno na preporuci. Bas sad gledah ali trenutno nema tog smestaja na bookingu, pogledat cu na nekom drugom sajtu. Ja sam vec nasao neki smestaj, po recenzijama i slikama bi rekao da su dobri mada me najvise brine parking za auto. Ali snai cu se vec nekako, nije mi prvi put ali volim nekako sebi da zakomplikujem :D. 

Proslog puta kada sam bio nisam smeo na ulici da ostavim auto pa sam u 2h am isao da trazim bezbedniji parking i nasao na 200 metara od smestaja super parking tako da cu i sada nesto slicno naci.

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda ste culi da je prije neki dan otvoren dio auto puta od Aliage (gradic prije) ka Izimiru ali ne znam dokle je zavrsen. To ce ubrzat putovanje za nekih pola sata nadam se.?

Od mesta Zeytindag do Izmira.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

simvel23

Nešto mi ne ide ovo citiranje. Imaš u mom putopisu na Ostalim temama MOJA VELIKA MRSNA TURA masu informacija o Kapadokiji. Ali... pošto je putopis baš obiman, za svaku konkretnu informaciju stojim na raspolaganju. Zašto bi smo inaše i posećivali ovaj forum?

Hvala, Pročitala sam. Ima baš zanimljivih i dobrih informacija,Sve pohvale sa moje strane. Ukoliko budem imala nekih pitanja, javljam se.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi sinoć opet uplatili Kušadasi sopstveni prevoz.

Elem, u agenciji je bio i gazdi koji je bio pre par nedelja kolima u Kušadasija i on mi reče,a  ja ga shvatih da se skreće ka Bergamau (kod Dikilia?) i onda pream Izmiru i dalje...Prolazi se pored a ne kroz Aliagu gde sam se lani zaglavio u industrijskoj zoni (na izlazu) i vukao se nekih sat vremena kao u najgorem NS ili pogotovo BGD špicu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi sinoć opet uplatili Kušadasi sopstveni prevoz.

Elem, u agenciji je bio i gazdi koji je bio pre par nedelja kolima u Kušadasija i on mi reče,a  ja ga shvatih da se skreće ka Bergamau (kod Dikilia?) i onda pream Izmiru i dalje...Prolazi se pored a ne kroz Aliagu gde sam se lani zaglavio u industrijskoj zoni (na izlazu) i vukao se nekih sat vremena kao u najgorem NS ili pogotovo BGD špicu...

  i mi smo uplatili 29.07 - 08.08 kusadasi :) takodje sopstveni ali idemo preko istambula,... mali odmor, shoping,.... i potom novim putem do Kusadasija 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka