Kikisvet

Kupila bih nov fotoaparat...

177 poruka u ovoj temi

Ako ti nije problem , mozes li reci koliko si ga platio i gde si ga kupio .

Vidim da je aktuelan i za kupovinu u Madjarskoj mozda si nasao povoljniju varijantu .

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kupio sam ga u hendiju, administrativna zabrana, preko banke EFG Eurobank. BEZ KAMATE, sad je neka akcija, cena je oko 46 hiljada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala .... to izgleda kao dobra cena

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam kupio nov DSLR "Sony alpha 230", iskrslo mi je povoljno, doneli ga iz inostranstva.

Uzeo sam ga najvise zbog putovanja na koje krecemo za 3 nedelje, ali mislim da to ipak nije aparat za ovakvu vrstu putovanja... em sto je skuplji, glomaznij, ima objektive posebno... te stoga nije bas praktican da se smucas po noci sumnjivim gradovima i Indijskim vozovima.

Na stranu to sto pravi izuzetne fotografije, isprobao ga i stvarno sam prezadovoljan :D ipak bi ga prodao za 420 eura, zajedno sa 2 objektiva 15-55 i 55-200, i kupio bi neki bolji "prosumer" :) ponuda vazi 10 dana, pa ako neki hoce neka se javi, a ako ne moracu da mu "istrpim" mane, ali ce bar MFT da bude vrhunska :D

Izmenjeno (ljubce)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljubce, a da zadrzis ti taj aparat jer je stvarno dobar a ja cu ti pozajmiti za put nas Fuji. Steta bi bila prodavati ga.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma Dragance hvala lepo :D moje misljenje je da se fotooprema ne pozajmljuje...

Ma znam da je sto se tice kvaliteta fotografija super, ali veruj mi da mi se ne ide na tako dug put, i na razna mesta, a da ja razmisljam o aparatu :nea:

niti mozes da se kupas, a da njega ostavis na plazi, niti da se setas opusteno sa aparatom u dzepu(ili manjoj tornbici), kad treba da fotkas pejzaz stavljas jedan objektiv, za portrete drugi... nije praktican :D

ali kao sto rekoh, ako "ode" super, a ako ne, opet super ;)

Izmenjeno (ljubce)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tvoje misljenje varira da li primas ili dajes. zvizduk.gif Secam se da si nam ponudio svoju kameru za put na Tajland. Takve stvari se ne zaboravljaju. Postoje ljudi kojima i protiv pravila pozajmis kola, foto aparat ... ajde da se na tome zaustavimo. osmeh.gifosmeh.gifosmeh.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na jednom sajtu sam pronasao ponudu za kupovinu

FujiFilm Finepix S6500fd za 9500 dinara.

Sta mislite o ovom aparatu, odnos cena - kvalitet.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja posedujem taj aparat. Vise sam nego zadovoljan. Znam da se odavno ne proizvodi, tesko je naci rezervnu karticu za njega ali posto je njegova cena, ako me secanje sluzi, bila oko 350 Evra kada se prvi put pojavio, mislim da se isplati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tihi, na kom sajtu si to gledao?

I meni bi trebao nov aparat, ne razumem se bas, ali meni to zvuci jaaako povoljno. Doduse ja sam fan Nikona, ali...:zvizduk:

Jedino ne znam da li moze da bude problem to sto Dragan kaze za karticu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledaj limundo. Mene ovo sa karticama plasi. Koliko sam video to je XD kartica a ona se vise ne proizvodi.mad.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, to je nezgodno. Pogledala sam limundo, to je cena za polovni, tako da sta znam...

Moj brat je kupio Nikon za dvadesetak hiljada, doduse na nekoj akciji, muz mi kaze da sad nema takav ispod cetrdeset hiljada. Mozda juriti neku akciju, ipak novo je novo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka