Phillippe

Homestay.com

3 poruke u ovoj temi

Ovih dana se pripremam za svoje sledeće putovanje i naišao sam na ovaj sajt koji mi je mnogo pomogao.

Idem u zemlju koja je limitirana što se tiče tih sajtova, te mi je baš bilo olakšanje kad sam naišao na ovaj sajt i video da mogu da prođem em duplo jeftinije, em da imam veeeeeliki izbor.

Sajt je isto što i airbnb - čini mi se - a i sam naziv govori sve: boravak u kući.

Možda nekom isto pomogne - pošto je nov, čini mi se da su cene jeftinije nego na airbnb.

U svakom slučaju, eto još jedne opcije.

Ako je neko zainteresovan da se uloguje/priključi, neka mi u PM pošalje mail, da mu pošaljem zahtev - tako oboje dobijamo kredit od po 15, 20 evra!

;)

Što da se ne iskoristi?

Izmenjeno (Phillippe)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je neko već koristio sajt, neka napiše svoje utiske. Ja sam rezervisao 2 smeštaja...Videću za 20ak dana kako će sve de ide, ali mislim da je isto kao airbnb.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dakle, ako neko ide u Iran ili u zemlje gde su neki sajtovi blokirani - ovaj sajt je super.

Cene su niže nego na airbnb - tako da... Dobra je alternativa i za booking i ostale sajtove, naravno ne samo za gore navedene zemlje, već sve...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26851
    Ukupno tema
    901715
    Ukupno poruka