VladimirBoy

Hawaii le jardin aqua resort

18 poruka u ovoj temi

Svako ko zna vise o ovom hotelu, molio bih vas da napisete nesto. Voleo bih sve da znam jer 17 juna idem na tu destinaciju tj hotelu. Voleo bih pre nego sto odem da znam nesto malo vise, nije lose napisati nesto I koliko poneti za trosak, koliko kosta izleti, koji su izleti najbolji, sta najvise poneti od stvari, koje su ne bitne stvari, kakvi su utisci o ljudima koji tamo borave tj radnici koji rade. Bio bih vam puno zahvalan ako podelite samnom kao I ostalima koji idu u taj hotel ili u hurgadu. Unapred zahvalan :)))))))) :Help::thankyou: :kolce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam u Januaru uplatio Hurgadu tacnije hotel Hawaii le jardin sve ukupno sa vizom, taksem 450 eura, all inclusiv naravno :))) A hotel vazi za jednog od najboljih tamo, prosle godine je renoviran ceo :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako pretražite reč "Hawai" dobićete više postova koji pominju taj hotel. Možda će vam pomoći. Možda ćete saznati ko je u njemu već bio, pa možete preko privatne pošte da ga zamolite da vam prenese svoje utiske ovde na odvojenoj temi da mogu svi da pročitaju.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja sam u Januaru uplatio Hurgadu tacnije hotel Hawaii le jardin sve ukupno sa vizom, taksem 450 eura, all inclusiv naravno :))) A hotel vazi za jednog od najboljih tamo, prosle godine je renoviran ceo :)

Mislim da hotel ima 4 zvezdice pa je malo čudno da je jedan od najboljih, možda eventualno najboljih u tom cenovnom rangu.  Renoviran je 2016 i ranije se zvao Festival le jardin, Pročešljajte forum, neko je letos o Hawai hotelima pisao da imaju lošu plažu...ali verovatno će se neko već javiti ko je bio u njemu ili u susednom Hawai riviera sa kojim deli plažu i sadržaje. Ako se niko ne javi posle boravka budite prvi sa svežim informacijama..... :D:D:D:D:D. Kako ste uplatili hotel sa vizom? 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na temi Hurgada aktuelnosti imate ceo cenovnik za izlete koje organizuje, cini mi se, Sheriff. Evo, prekopiracu ga

☀️The best excursions in Hurghada for cheap price ! ☀️

? Sea trips:
?Diving (2 dives) -20 $
? Giftun island - $ 12
?Super Giftun - $ 18
? Paradise Island- $ 31
?Utopia island - $ 17
?Super Utopia -22 $
El Gouna (Egyptian Venice) - $ 20
?Super El Gouna -35 $
? Fishing - $ 20
? Dolphin house- $ 18
? Super dolphin house - 23 $
?Super orange - 27$
?Batiskaf - $ 12
?Submarine Sinbad - $ 25
☂️Parasailing: 10 minutes - 25 $ double- $ 30
⛵️Individual Yacht from 200 $
.
.

?Safari trips in desert:
?Super Safari -22 $
?Quad motorbike (morning) -15 $
??Quad motorbike (evening) -18 $
(Possibly individually)
.
.
Historical trips:
✨Luxor by bus - $ 35
? Luxor individually - $ 85
✨Cairo by bus - $ 35
? Cairo individually (Mercedes) - $ 90
Cairo by airplane ~ 220 $
❤️Dendera+Luxor by bus - 50 $
? Dendera+Luxor individually (Mercedes) - 100 $ / person
? Luxor baloon ~ 200 $ person // minimum 2
✨ Cairo - Alexandria 2 days by bus - 110 $
⛪️ Monasteries of St. Anthony and St. Paul (Sat) - $ 30
✨ Luxor - Aswan - Abu Simbel upon request
✨ Nile cruise upon request
.
.
?Delfinariy - 25 $
? Swimming with dolphins:
 5 minutes - 60 $, 10 minutes - 80 $
✨1001night show - $ 22
?Jungle aquapark- $ 35 (children $ 25)
?Grand Aquarium - 30 $
?? SPA Hamam + massage (2 h) - 37 $
.
.
☀️We work without prepayments!
Children under 6 years free of charge (except GranAquarium and Aqua Park up to 4 years),
From 6 to 12 years - 50%
.
.
.
?Transfer from Hurghada is included in the price.
For tourists
- from Sahl Hasheesh and Makadi additional transfer for the trip and back to hotel 20$ for ? auto,
- from Soma Bey, Safaga and El Gouna - 27$
.
.
? If new guests buy from us any trip due to your recommendation , then you are given discount or bonus trip.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mislim da hotel ima 4 zvezdice pa je malo čudno da je jedan od najboljih, možda eventualno najboljih u tom cenovnom rangu.  Renoviran je 2016 i ranije se zvao Festival le jardin, Pročešljajte forum, neko je letos o Hawai hotelima pisao da imaju lošu plažu...ali verovatno će se neko već javiti ko je bio u njemu ili u susednom Hawai riviera sa kojim deli plažu i sadržaje. Ako se niko ne javi posle boravka budite prvi sa svežim informacijama..... :D:D:D:D:D. Kako ste uplatili hotel sa vizom? 

Hocu obavezno kad dodjem da vam napisem kakvi su utisci. Pa vizu nisam uplatio jos, ali sam vam rekao da bi bilo ukupno 450 eur sa vizom, viza se placa tamo 25 dolara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel znate mozda da li poneti eure ili dolare tamo, jer lupam ako ponesem 600 eura bice to tipa u dolarima mozda otprilike 800 dolara, I ispadne vise s obzirom da je mozda egipcanima svejedno dal njiima dati eure ili dolare, a u stvari ako poneti dolare da cu imati vise..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@VladimirBoy Molim da poruke ne pisete samo velikim slovima.

A sad u vezi vaseg pitanja jedno pitanje. Kako mislite da je Egipcanima svejedno da li im date dolare ili evre. Mislite da oni nemaju kursnu listu Onda  bi po vama najbolje bilo da im date 600 dinara. Mozda bi im bilo  svejedno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@VladimirBoy Mi smo uvek nosili evre. Mislim da je prošle godine bila nešto mala razlika u korist dolara (ranijih godina je bila veća ), pa ponesite šta je Vama lično bolje. Evre smo menjali u bankomatu ispred hotela. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za 1€ dobijam 21,6 EGP, 1€ je 118,5 RSD

Za 1$ dobijam 17,6 EGP, 1$ je 96,5RSD

1€ = 118,5 RSD = 21,6 EGP >> 1 RSD = 0,18 EGP

1$ = 96,5 RSD = 17,6 EGP >> 1 RSD = 0,18 EGP

Dakle dođe mu na isto :)

P.S. Nadam se da nisam nešto zeznuo u računici, ne zamerite, računam sve u glavi :D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u pomenutom hotelu i da li može da nam prenese utiske?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li je neko boravio u pomenutom hotelu i da li može da nam prenese utiske?

 

 

 

Da li je neko boravio u pomenutom hotelu i da li može da nam prenese utiske?

 

 

 

Da li je neko boravio u pomenutom hotelu i da li može da nam prenese utiske?

 

Najveci cirkus u kom Sam letovao,90% gostiju su arapi,potpuno rasulo u svakom pogledu,ako niste uplatili nemojte nikako,manjajte hotel

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo nas upravo u tom hotelu. Prvo smo uplatili (lat minute ponuda, impulsivno smo reagovali), a onda čitali na TripAdvisor-u i Booking-u... Blago smo se razočarali komentarima, ali smo makar znali šta nas očekuje i u šta se upuštamo!

-Negativno: 
Sobe su prljave (to je odlika celog Egipta, ne samo ovog hotela) jer ih pospremaju muškarci, savetujem da ponesete asepsol u spreju i da poprskate sve površine na koje ostavljate svoje stvari, kao i WC-dasku. Zidovi popucali, stolarija stara, odvodi zapušeni peskom... rasulo!
Ovo je prevashodno porodični hotel za imućnije arapske porodice, pa dolaze u buljucima i kad nagrnu u restoran ume da bude prilična gužva (ali nisu TOLIKO nekulturni kao što sam očekivao, znaju i da sačekaju u redu bez guranja preko reda), a deca obavezno oližu kašiku nakon što sipaju tortu u svoj tanjir (video sam svojim očima).
Gužva na bazenima, gužva na toboganima akva-parka, sreća pa je nedavno počela školska godina (mogu misliti kako bi tek bilo da nije).
Plaža je katastrofa (oštar pesak, oštro kamenje), OK za igranje u plićaku, ali zaboravite na plivanje!

- Pozitivno:
Ovo je hotel koji ima najlepšu baštu koju sam ikada video (od svih hotela koje smo supruga i ja posećivali), koja je SAVRŠENO održavana, besprekorna je!
Izbor hrane je OGROMAN (u centralnom restoranu, gde većinu čine arapi - kome oni smetaju može da ide u restoran BON APETIT, gde nema arapa, servira se manje-više ista hrana, samo je izbor ZNAČAJNO skromniji. Barem je atmosfera prijatnija i stolovi su čistiji, a piće se servira u staklenim čašama).
Bazeni su besprekorno čisti (često viđam osoblje koje menja filtere)

beach.jpg

garden.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka