sanjalica

Serenity fun city

28 poruka u ovoj temi

Onda zaobilazite hotele sa akva parkovima (porodice sa decom),a odete na 1-dnevni izlet u neki akva park (platite izlet).I mozete u Fort.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@shania

Bitna mi je higijena i prostranost soba, dobra hrana i lepa plaza, more za plivanje, mirniji hotel (mada bih verovatno 1 ili 2 dana volela da se spustam niz tobogane), nesto intimnije gde nema mnogo porodica sa decom jer ipak idem da se odmorim od burnog i haoticnog perioda zivota.

Onda definitivno Fort. Mi smo bili prethodne dve sa detetom, a ove idemo u SRM zbog tobogana. Fort ima dva krila, istočno nerenovirano i zapadno, renovirano. Zapadno je prošle godine bilo samo za odrasle. Zapadno je bliže SRM. Na tom delu plaže je veći prored između suncobrana i tiho je. Hrana je odlična, a bili smo u Oldu, Karibijenu i Steigen Aqua pa mogu da uporedim. Higijena je na zavidnom nivou. Bili smo u istočnom krilu obe godine, znači starije sobe, a sve se blistalo. Jedino, to je pustinja i malo peska tu i tamo mora da bude :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@tikson bili ste u Oldu?

Bas sam malopre gledala ponudu na WA i videh da je okej cena, gledala sam tu i tamo slike i cini mi se odlicnim pa i njega uzeh u razmatranje. Znaci vi kazete da i pored toga sto ste bili u Oldu, preporucujete Fort?

Da li onda ja mogu da koristim pogodnosti akva parka u susednom hotelu (SRM) i da li to ide uz doplatu?

Prvi put idem i ne znam gde da se krecem, ja sve mislim to mi je sto mi je u hotelu i dalje se ne ide (kao iz bezbednosnih razloga, trt mrt).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Oldu smo bili pre 5 godina. Savršeno skockan sa uigranim osobljem tada. Našli smo nas ritam tokom dana i mnogo nam je prijalo uveče da se prosetamo pored drugih hotela stazom uz plažu. Nešto su gradili na delu plaže, ne znam nastavak priče. Nama se Fort više sviđa zbog prostranije plaže i mnogo bogatijeg koralnog sveta. Ali Old je nekako luksuzniji, otmeniji. Najbolje uporedite novije komentare, ali ni sa jednim ne možete da pogresite. A SRM je hotel za sebe, ne znam kombinacije doplate za akvapark.

Potpuno razumem odlazak prvi put u Egipat :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mozete u akva park SRM ako ste gost Forta.

Old je dobar hotel,samo nema bas zabave neke..nije taj tip hotela..a vozeci se proslog juna videh da su prosirili plazu..sav je beo i sladak.Bila 2013.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Old je dobar hotel

Nama su u odluci najviše pomogli tada bas vaši komentari koji su zvucali objektivno, realno kako smo se i uverili da je stanje.

Hvala :srce:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama su u odluci najviše pomogli tada bas vaši komentari koji su zvucali objektivno, realno kako smo se i uverili da je stanje.

Hvala :srce:

Hvala @tikson 

I sad je lep,Boga mi..skockan..umal' ne pogazih ljude autom dok sam zevala sta je novo:hahaha:..ove sto prelazili put od plaze ka hotelu..

..a ispred Barona stadoh i sedoh na travnjak da zapalim i malo kulirala..mnogo volim obalu Sahla..

Mada je pravi razlog taj sto detetu ispala puska na vodeni pogon onolka i ja presla kolima i pukla ona..pa dete u dreku :hahaha:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sahl je divan, od onoga što smo videli i doživeli te godine. Već sledeće su značajno otišle cene gore, Old nam je bio nedostizan. Onda smo shvatili da nismo ni platili puno dve nedelje luksuza (2+1 dete za oko 1400 sve ukupno).

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iscitah sve o Fortu, ne znam sta da mislim, ja znam da necu biti po ceo dan u sobi ali ja stvarno ne volim stariji namestaj, bas bih ono volela da se budim u nekoj fensi uredjenoj sobi sa lepim balkoncicem...

Sto vise citam sve sam zbunjenija.

Cini mi se da Old nije toliko skup ove godine, morala bih da proverim. Mada, kao sto rekoh, cekam sajam pa cu sve pogledati tamo.

Elem, da li onda moze da se kupa na plazi Forta (pretpostavljam bez mogucnosti upotrebe lezaljki) iako sam uplatila SRM?

Sve su ovo slatke muke, jesam pod stresom sto se cas odlucim za jedno a cas za drugo, ali me ipak raduje sto napokon idem na more (lisena sam uzivanja na moru vec 5 godina jer me je fakultet urnisao). Odlucila sam se za Egipat pre svega sto bih se castila od para koje sam dobila za diplomu, a i prija mi ovaj all incl rezim, posto mi je cilj da se suncam, plivam i da me sluze:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze kupanje na plazi Forta, lezaljke naravno ne moze, cak je pozeljno i bez papuca doci. Ja i cerka smo pesaka, uz vodu, maske u ruke i pravac Fort

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dali je neko skoro bio u Serenity Fun City da napise nesto...mi smo tamo u julu , ipak izabrali opet egipat (turska drugi put...) Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobro se kotira, ima odlicne recenzije. Nije na plazi, koristi plazu Serenity Makadi Beach koja ne valja. Mi smo prosle godine bili u Al Nabili, koja se granici sa ovim hotelom i dobro smo je videli. Zbog korala i kamenja nije moguc ulaz u more, samo kroz ponton. cesto duva jak vetar i tada je zabranjeno kupanje. Mozete peske uci na plazu Al Nabile, koja je predivna. zaliv je ogroman i mirno je, nema vetra. Nema ni cuvara zato sto taj deo plaze se ne koristi, skroz je prazno. Cesto letujemo u Egipat, ono sto smo videli na ovoj plazi nismo nigde, za 15 dana nismo uspeli da je celu istrazimo, posebno divlji deo zaliva, svakava cudesa je bilo. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozzz svima...jel ide neko ove godine u Serenity Fun City 14 jula ili cemo mi biti jedini iz Srbije u tom hotelu.

:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26103
    Ukupno tema
    870745
    Ukupno poruka