sanjalica

Serenity fun city

28 poruka u ovoj temi

Ove godine je u ponudi u jednoj od agencija. Kako vidim ima odličan aqua park dok se koristi plaža susednog hotela koja ima ponton i korale. Kažu da je podvodni svet čaroban. Visoko se kotiraju oba hotela na booking-u.

Da li je neko bio i može da nam iznese utiske?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je neko bio nek se javi sa utiscima merkamo ga opasno ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja agencija ima u ponudi ovaj hotel?

Bas izgleda predivno, pogotovo mislim da ima divnu plazu a i cula sam da su hoteli bolji sto su udaljeniji od grada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Koja agencija ima u ponudi ovaj hotel?

Bas izgleda predivno, pogotovo mislim da ima divnu plazu a i cula sam da su hoteli bolji sto su udaljeniji od grada.

Au..jesu bolji sto dalje od grada, al ne misli se ka pustinji vec uz more:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Au..jesu bolji sto dalje od grada, al ne misli se ka pustinji vec uz more:D

 

pa ovaj je uz more, ja nisam ni mislila na pustinju ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Serenity bese u Makadiju ako se secam i nije na plazi..malo cete ici do nje ili busicem..E sad,da ima divnu plazu,nisam cula..

Redje se nadje u ponudi..pogledajte mozda 1A..oni su imali velik izbor hotela.

Inace,obicno cim vidite ovolike akvaparkove da znate da hotel nije na plazi..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja gledam na google mapi i sad vidim da je serenity fun city resort odmah iza serenity makadi beach, sto bih ja rekla da mu dodje na isto samo sto treba da se ispesaci do plaze?

Meni sve to na mapi deluje kao da je sve tu negde, a znam da se varam.

 

Evo ja vec danima gledam hotele za Egipat i mahom gledam ove udaljenije od centra i naleteh danas na ovaj, jos iscitala na trip advisoru sta pisu, gledala slike, pa bas mi je primamljiv ali mi znaci da neko prenese svoje iskustvo.

 

Cak danima visim na forumu i nikako da se odlucim za neki od hotela. Ici cu na sajam turizma svakako pa cu tu da donesem odluku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nazalost,odavde niko nije isao,ocigledno..citajte TA,HC,..ali dobro se kotira..suzite izbor na 3 hotela u zavisnosti sta vam je vazno,i onda je lakse..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danima citam i nikako da suzim izbor.

Licno volim akva parkove i obradovalo bi me da se nadjem u hotelu koji nudi iste ali opet znam da to nuzno povlaci za sobom i puno dece a meni je stvarno potreban odmor, nesto mirnije i bez guzve.

 

Meni se ovaj hotel svidja ali cu pogledati ponude na sajmu turizma.

 

Inace, izbor se svodi na SRM, Fort i Desert rose (ovaj treci po preporuci komsija koje su odusevljene). 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Katarinche, ako ne želiš previše buke, možda je bolji izbor Serenity Makadi Beach, on je na samoj plaži, otprilike prekoputa ovog Serenity Fun City hotela, a može da se koristi akva park, isti je lanac. Plaža je koralna i prebogata, tu blizu su neke od najboljih lokacija za ronjenje, nalazi se odmah do bivše Al Nabile Grand hotela.

 Serenity Makadi je uvek bio zanimljiv hotel, bar meni:), a sad vidim da  je i odlično rangiran svuda , 9.1 na booking-u i 95% preporučenosti na Holidaychecky-u.

 

Izmenjeno (shania)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ehe, hvala.

Jos samo da vidim kona od nasih agencija ima taj hotel u ponudi i kako se krecu cene na sajmu.

Elem, kako funkcionise sajam uopste, prvi put idem sad i ne znam sta da ocekujem, da li stvarno ima popusta?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da ga Wayout radi na upit

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Katarinche,

popusti važe i u svim poslovnicama agencija koje izlažu na Sajmu turizma, ne moraš da se smaraš na Sajmu, jer ionako angažovani prezenteri tamo u oko 85% slučajeva  (ako ne i više) nemaju blage veze, čast retkim kompetentnim izuzecima. 

Što se tiče popusta, prošle godine sam npr. u Big Blue agenciji dobila 7% popusta za uplatu u celosti,  a znam da je 5%  bio popust za uplatu akontacije. 

 

Izmenjeno (shania)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Danima citam i nikako 

 

Inace, izbor se svodi na SRM, Fort i Desert rose (ovaj treci po preporuci komsija koje su odusevljene). 

U Fortu nema ni tobogan, a kamoli akvapark. Prednost mu je fantasticna plaža sa super mirnim, intimnim zapadnim delom. Kad se zazelis akcije prosetas do istocnog dela :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@shania ipak cu prosetati sajmom jer ionako ne znam koje sve agencije postoje i generalno su mi zbunjujuci sajtovi, ovako je na sajmu sve na jednom mestu i tacno cu imati uvid u sve sto me zanima pa ce mi biti lakse i da odlucim..

 

 

U Fortu nema ni tobogan, a kamoli akvapark. Prednost mu je fantasticna plaža sa super mirnim, intimnim zapadnim delom. Kad se zazelis akcije prosetas do istocnog dela :D

 

Svidja mi se Fort zbog plaze, ne znam kakva je higijena i hrana. Istocni deo je sta? SRM?

Nikad nisam bila u Egiptu pa ne znam.

 

Postavila bih pitanje u zasebnoj temi ali ne znam ima li potrebe da zbog ovogs otvaram novu temu, kao sto rekoh danima vas citam i ne znam za sta da se odlucim, sta biste vi preporucili?

Bitna mi je higijena i prostranost soba, dobra hrana i lepa plaza, more za plivanje, mirniji hotel (mada bih verovatno 1 ili 2 dana volela da se spustam niz tobogane), nesto intimnije gde nema mnogo porodica sa decom jer ipak idem da se odmorim od burnog i haoticnog perioda zivota.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka