ana011

Koji hotel izabrati u Sharmu?

46 poruka u ovoj temi

Koji hotel je dobar, a da je u centru?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada kazes u centru pretpostavljam da mislis na Naama Bay. Bila sam u Marriott-u, super hotel, cist, uredan, sobe lepe i prostrane, hrana ok, ne nesto preterano raznovrsna ali solidna, plaza dobra, po koji koralni grebencic tako da moras malo da pazis prilikom ulaska ali nije strasno, ulaz u vodu normalan nije preko pontona (sto je retkost za hotelske plaze u Sharm-u), bazeni veliki, lepi, cisti i poprilicno plitki, 10-tak minuta hoda do samog centra setalistem pored ostalih hotela. Mislim da je jedan od boljih hotela u Naama Bay-u. Pored njega je Novotel, vrlo interesantan, radio ga samo Kon Tiki prethodnih nekoliko godina. Sofitel je apsolutno fantastican, ali ima malu plazu i nase agencije ga nisu radile. Hilton Dreams je takodje ok, ali moja preporuka je Marriott Beach ili Mountain (preko puta ulice, ali identican, koriste se svi sadrzaji Beach hotela) ili Novotel.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji jos hotel u Sharmu ima "normalan" ulaz u more, da nije preko pontona ?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moji prijatelji su bili u hotelu Savoy ***** all inc. odusevljeni su hotelom, uslugom,plazom....jeste da je cena visoka ali kazu da zaista vredi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel neko od domacih mizernih agencija radi Four Seasons Resort Sharm El Sheikh, Egypt?

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta znate o ex intecontinental Reef garden Sharm?

Hvala

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bato, nisam sigurna ali mislim da nijedna od mizernih domacih agencija ne nudi ni Reef Garden, ni Four Seasons Resort. By the way, u Sharmu ulaz preko pontona je na zalost najcesci. Sigurna sam da lepu, normalnu plazu imaju Marriott, Hilton Dreams i Hilton Fayrouz (dele plazu koja je mozda i najbolja u Sharmu), Novotel, cini mi se jos jedan Hilton na kraju zaliva i od hotela sa 5* to bi bilo to sto se tice Naama Bay-a. Ako neko zna jos koji neka javi. Inace, ulaz preko pontona ne znaci da uopste nemas plazu i neki plicak, vec u najvecem broju slucajeva imas normalan ulazak u more sa plaze nekih par metara (voda do kolena ili slicno), a onda ide paralelno sa obalom koralni greben sirine par metara (tek toliko da ne mozes ni da hodas,ni da preplivas preko :ljutko: ,grrrrr), pa onda lep pesak. U svakom slucaju totalno bezveze. Obrati paznju na fotografije plaza. Ako u vodi primetis prugu drugacije boje od ostatka mora (zelenkastu, tirkiznu, ma bilo kako drugaciju) to je siguran znak da je tu koralni greben ili neka slicna kamencina. Pogledaj fotke pojedinih hotelskih plaza u Sharmu koje imaju pontone pa ce ti sve biti jasno. Mada, imaj u vidu da tamo svaka plaza, bila "normalna" ili ne, ima ponton. Nemoj da te to zbuni. Pogledaj i neke od hotela van Naama Bay-a, cini mi se da LTI Grand Azure ima lepu plazu ali je on oko 20 km dalje. Ako me secanje ne vara...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ! btw trazio i nisam nasao Four Seasons kod nasih agencija, Reef garden nudi Jolly ali sa njima vise ne putujem. U odnosu na Sharm, lakse je sa Hurgadom. Osim, ako nisi gnjurac

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma, ne odustaj. Sharm je super, mozda i bolji od Hurgade. Tamo nemas problema ako si u centru, guzva, lose plaze i sl. Divno je biti u gradu (iako se to ne moze bas nazvati gradom), a opet imati divnu plazu, hotel, privatnost i sl. Sve je fenomenalno sredjeno, hoteli zavrseni, nema nikakvih gradilista, rusevina etc. Super je setaliste pored mora (izmedju plaze i hotela), gomila restorana, kafica, radnjica, svakojake zabave. Ja licno ne volim hotele u sred pustinje gde kad izadjes iz kompleksa nema apsolutno nicega sem peska i za sve moras da juris prevoz. Tako da ako razmisljas slicno, pravac Naama Bay.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ok kupljeno, bacam info po povratku, pravac Naama sledece nedelje ! Hvala ! plezko.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas sam gledala ponude nasih agencija,nije mi jasno zasto su vece ponude za hurgadu kad gotovo svi kazu da je sharm lepsi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sharm i jeste lepši (bar po meni) , ali se mnogi vode tim da je Hurgada bliža Kairu, mogu mnogo više da vide dok su tamo, u većini hotela u Hurgadi su sasvim "normalne" plaže, bez pontona , pri tom mislim da su i komentari tipa Hurgada je jeftinija upravo doprineli tome, jer kažu da je Sharm ekskluzivno letovalište i samim tim i skuplje ( što nisam primetila) , Hurgada je gradić , dok u Sharmu nema lokalnog stanovništva (osim naselja za radnike koji rade u hotelima a i to je izmešteno van samog Sharma).....Svakako treba videti oba mesta i podjednako uživati, to je ono radi čega smo prvenstveno tamo , a u Egiptu je to omogućeno ma gde da smo !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakvi su Golden Sharm i Tropicana Grand Azur hoteli?

Izmenjeno (salsita)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

VEELIKI POZDRAV svim putnicima!!! Kao i vecina ovde i ja imam veeliki problem sa plazama i pontonima.. neko je pomenuo hotel"Savoy"pa me zanima da li znas ima li on svoju normalnu,pescanu plazu :huh: ? Takodje mi se svideo Hilton fayrose,ali nasi njega naravno nemaju u ponudi..(otkud to,pitam se) Nego,

ako ga neko slucajno vidi u ponudi,neka javi.. Inace,prosle godine sam bila u Hurgadi i mnogo je lakse naci smestaj nego ovde.. Pomagajte,nemoguce da nasi nemaju ni jednu ponudu za ceo Sarm sa nekim novijim hotelom blizu centra,bez"pontona preko puta".. Unapred zahvalna !!!

Izmenjeno (CRNKA)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka