Zujka

Royal Lagoons Aqua Park Resort

3 poruke u ovoj temi

Pozdrav za sve forumaše. Ove godine će nam biti druga poseta Hurgadi. Bili bi ste mi od velike pomoći, kao iskusniji putnici, ukoliko biste rekli  nešto o ovom hotelu. Znam da je dalje od plaže, nisam ništa o njemu našla na forumu. Molim vas za pomoć. Svako iskustvo bi mi dobrodošlo.

Prošle godine ste mi puno pomogli pri izboru hotela, vašim komentarima, i divno smo se proveli.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav za sve forumaše. Ove godine će nam biti druga poseta Hurgadi. Bili bi ste mi od velike pomoći, kao iskusniji putnici, ukoliko biste rekli  nešto o ovom hotelu. Znam da je dalje od plaže, nisam ništa o njemu našla na forumu. Molim vas za pomoć. Svako iskustvo bi mi dobrodošlo.

Prošle godine ste mi puno pomogli pri izboru hotela, vašim komentarima, i divno smo se proveli.

I mene isto zanima. Danas sam pocela sa potragom aranzmana i ovaj hotel mi je zapao za oko. Svaki savet bi dobrodosao :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo ovde ima dosta komentara i ocena. Po svemu sudeci, sve je stvar ocekivanja. Za ovako pristupacnu cenu ne moze se ocekivati ono sto bi se dobilo u duplo skupljem hotelu. Mislim da ce ovo biti nas izbor. Ako neko ima provereno bolji hotel u istom cenovnom rangu, komentar je dobrodosao :)

https://www.tripadvisor.rs/Hotel_Review-g297549-d660678-Reviews-Royal_Lagoons_Aqua_Park_Resort_and_Spa-Hurghada_Red_Sea_and_Sinai.html

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868535
    Ukupno poruka