tamaris

Caesar Palace Hotel & Aqua Park

12 poruka u ovoj temi

Caesare je nov hotel( 2015 ) koji od novembra 2017 promenio ime,bio je ranije Mirage,pretpostavljam da je promenjeno ime jer postoji i Mirage ex Lyllilend,.......Komentara nema,izgleda da cu prva da ostavim..

Ja sam se odlucila za ovaj jer je moj prijatelj 2015 bio,nov hotel,odličan aqva park i ide u julu ponovo.......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislimda je tu jako losa plaza, tj, plicak. Plazu ce zameniti Aqua park

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zbog aqva parka je i izabran:D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako ste zadovoljni hotelom? I plazom? Mi planiramo u julu tamo ali jos nismo 100% odlucili. U agenciji su nam rekli da plaza nije bas najsjajnija ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja sam zbog plaže  promenila hotel,i za nedelju dana idem u Sanrise Makadi gde je plaža i koralni grebeni za ronjenje fenomenalni.

Moji prijatelji idu jula,nisu odustali,prezadovoljni jer su već bili,(IMAJU MALU DECU I NJIMA PLIĆAK ODGOVARA)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja se razmisljam za jun 2019 

Ako je neko bio nek izbaci slike plaze mi imamo cerkicu nepune 4 god pa bi nam odg plicak,koliko treba da se dodje do dubine 

Da li je u drugoj polovini juna topla voda

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Voda je vec topla u maju mesecu,  po meni druga polovina maja 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi uveliko razmišljamo baš o ovom hotelu, zar bi se kao jedina mana mogla navesti plitka voda...? To bi nas baš usrećilo ako je tako jer sa detetom od dve godine, nama to odgovara, mi roditelji smo zaista manje bitni... :-) Recite mi molim vas, ako neko ima neposredna ili posredna saznanja, da li je sve ostalo na zadovoljavajućem nivou, ne bismo se pokajali ako bismo otišli ovde...? :-) Unapred hvala na odgovorima! 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U neku ruku ste u pravu, ali nije baš da mogu godišnji odmor skroz da prilagodim nama, a da o detetu uopšte ne vodim računa... Jeste, tačno je da dete od 2,5 godina (toliko će tad imati) nema pojma gde je ali meni će svakako biti lakše ako znam da nema opasnosti da se čim uđe u vodu bocne npr. na ježića ili na neki koral ili da potone posle 5 koraka :-) Ali u svakom slučaju mislim da smo prelomili da nećemo u ovaj hotel, sad konkretno iščitavam temu za Sentido Palm Royale, možda na kraju tamo završimo :-) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hoteli sa lepim, pescanim plazama nemaju jezice i dubinu odmah .Dubina ide postepeno, pa unekim i na desetak metara  bude do pojasa ili malo vise

U pravu je clan @beogradjani kada kaze da hotel  birate pre svega sebi

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U neku ruku ste u pravu, ali nije baš da mogu godišnji odmor skroz da prilagodim nama, a da o detetu uopšte ne vodim računa... Jeste, tačno je da dete od 2,5 godina (toliko će tad imati) nema pojma gde je ali meni će svakako biti lakše ako znam da nema opasnosti da se čim uđe u vodu bocne npr. na ježića ili na neki koral ili da potone posle 5 koraka :-) Ali u svakom slučaju mislim da smo prelomili da nećemo u ovaj hotel, sad konkretno iščitavam temu za Sentido Palm Royale, možda na kraju tamo završimo :-) 

E,onda cete biti taman u istom hotelu i taman ce vam dete imati kao moj sin kad smo tamo bili (ok,u febr.napunio 2g.,a mi u maju bili),i ovo jeste savrsena plaza za njega,i za vas posledicno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26118
    Ukupno tema
    871113
    Ukupno poruka