takilaki

USKRS, PRVI MAJ

166 poruka u ovoj temi

Interesuje me da li neko ima vec neke planove gde bi isao za ove praznike. Da li je u pitanju Srbija i gde? Ili neke dalje destinacije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam htela na krstarenje Nilom (odlično se uklapa), ali tek sam se vratila sa skijanja i nisam stigla ni da popričam sa mužem o tome a već mi kažu da je Kontiki rasprodao sve! Užas!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja juce rezervisala Zlatibor! Necete verovati, ali puno njih mi je reklo da je vec sve popunjeno ili ima jos malo mesta.Bez obzira sto su podigli cene,(dvokrevetni app uglavnom 30-40E dan) doduse ne kao za Novu godinu, ali ipak ima razlike. Ja se jos kao izvinjavala sto toliko rano zovem! Mada se secam i da je prosle godine bila frka i jedva smo isto nasli smestaj, i to neki koji je bio onako, pa sad nisam htela da rizikujem, cim sam saznala da kod muza u firmi spajaju praznike. Na Zlatiboru sam planirala 6 dana i dan, dva u povratku na Tari. Ironija je sto nas ovo vise kosta, nego moje Grcka, koju su uplatili za jun. Ali, sta cu, odmor nam je potreban, potrosili bi neke pare i kod kuce, pa, kao, ajde da idemo. Gledala sam ja i dvorce Transilvanije,to mi se mnogo svidja, i to je nesto sto mi je obavezno u planu, ali sam iz nekih razloga sad vezana za Srbiju, pa trenutno ne mogu dalje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takodje mi ne staj na muku.

Ako i ima mesta negde, kritično je za vizu, termin.

Jedna agencija mi je rekla neverovatnu stvar da ONI obezbedjuju italijansku vizu (to bi donekle objasnilo višu cenu aranžmana), ali detalje ću da znam u ponedeljak.

A nigde osim Rima mi se ne ide, ni Drakula ni Ohrid, koji su bili Plan B...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ali sam iz nekih razloga sad vezana za Srbiju, pa trenutno ne mogu dalje.

Kod mene POTPUNO drugačija situacija...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se razmisljam izmedju Kotora, Tare i jezera Balkana u BiH. Zvala da se raspitam za cene privatnog smestaja u Kotoru, pa mi nesto skupo bilo, ali dobro, nazvala sam svega dve kuce.

Mi u firmi spajamo praznike, a kod jace polovine se jos ne zna, pa to pravi problem.

Na Balkani sam vec bila par puta i volim tamo da odem, a na Tari nijednom i bas me nesto privlaci. Videcemo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledala sam ja i dvorce Transilvanije,to mi se mnogo svidja, i to je nesto sto mi je obavezno u planu, ali sam iz nekih razloga sad vezana za Srbiju, pa trenutno ne mogu dalje.

Suki, kad se budes odlucila za dvorce Transilvanije, moj savet ti je da ides preko agencije Karpati, sa vodicem Borom. Oni su se prvi specijalizovali za te ture i mislim da su cak brendirali naziv Velika/Mala Drakula tura. Sestra i ja smo se odusevile turom, iako nas je pratilo grozno vreme sve do, naravno, poslednjeg dana. Ako ti budu potrebne dodatne informacije, slobodno se javi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li neko ima vec neke planove gde bi isao za ove praznike. Da li je u pitanju Srbija i gde? Ili neke dalje destinacije?

Kako stoje stvari ja ću na vikend negde u Vojvodini!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad pada uskrs?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se razmisljam izmedju Kotora...

Proleće na moru je FANTASTIČNO! Ja sam nekoliko puta bio oko tih prolećnih praznika.

Za cenu me čudi da je velika. Možda što je Kotor u pitanju...

U Budvi imaš smeštaja gde god poželiš, mi smo se jednom jurili po trosobnom apartmanu a platili trećinu... Budva je podnošljiva u predsezoni, nema one vašarske atmosfere, puno je mladih (elektrijade, ekonomijade, medicinijade...) :) I tako... A do Kotora možeš svaki dan. Cetinje je fantastično, Ostrog ako niste bili.

Meni je jedina neostvarena želja iz te regije Skadarsko jezero, Virpazar i Rijeka Crnojevića, sa sve vožnjom čamcem medju procvetalim lokvanjima....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li neko ima vec neke planove gde bi isao za ove praznike. Da li je u pitanju Srbija i gde? Ili neke dalje destinacije?

Ja idem u Grcku, Pefkohori, pa ako jos neko ide neka mi se javi! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Budva je podnošljiva u predsezoni, nema one vašarske atmosfere, puno je mladih (elektrijade, ekonomijade, medicinijade...) :)

Nik pravo u centar gadjas! :zaljubiska:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se razmisljam izmedju Kotora, Tare i jezera Balkana u BiH. ...

Na Balkani sam vec bila par puta i volim tamo da odem, a na Tari nijednom i bas me nesto privlaci.

Slazem se da je na moru prelepo u to vreme, ali ubedjena sam da ne mozes pogresiti ni sa Tarom, odlicna je prilika kad vec nisi bila ni jednom. Jako je lepo i opusteno tamo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nik pravo u centar gadjas! :zaljubiska:

:cvetic:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem u Grcku, Pefkohori, pa ako jos neko ide neka mi se javi! :D

Zar ne ideš u Tursku?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka