takilaki

USKRS, PRVI MAJ

166 poruka u ovoj temi

E izgleda da ću u nedelju sa drugarom do njega u Krivaju(ako ustanem),pa ću vam preneti utiske!

I sta bi Roli, ustade li ti u tu nedelju, ili g060.gif ... cekamo da prodju prvomajski praznici da cujemo utiske o Krivaji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi odosmo sutra na Zlatibor! Kada budemo želeli gužvu, otićemo u centar, kada budemo želeli da se osamimo, šetaćemo po okolini. Svako sebi može da proneđe ono što želli.

Ćao, vidimo se na Zlatiboru! :srce:

Primetila sam i ja da ima dosta snobova na Zlatiboru, kako neko reče Grand, najvažnije im je da prošetaju naskuplje patike i sl. Za to me baš briga!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I sta bi Roli, ustade li ti u tu nedelju, ili g060.gif ... cekamo da prodju prvomajski praznici da cujemo utiske o Krivaji?

Nisam ustao! :) Slavio sam rođendan dan pre toga i legao u 07h i nisam mogao ustati! :bez-zuba:

Ne znam ni da li ću posle praznika preneti utiske,jer drugog ujutro u 07h moram biti u Horgošu(dolazi mi tetka i nema ko da je pokupi),pa nemam pojma šta da radim za 1. maj! Sve remete ovi ljudi! :besan:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi odosmo sutra na Zlatibor!

Srećan put i prijatan odmor!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni je preko potreban odmor, ali prvo dobro da se naspavam, pa onda prvomajski uranci. Ostajem u Bgd-u, ali sigurno ću ići negde u prirodu (Košutnjak, Avala), a sigurno i na Adu, malo rekreacije neće škoditi. Samo da se ovo vreme više stabilizuje i ogreje nas sunce, onako pošteno. :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se na kraju izmedju Budve, Palica i Zlatibora odlucili za Kopaonik i jatove apartmane.

Najvise smo bili zainteresovani za Budvu, ali presudila je blizina Kopa u odnosu na more, kao i to sto imamo svega 3 cela dana na raspolaganju.

Krecemo u petak, a do tada svaki savet u vezi Kopa (sta obici, gde otici na rucak, veceru...) je dobrodosao! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolje da otvoriš temu. Tako će više ljudi da je vidi nego ovaj post.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja 29.odoh na kipar...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolje da otvoriš temu. Tako će više ljudi da je vidi nego ovaj post.

U pravu si, nego rekoh malo je vremena do petka, al vredi pokusati...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja 29.odoh na kipar...

Baš te briga! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma da,zasluženi odmor,a pošto sam danas položila jedan od najtežih ispita i dobila 10,mogu bez griže savesti da trošim pare

p.s. naravno, ako se mama otvori,a trebalo bi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma da,zasluženi odmor,a pošto sam danas položila jedan od najtežih ispita i dobila 10,mogu bez griže savesti da trošim pare

p.s. naravno, ako se mama otvori,a trebalo bi

k015.gif i za ispit i za izbor destinacije. Jesi li bila vec na Kipru ili ti je ovo prvi put?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

k015.gif i za ispit i za izbor destinacije. Jesi li bila vec na Kipru ili ti je ovo prvi put?

hvala,hvala...nisam ranije bila na Kipru,mada sam cula da je super.Pisaću kad se vratim

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala,hvala...nisam ranije bila na Kipru,mada sam cula da je super.Pisaću kad se vratim

Srecan put, lep provod i podeli utiske sa nama kad se vratis k055.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E ljudi, ja za uskrsnje praznike obidjoh Taru: Kaludjerske bare, Mitrovac, jezero Zaovine, Perucac, Bajinu Bastu, etno selo Vrhpolje kod Ljubovije, manastir Soko Grad, ...

Kad budem imala vremena postavicu neke slike i napisati nesto vise o pomenutim destinacijama.

Moram samo da spomenem da sam uzivala :wub: na kafi na terasi restorana Vrelo kod Perucca (gde se najkraca reka u Evropi (Vrelo, 365 m) uliva u Drinu, kao i na vidikovcima Banjske stene (kod Mitrovca) i Crnjeskovo (kod Kaludjerskih bara), ... Uh, zaista sam napunila baterije...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka