pizza_slice

METSOVO - grčki zlatibor

25 poruka u ovoj temi

Da, ni mene ne podseća na Zlatibor, pre na Durmitor!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

napravio sam poredjenje sbija-zlatibor i grcka-metsovo

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa i ako si da ti kažem...:kafa:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo na zlatiboru trenutno

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nismo, otišli smo pre doručka. 

U pravu si, Asteri se zove hotel, već sam zaboravio.

Izmenjeno (ackol)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo u ova dva hotela koja si naveo mi smo nocili (Galaxy i Apollon).

U Galaxy-u  upali na bum a Apollon preko booking-a, manje vise svi su na istu foru u etno fazonu (logicno). Apollon-u dajem prednost zbog podzemne garaze jer stvari ubacujes i izbacujes  po putanji gepek-lift-hotelska soba i obrnuto.

@Billy The Kid ako te secanje jos uvek sluzi za Apollon,otkri mi tajnu kako se koristi hidromasazna kada, ja je nisam dokucio ili nije jednostavno radila:D

a legla bi mi tu noc posle puta ko' samar budali:D

Ubedise me ovde na forumu da uzmem onaj njihov dimljeni kackavalj, kupio jedan onaj valjcic al' mi nije bas nesto legao, deluje dosta tvrdo.

@Zivota hvala ti brale za

edukaciju:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hidromasažnu kadu u Apollonu nisam koristio zato što sam došao mrtav umoran, istuširao se, pojeo neku piticu što je pretekla i legao da spavam. Prva muka je bila što je žena sa decom legla na veliki krevet a mene je zapao nekakav pomoćni na kojem moraš da ležiš TAČNO na sredini dušeka ili se on nagne pa ti padanje sa njega ne gine! Druga stvar je pitica! Kada nešto što u sebi ima sir voziš ceo dan na zadnjoj polici automobila a napolju je +40 NIKADA NE TREBA DA POJEDEŠ!!! Celu noć, pa sve do pred jutro sam na smenu balansirao na dušeku i grlio WC šolju! Da sam tada znao da će to nekome trebati, imao sam dovoljno vremena da rastavim i sastavim kadu a ne da provalim kako radi! :D

Šalu na stranu, taj hotel a i svi u Metsovu u kojima sam bio su na isti fazon unutra sa tim drvenim, etno elementima, savršeno su čisti i uredni a domaćini su predusretljivi i ljubazni. Manje, više svi imaju čuvane garaže što je za naše turiste koji su u 99,9% slučajeva u proputovanju više nego korisno zato što nema brige za stvari. Za taj pomoćni ležaj sam sam kriv zato što sam hteo da prođem jeftinije, a ko ne plati na mostu... :D

Što se tiče samog Metsova po meni se vredi zaustaviti ili prenoćiti i videti šta se tamo nudi. Hrana, piće, drugačiji ambijent od primorske Grčke, malo "drugačiji" grci, neko je pre napisao cincari a meni neki grci rekoše da su to njihovi vlasi kako ih oni zovu, sve jedno ali svaki put mi je tamo bilo prijatno. Završetkom Egnatia odosa pa sada i Ionio odosa sve manje je puka potreba a sve više stvar uživanja predah u Metsovu.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka