Guest gogi

Air Serbia- Ex JAT

528 poruka u ovoj temi

@Icethunder, hvala ti puno, puno :cvetic::hello:!!! Prvo sam radila samo test, stgla do onog dela gde se unosi broj kartice i dokle vazi...zanimalo me je najvise sta se desava kada im sve to posaljem...sve si mi odlicno objasnio! :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko imao iskustva sa otkazivanjem avio karata?

Konkretno, pre par meseci sam kupio avio karte za Italiju, ali zbog korona virusa ne zelim da idem i ista prepustam slucaju.

Da li postoji neka mogucnost refundacije, zamene za drugi period ili drugi grad mozda? Da li je neko imao slicna iskustva?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Pogledaj njihov zvanican sajt, u opciji Informacije izaberi "vazna obavestenja" 

"Putnici Er Srbije koji već poseduju kartu za bilo koju destinaciju u mreži destinacija na koje Er Srbija leti, izdatu 27. februara ili ranije, sa vremenom putovanja od 28. februara do 31. marta, a koji moraju da otkažu svoj put usled situacije uzrokovane korona virusom, moći će da promene datum putovanja i/ili destinaciju, bez plaćanja penala za promenu*. Novo putovanje mora da se završi do 24. oktobra 2020. godine.

*Jedna promena po karti dozvoljena je bez naplate penala za promenu datuma/destinacije."

Ja na zalost takodje otkazujem let, ali wizz ne daje ovakvu mogucnost pa cu se oprostiti sa parama i kartom.

Izmenjeno (Teogonija)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26211
    Ukupno tema
    874085
    Ukupno poruka