tangabravo

Boravak sa brodom preko zime u Grčkoj

3 poruke u ovoj temi

Pozdrav svim ˇˇgrčićimaˇˇ. Ovo sam slučajno pronašao ali mi sasvim odgovara. Evo šta me muči: : uskoro kupujem katamaran pa bih od proleća do kasne jeseni obilazio Grčka ostrva a zimu bih provodio negde na vezu pošto u Valjevu gde živim nemam nikoga tako da nemam razloga da se vraćam iz Grčke , pa bih molio sve koji znaju nešto više o grčkoj klimi da me posavetuju u kom delu je najblaža zimska mikro klima , bez snega i sa što većim temperaturama , ili konkretno neko mesto posebno. Na primer letovao sam u mestu Nidri -Lefkada i gazda je u dvirištu gajio banane , ali ja slepac ne upitah ima li zimi snega. Un apred zahvalan Čiča Čarli

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno tehničko pitanje, kako ćeš rešiti šengen, ako imaš samo naš pasoš?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svim ˇˇgrčićimaˇˇ. Ovo sam slučajno pronašao ali mi sasvim odgovara. Evo šta me muči: : uskoro kupujem katamaran pa bih od proleća do kasne jeseni obilazio Grčka ostrva a zimu bih provodio negde na vezu pošto u Valjevu gde živim nemam nikoga tako da nemam razloga da se vraćam iz Grčke , pa bih molio sve koji znaju nešto više o grčkoj klimi da me posavetuju u kom delu je najblaža zimska mikro klima , bez snega i sa što većim temperaturama , ili konkretno neko mesto posebno. Na primer letovao sam u mestu Nidri -Lefkada i gazda je u dvirištu gajio banane , ali ja slepac ne upitah ima li zimi snega. Un apred zahvalan Čiča Čarli

Na Kefaloniji je blaga klima..Gazdarica vile u kojoj smo bili inace Poljakinja, mi je kao anegdotu pričala da je jednom kad je temperatura pala na plus 12 slušala kako Kefalonci zovu jedni druge da pitaju kako su preziveli tako nisku temperaturu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25903
    Ukupno tema
    862755
    Ukupno poruka