Miki

Nudisticke plaze na Sitoniji

10 poruka u ovoj temi

Moze li neko da napise, sramota me da ovu temu uvek ja zapocinjem, ali vidim da su sve druge teme fino pokrivene i sve informacije su tu, ali nigde ne videh ima li nudistickih plaza, gde de nalaze i kakve su?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Moze li neko da napise, sramota me da ovu temu uvek ja zapocinjem,

Kako to mislis uvek?

Zar je bilo ove teme,pa je izbrisali?

I mene zanima,bas..:pardon:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kako to mislis uvek?

Zar je bilo ove teme,pa je izbrisali?

Nije bilo teme i ništa nije brisano. Miki verovatno misli na teme koje je pokrenuo na drugim destinacijama van Sitonije.

 

I mene zanima,bas..:pardon:

Koliko ja znam, blizu Sartija plaza koja se nalazi iza Platanie i nadovezuje se na nju je nudisticka. Pored toga, desno od plaže Kriaritsi, posmatrano ka moru, se nalazi plaža koja se nadovezuje na Kriaritsi , a koju koriste nudisti. Pored toga, nudista ima i na Dukinoj plaži. Ima i dosta usamljenih manjih uvala u okolini koje mogu da se koriste i na taj način.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, na nekim drugim destinacijama sam pokretao istu ovu temu. Ali evo bas mi je drago da ovde ima zaintresovanih. I hajde da istrazimo ta mesta i podelimo utiske. Nadam se da ce se javiti jos zainteresovanih drgara, da istrazuju. Hvala Nole na informacijama. Hvala i Lidiji na interesovanju i podrsci temi. 

Izmenjeno (Miki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li jos neko nekih iskustava sa ovih plaza? Cujem da na Sitoniji postoje brojne uvale zgodne za ovaj oblik zabave?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Kalamiciju, plaza skroz istocno, je nudistica tokom cele sezone.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sarti. Polunudistička i to peške, druga plaža prema plaži Ahalada (levo od vidikovca) i druga, skroz desno na kraju Sarti beach ... A onih malih plaža ko prvi stigne, takva plaža tog dana ))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo mi se dopada, ko prvi stigne - takva plaza tog dana. :) Hvala ti sto ozivljavas ovu moju temu. Nema nas puno, ali rastemo. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav.

Da li ima neka tema na ovom forumu o nudističkim plažama a da nije vezano samo za Grčku i Sitoniju ? Hteo sam da otvorim novu temu o nudističkim destinacijama i plažama ali ne bih da dupliram teme i pravim posao urednicima ?.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza Tiganija, treca plaza desno. Tu ima i "free" kampinga. Izgleda da neki grci tu drze satore cele sezone, ali ih nema mnogo, pa ima puno mesta i za "prolazne goste". Plaza je inace veoma lepa, jedina mana je sto nema hlada. A ima i par "separea" za one koji vole da budu sami, ako se nastavi desno.  
Izmedju prve dve plaze je kafic, koji privuce vecinu porodicnih ljudi, tako da je ovde jos uvek dosta mirno.

Ovo je inace izmedju Kriaritcija i Klimatarije, ili sire, izmedju Kalamicija i Sikije.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka