dinastija

Ljoret de Mar autobusom

84 poruke u ovoj temi

Zana, put jeste naporan, u jednom smeru 25-28 sati "u cugu" (putovala sam vise puta) ali zaista vredi...isla bih opet.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je predpostavljam od Monte Karla do Bga?

Putovala sam 30h do Marmarisa i jedva prezivela. Moracu dobro da razmislim o Spaniji :/

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je od Bga do Ljoreta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zbog trudnoce sestra otkazuje aranzman za Ljoret, krece se 22 jula. Ako ima zainterosovanih molim da nam se javite. Ide se preko Plana tursa, uplaceno je sve, agencija ne vraca novac a mi smo danas saznali. Naravno dajemo popust. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko isao preko Plane Turs za Ljoret sa busom? Tacnije, interesuje me program za Fortuna hotele sa 3*?

Hvala unapred,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

Hteo bih da posetim Ljoret ovog leta pa imam par pitanja.. Naime zagrejan sam za ponudu agencije jungle tribe ( da li neko moze da mi potvrdi koliko su pouzdani? ) Ukratko ponuda glasi : putovanje autobusom, 7 nocenja u Ljoretu ( punpansion )u hotelu Don Juan Center, bez dodatnih nocenja u Italiji. Cena je 335e

Da li imate da mi preporucite neku bolju ponudu, u obzir bi dolazile agencije iz Beograda i Novog Sada.

I da li bi ste mogli da mi kazete na koje stvari trebam da obratim paznju posto mi je ovo prvi put da idem na ovako daleku destinaciju.

Hvala unapred

Izmenjeno (vanovste)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo,da li je neko kupovao kupon preko kupi-me i isao agencijom Millenium. ide se u Ljoret de mar. Podata Nici,Monte Karlu

U Monday, April 11, 2016 at 15:48, Milicaaaaaaa je rekao/la:

Cao

Da li neko može da mi kaže kakva je agencija best89 Travel agency D.O.O iz bg? Jer sam preko njih rezervisala aranzman koji glasi: Kosta Brava 7 noćenja u ljoretu u hotelu flamingo 4* pun pansion. Zanima me koliko su pouzdani? Čitala sam o njima na netu nema bas puno komentara, a i oni koji su komentarisali nisam bas oduševljena. Čak sta vise i uplašila sam se. Da li je neko putovao sa njima? Ja sam rezervisala termin 29 Avgust. Tacnije ponudu sam videla preko sajta kupi me. 

Hvaala u napred! 

Upravo mucimo istu muku. Ja sam rezervisala za 18 septembar ali je druga agencija isto preko kupi me kupona. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratismo se sa puta iz Ljoreta autobusom (što bi neki rekli hodočašća :D) Evo kratkog pregleda kako je bilo, sada već tradicionalno... :)

https://youtu.be/DKCwXKqrkLo

Izmenjeno (skined90)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26816
    Ukupno tema
    900696
    Ukupno poruka