dinastija

Ljoret de Mar autobusom

84 poruke u ovoj temi

Pa nekih 30ak sati,ne vise osmeh1.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da.Da li neko ima iskustva sa ovakvim putovanjem?I sa agencijom Belvi?

Sa agencijom Belvi isao sam polovinom novembra u Prag i bilo je odlicno.Moja preporuka svima je da ostvare sto bolji kontakt sa vozacima,ako idu autobusom,jer oni mnogo vise znaju od vodica u smislu lokalnog zivota,grada,mesta,sopinga,rasprodaja itd.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sa agencijom Belvi isao sam polovinom novembra u Prag i bilo je odlicno.Moja preporuka svima je da ostvare sto bolji kontakt sa vozacima,ako idu autobusom,jer oni mnogo vise znaju od vodica u smislu lokalnog zivota,grada,mesta,sopinga,rasprodaja itd.

Ne znam d ali mislite na vozace Belvila

ili uopsteno sve vozace

mogu reci da zaista vozaci Belvila koji su vozili za Atinu za Novu Godinu su bili

SJAJNI!!!!

Verujem da oni putuju i na druge destinacije

ali,zaista su bili usluzni, predusretljivi,fini...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Konkretno sam mislio na sve vozace,ali sto ljudi,sto i cudi.Nas su vozili Misko i Gile iz Belvila i bili su sjajni!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima!

Oprostite sto nisam bio aktivniji na forumu, bio sam na putu.

Zao mi je sto se to desilo putnicima koji su isli preko Argusa.

Pre dve godine se zapalio autobus agenciji Plustours u blizini Nice, na autoputu. Agencija je odma obezbedila bus iz Nice, da zavrsi razgledanje Nice i Kana, a u Kanu ih je sacekao autobus iz Spanije.

Putnici su izgubili samo 1.5h

Lepo provedite leto :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru Nemanja.Nica je izgleda talicno mesto za kvarove autobusa. :nea:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitanje za Aloju,

ali i za druge koji su bili na turi ITalija Azurna Obala Spanija 14 dana autobusom.

kako se VIva pokazala na ovoj turi posto mi idemo preko njih u avgustu , kakvi su hteli usput , ima li kupanja u Nici ?? Da li je hotel Base u Noventa di piave kod Vencije . Da li su u istom busu sa Planom i Belvijem ili rade samostalno !

Hvala unapred !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Beograd888, nisam ja bila na toj turi, vec samo u Spaniji (pisala sam o Ljoretu), ali su moji prijatelji bili na toj turi preko Vive. Zbog tih mojih prijatelja i njihovog opisa - ja bi ove godine isla na tu turu zbog Venecije, Verone i Azurne obale, a posto sam u Spaniji obisla sve sto se moglo obici, onda bi se tamo odmarala, jedino bi skoknula opet do Barselone ;). Aranzman preko Vive je odlican, a pogotovo za te pare - sta se sve vidi, nemoj da se brines oko toga. Moji prijatelji su se kupali u Nici, tj. imali su vremena i za to :). Ne znam da li su u istom busu sa Planom i Belvijem - ne verujem. Okreni agenciju i pitaj, mada ti to nista ne znaci, jer ides zbog sebe na prelepo putovanje, a drugi te ne zanimaju :P. Kako su mi oni ispricali - predivno su se proveli i videli mnogo toga za male pare (mislim na aranzman). Za hotel Base - ne znam, ali ti to nije ni bitno jer ces tamo samo da se istusiras, prespavas i doruckujes i ides dalje za Veronu. Tebi je najbitniji smestaj u Spaniji gde ces provesti najeci deo odmora. Lepo se provedi i ocekujem detaljan izvestaj kada se vratis :)

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svi putnici pomenutih agencija su bili zajedno u autobusu,tako je bilo kada sam isao u junu na ovo proputovanje.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da Vivina tura je super,

isli prosle godine preko njih na Siciliju i odlicno se proveli :) , Hvala Aloja i hvala Obersturmfurher , nadam se da ce se ponoviti i ove godine !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratili smo se sa puta 26.07.Isli smo preki Belvija prvo Italija,zatim Spanija i na kraju Francuska.Bilo nam je prelepo,zaista ima svasta da se vidi i svima bih preporucila ovu vrstu putovanja.Da krenem redom...

Kada smo trebali da se smestimo u bus,videli smo vec na pocetku da autobus nije bas nesto,ali...sta je tu je...

Iznenadjujuce sto je u nasem busu bilo vise starijih i dece nego mladih.Krenuli smo i vodic na tom putovanje za sve agencije iz busa bio je Darko i veliki pozdrav za njega jer je zaista super vodic.Inace u tom autobusu bilo je putnika preko Belvi travel,Robinson,Viva,Plana,Bambus..i jos nekoliko...sto je jako iznenadjujuce da te agencije ne mogu da sakupe putnike za jedan autobus nego se spajaju.Autobus je bio Bambus i jedna velikaaaaa 0 za njih.

Prvo smo stigli u Veneciju prelo je bilo,svasta smo videli.Smesteni smo bili u mestu Noventa di Piave,fino mestasce sa velikim outlet centrom.Mi smo bili u hotelu Base 4* i svaka im cast,super su.Sutradan smo krenuli ka Veroni -prelepa Verona...i uvece ka Spaniji-lloret de Mar.U Francuskoj negde oko 4h ujutru pukla nam je guma.... :tuga:.E onda smo morali svi sem dece da izadjemo napolje dok zamene gumu.Tu je nastao problem jer vozaci nisu imali dizalicu za autobus vec za auto,i naravno bilo je nemoguce podici bus sa tom dizalicom.I tako smo bili napolju,smrzavali se,dok nije naisla sluzba pa jke i tu nastao problem jer nasi nisu hteli da plate 500 evra za zamenu a toliko se trazi.I na kraju su morali da pristanu,i guma je zamenjena za 5 min,a inace smo stajali 4 sata bezveze...Napokon smo krenuli dalje.Stigli smo u Lloret oko 12h i dok smo cekali da se jedna grupa smesti nas su trebali voziti u nas hotel Don Juan tu nam se bus pokvari,neko crevo pukne,i peske smo otisli do hotela-sva sreca nije bio daleko.Tu nas je sacekao vodic Belvija-ne znam kako se zove rekao nam tu je recepcija i dovidjenja,vise ga nismo ni videli.Takodje za Belvi jedna velika 0.U Spaniji je bilo super isli smo u Barselonu panoramica sa Spanskim busom jer je nas bio 6 dana na popravci,i kada smo mislili da je popravljen krenemo na izlet Barselona Magica i na izlazu iz Lloreta se ponovo pokvari,i nazad do hotela,tako da smo sledeci dan isli na taj izlet.Zatim smo krenuili ka Francuskoj Nica,Kan,Monako,Monte Carlo,bilo je super,ima svasta da se vidi.Bus je bio ok u povratku-bar se nije kvario.Hotel u Nici je bio uzasan grozan.....sva sreca pa je samo jedna noc.

Ali,sve u svemu bilo je super ponovo bih isla mada bih razmislila koju agenciju izabrati.

Vredi platiti videti ovako nesto.Jos jedan veliki pozdrav za Darka,da nije bilo njega....snalazenje bi bilo mnogogogo teze.

Lep provod svima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratili smo se sa puta 26.07.Isli smo preki Belvija prvo Italija,zatim Spanija i na kraju Francuska.Bilo nam je prelepo,zaista ima svasta da se vidi i svima bih preporucila ovu vrstu putovanja.Da krenem redom...

Sta vredi koju agenciju biras kada oni spoje 5 agencija da bi napunili jedan autobus.Tako je bilo i sa nama kada smo krenuli 6.07.Ali smo imali srece u svakom pogledu jer nije bilo nekih neprijatnih stvarfi.

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U pravu si,ja planiram da idem krajem avgusta i avionom,ali kada ides autobusom imas jednog vodica sa kojim putujes i on je svo vreme sa tobom,a kada ides avionom vodici ti se menjaju na svaki izlet,i to ako ih uopste vidis,posto su svi turisti smesteni u razlicite hotele,meni ce sigurno biti neki vodic koji je tamo stalno :)

Plavi269

nema veze :) :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cekaj nije mi jasno sad sam zatecen malo jel ti na letovanje ides zbog sebe ili zbog vodica? Mislim toliko nas ce biti krajem avgusta u Spaniji da bi se odmarali i uzivali a ne da bi vodic bio tu uz nas :) , msm budi bez brige , bitan je provod i obilazak ali toliko brinuti o vodicu je besmisleno !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hahahahahha ,idem zbog sebe naravno,nego sam veoma mlada i ne bas snalazljiva ,pa zbog toga, al sigurna sam da ce sve biti savrseno :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26816
    Ukupno tema
    900698
    Ukupno poruka