Luka91

Koufonisia- Skriveni biser Kiklada

89 poruka u ovoj temi

Secam se da sam ovde pisala o zeljama i mogucnostima i energiji za letovanje i poslu i...i sad na drugoj temi citam tvoj post @Icethunder i vidim da nisi mladji od nas, sto znaci da moj dragi ne bi trebalo da ima opravdanja:):D:azdaja:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma kakvo crno opravdanje, @Tirkizna pritegni ti to:D

Ja se držim one, onaj ko hoće uvek nađe način, a onaj ko neće uvek nađe dobar izgovor:)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

On sve hoce, ali nesto kompolikovanije, dalje, da sve organizujem u 16 dana letnjeg odmora, plus da se i odmori kod kuce, tesko :D Da ne idemo nigde u toku godine, razmotrio bi :) Jos mu ja spomenuh i da imate dete i da je nama lakse i da smo, bar sto se toga tice, odmorniji :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Icethunderzavidim ti, nisam uglavnom ljubomorna ali tebi sada zavidim, ja merkam Koufo vec par godina :)   ali dobro, doci ce i ona na red!   Uzivajte , divno izgleda !!! 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Čujem, vetar rastura kao ovde na Parosu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rastura i na Androsu, nikad manje kupanja, nikad vise obilazaka...sreca pa ima sta da se vidi.

@Icethunder 

Uzivajte, pa se raspisi po povratku:cvetic: za Andreja

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Icethunder

Nabacio si koje kilo moj brale, u usporedbi s onom videom sa Fterija hahahah

Zavidim vama, mnogo sam srecan kada vidim hedoniste kao vas koje uzivaju u svoju destinaciju... Lep provod druze moj.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hoćeš da kažeš da nisam više zgodan:hahaha:Polako brale uplovićeš i ti u bračne vode pa ću te onda pitati, nije stomak taj koji jedini raste u braku :D ( kažu da put do muškog srca vodi preko stomaka:D

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rastura i na Androsu, nikad manje kupanja, nikad vise obilazaka...sreca pa ima sta da se vidi.

@Icethunder 

Uzivajte, pa se raspisi po povratku:cvetic: za Andreja

Mi smo se nakupili na zaklonjeni plažama, ali danas je oblačno i rastura toliko da je sutrašnji trajekt otkazan. Ako i u nedelju otkažu, gubimo avion, povratak na posao...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Icethunder, lepi ste, zgodni ste, dete vam je super :), slike su fenomenalne, tj.prizori, imate dozivljaja za ceo forum, samo uzivajte :) A da, ima savrseno ime i lepo je sto voli macke :)!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Icethunder,

hvala ti za ove sjajne fotke i podsjecanje na ovo predivno ostrvce?. 

Jedva cekam da cujem utiske...posebno me zanima kako izgleda ljetovanje na Kofunisiji i put do tamo sa malim djetetom, posto i mi imamo jednog nestaska Andreja, a planiramo da uživamo opet tamo?

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Tirkizna ova profilna ti je ubedljivo najbolja, ne menjaj. Šta misliš jel ovo dovoljno tirkizno:D

IMG_20190905_150223_resize_83.jpg.04a3f6IMG_20190907_143852_resize_67.jpg.18e201IMG_20190910_121303_resize_91.jpg.1f67baIMG_20190909_181942_resize_99.jpg.41b349

Drugari veliki pozdrav sa Koufonisije:hello:

Nije mi izasla notifikacija za tvoj komentar:neznam:

Hvala :-)

Ovo boja mora je lepsa i od one sa Lefkade! Podseca me na plaze na Zanzibaru, ali ovde je mnogo lepse jer je u GR :-)

Izmenjeno (Tirkizna)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Icethunder,

hvala ti za ove sjajne fotke i podsjecanje na ovo predivno ostrvce?. 

Jedva cekam da cujem utiske...posebno me zanima kako izgleda ljetovanje na Kofunisiji i put do tamo sa malim djetetom, posto i mi imamo jednog nestaska Andreja, a planiramo da uživamo opet tamo?

Nije mi izasla notifikacija za tvoj komentar:neznam:

Hvala :-)

Ovo boja mora je lepsa i od one sa Lefkade! Podseca me na plaze na Zanzibaru, ali ovde je mnogo lepse jer je u GR :-)

Muz i ja smo prvi put u Grčkoj bili baš na Lefkadi i poslije toga smo uvijek birali ostrva koja imaju, izmedju ostalog, lijepu boju mora...gdje god smo bili, on je uvijek govorio da je boja lijepa, ali ne kao na Lefkadi...i tek kad smo došli na Koufonisiju rekao je da smo joj našli konkurenciju?

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865699
    Ukupno poruka