Tirkizna

Afisos

63 poruke u ovoj temi

E bas mi je drago :klap::srce: ! Mislim da ti i ja imamo isti ukus, jedino sto si ti veci istrazivac od mene, ti si kao moj muz :)@sandraivlada

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili u susednoj Kala Neri i išli na kupanjac Afisos ali odmah s početka. Provozali smo se jednom kolima kroz A, mnogo tesno mi izgledalo... ali drugačije kad se stopa i razgleda i zastane i uživa, istražuje. Kad se atmosfera mesta lagano upija.

Ono što def. planiram da primenim je neka vožnja busom/vozom do obližnjih gradova, . Idemo godinama već kolima na letovanje i onda i tamo špartamo ali čitam s vremena na vreme ovde o busevima i polascima i izletima ljudi u druga mesta. Ja moram da vozim i pazim dobro na saobraćaj umesto da razgledam okolinu ćaskam s porodicom i ne brinem o parkingu (samo o redu vožnje). Eto i vi ste i mnogi pre vas išli busom tamo vamo i stigli sve :):)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pisala sam ja da sam kod neke klupe videla raspored buseva, idu odlicno u sezoni, a posle malo redje, to posle ne znam kada je, mozda oko 10.9.

Slazem se da je nekad lkepse busom jer se vise primeti :-) Afisos je mnogo lep, bas za setnju, uz more, do marine i gore kroz stare ulicice :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25997
    Ukupno tema
    867448
    Ukupno poruka