Tirkizna

Afisos

63 poruke u ovoj temi

Ja imam veliku decu tj. odrasle ljude pa sam i zaboravila da ljudi idu sa malom decom...Ako se odlučite za Sivotu koja je meni lično lepa pogledajte studio Ireni i Rozmari koji su na Plazi Mega Amosa...Odlično je za malu decu...I da ne odstupimo od teme reći ću još samo da sam Sivotu opisala od 49 strane foruma Sivota pod imenom budilnik a ne sandraivlada.

Super ,pogledacu svakako.Da,pratila sam vase pisanije jos od budilnika,znam :)..hvala ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veverice, Philippos ima parking i hotel Alexandros, njega se secam sa reklame.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Veverice, Philippos ima parking i hotel Alexandros, njega se secam sa reklame.

Hvala Tirkizna,pogledacu!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ја сам до сада летовао на Ситонији, но на препоруку колегинице гледам ПИЛИОН и налетех на ово место...

Ми би смо узели смештај на или врло близу плаже, при томе милим на плажу где може лепо да се купа :) још боље ако има неки кафић са лежаљкама.. Деца су 5 и 11.. Па може ли препорука за смештај.. Ишли би смо почетком Јула

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@hogar123, imate hotel Kalifteri, na istoimenoj plazi, to je pre ulaska u Afisos.

Plaza je veoma lepa, ima velik bar sa lezaljkama, ima i deo bez lezaljki.

https://www.youtube.com/watch?v=7iWPNVj-JVQ

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, @MilosDam :) Dvoriste vaseg smestaja bas lici na ono gde smo mi bili prvih 10 dana, ali nismo imali tako divan pogled ;-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ide li neko ovog leta u ovo prelepo mesto :)?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tirkizna, imaš li kakvih slika šetališta?

Na Google street view ne mogu da vidim, samo onaj put što vodi kroz mesto, a tu trotoara nema, pa mi ne liči na šetalište...

Sviđa mi se mesto, i plaže, pa da imamo neku lepu temu za razmišljanje i planiranje za neka sledeća letovanja...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Pogledecu na slikama, pa ako ima, okacicu u utorak :)

Setaliste nije sve vreme uz more, zbog nekih restorana, pa se mora ici putem, ali tamo niko ne juri :) Veci deo jeste ipak uz more.

Na prvoj strani ima fotografija s aklupom, tu se vidi deo setalista. I meni je zao sto ne moze celim delom da se seta, ali zato mozete i iznad glavne ulice da se setate, lepe su kuce, ima i starih, sa nekih mesta ima i pogled na more.

Mi smo bili pocetkom septembra, ne znam kako je u spicu, koliko ima automobila uvece.

Izmenjeno (Tirkizna)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ma i mi bismo išli jednog septembra ili krajem juna/početkom jula, ove godine ne, već su uplaćene druge 2 destinacije za jul i septembar...

Prijateljica sa kojom uglavnom putujem je jako zagrejana za Pilion/Pelion (nikad ne znam šta je pravilno :pardon:), ja nešto manje iz čisto praktičnih razloga - ja vozim, ona ne, a ni njena ni moja kičma ne podnosi više od 7-8 sati sedenja u cugu...pogotovo autobus ne dolazi u obzir, jer nemam gde da se smestim, visoka sam i krupna, pa mi kolena potpuno otkažu već posle rečenih 7-8 sati...

Dalje, ne bih da budemo "zarobljene" u nekom malenom mestu bez mnogo svojih sadržaja u okolini (do 3-4 km) osim plaža, volela bih da obiđemo što više, naročito istočne obale, a tu je teret opet na vozaču, čitaj: meni, da vozi po onim krivinama...

Hoću da kažem, nevozačima je lakše da planiraju, boli ih briga kako će do tamo, i po poluostrvu - neka kogod drugi brine o tome...

Izmenjeno (Dobra Jela)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hm, da, ja nisam vozac :D

Moj predlog je da prespavate pre dolaska na P, negde kod nas ili u Makedoniji, ipak je dug put. Do istocne obale ces izdrzati voznju i nemoj da vozis dva dana zaredom :)

Kada niste na plazi, odete u Volos, imate gde da se setate, muzeje, malo soping, ako vas zanima. Imate i voz-izlet, ako ste preko agencije i krstarenje.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25952
    Ukupno tema
    865861
    Ukupno poruka