Tirkizna

Afisos

63 poruke u ovoj temi

Razmatram Afisos poslednjih par godina,iako bih volela da ponovimo Skopelos sl.godine jer tamo je po nama sto kaze Tirkizna,sve ono sto trazimo od letovanja  A primecujem da se Vesni 015 dopao Afisos i Pelion,kojoj se isto tako jako dopao i Skopelos,mogu samo da zakljucim da imamo slicne afinitete.E da i Sivota je vec par godina u planu,kao i kod Vesne.

Za cenu karte do Skopelosa sigurno vredi izdvojiti,ali da li bi se isto tako zaljubila u Afisos,to cu morati sama da otkrijem :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mozda znate nesto o

Arriba Apartments?

Vidim da je nezgodno parkirati tu u blizini.Da li ima neki vecii parking i Afisosu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Generalno, u Afisosu je parkiranje problem. Mi smo imali hotelski parking oko 200 m udaljen od hotela, sa prilično te[kim pristupom čak i manjim autima, kakav smo mi tad imali (ispod 4,25 m). Zbog toga i nismo bili naročito mobilni na Pelionu, jer je svaki ulazak i izlazak sa parkinga bio problematičan. Koliko me sećanje služi, iznad gradske plaže je bio veći parking. Ako ga više nema @Tirkizna će nam reći.

Za ove apartmane na Bookingu piše da imaju obezbeđen parking, u stvari korišćenje javnog parkinga u blizini. Ja ga nešto ne videh na google maps. Najbolje da kontaktirate objekat i da se raspitate.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Generalno, u Afisosu je parkiranje problem. Mi smo imali hotelski parking oko 200 m udaljen od hotela, sa prilično te[kim pristupom čak i manjim autima, kakav smo mi tad imali (ispod 4,25 m). Zbog toga i nismo bili naročito mobilni na Pelionu, jer je svaki ulazak i izlazak sa parkinga bio problematičan. Koliko me sećanje služi, iznad gradske plaže je bio veći parking. Ako ga više nema @Tirkizna će nam reći.

Za ove apartmane na Bookingu piše da imaju obezbeđen parking, u stvari korišćenje javnog parkinga u blizini. Ja ga nešto ne videh na google maps. Najbolje da kontaktirate objekat i da se raspitate.

Hvala Vesna,dosla sam do istih informacija.to je onda zaista nezgodno.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Razmatram Afisos poslednjih par godina,iako bih volela da ponovimo Skopelos sl.godine jer tamo je po nama sto kaze Tirkizna,sve ono sto trazimo od letovanja  A primecujem da se Vesni 015 dopao Afisos i Pelion,kojoj se isto tako jako dopao i Skopelos,mogu samo da zakljucim da imamo slicne afinitete.E da i Sivota je vec par godina u planu,kao i kod Vesne.

Za cenu karte do Skopelosa sigurno vredi izdvojiti,ali da li bi se isto tako zaljubila u Afisos,to cu morati sama da otkrijem :)

Evo malo da pomognem...Sivota je lepo, šarmantno mesto..Mnogo mi se dopala...A Pelion...Pelion je izuzetan..Ne može da se ne dopadne...Prosto mi je neverovatno da Pelion nekom nije lep...Doduše, nisam nigde ni pročitala da nekom nije lep..

Ako ste u dilemi evo mali savet...Ako idete bez auta onda Sivota..Ako idete svojim autom onda Pelion...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo malo da pomognem...Sivota je lepo, šarmantno mesto..Mnogo mi se dopala...A Pelion...Pelion je izuzetan..Ne može da se ne dopadne...Prosto mi je neverovatno da Pelion nekom nije lep...Doduše, nisam nigde ni pročitala da nekom nije lep..

Ako ste u dilemi evo mali savet...Ako idete bez auta onda Sivota..Ako idete svojim autom onda Pelion...

Hvala sandraivlada.

Nama se dopada Afisos,ali cujem da je tamo veliki problem parking.Volela bih da za nas prvi odlazak na Pelion,bude smestaj bas u Afisosu,tako da i dalje tragam za smestajem koji ima obezbedjen parking.

A cini mi se da je i u Sivoti slicna situacija kada kazete da je preporucujete za odlazak bez auta?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne.. Sivota je mala i ima puno različitih plaza do 5 km udaljenosti...A za one koji idu bez auta uz malo pešačenja može da ponudi raznovrstan odmor... Pelion teško bez auta,,,Zato sam ih poredila...Na temi Pelion pisala sam tamo negde od šezdeset i neke strane svoje utiske po danima iz Miline...To je bilo u septembru prošle godine...Pogledajte možda nadjete nešto korisno za sebe...

Od 79 strane foruma Pelion...

a ja  kad budem ponovo išla  a iči ču sigurno biće to isključivo autom sedam dana istok Agios Joanis plus sedam dana Afisos..Za mene je to dobitna kombinacija na Pelionu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne.. Sivota je mala i ima puno različitih plaza do 5 km udaljenosti...A za one koji idu bez auta uz malo pešačenja može da ponudi raznovrstan odmor... Pelion teško bez auta,,,Zato sam ih poredila...Na temi Pelion pisala sam tamo negde od šezdeset i neke strane svoje utiske po danima iz Miline...To je bilo u septembru prošle godine...Pogledajte možda nadjete nešto korisno za sebe...

Od 79 strane foruma Pelion...

Pratim sta pisete vec par godina unazad :)..opet hvala na savetu.Sto se tice Peliona,potrudicemo se da to bude Afisos,nadam se da ipak moze da se pronadje neki smestaj sa obezbedjenim parkingom.I da naravno,Pelion svakako ni ne vredi bez automobila,to sam shvatila.Pratim odavno ovu temu.A sto se tice Sivote,hm..nismo mi od tih sto bi isli peske do plaza koje su udajene vise od 500 m,a ne bi smo ni mogli jer dete nam je jos uvek malo...:)Tako da bi i iz tog razloga prelepi istok ovog poluostrva ostavili za koju godinu kasnije,kad malo poraste...zbog vetra,nezgodnih puteva itd..

Svakako cu procitati ponovo to sto ste pisali ranije o oba mesta.Bilo mi je zadovoljstvo citati vas !I potpuno se slazem da su Afisos i Agios Joanis dobitna kombinacija ,kao da sam eto vec posetila ova mesta :)

Izmenjeno (veverica76)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja imam veliku decu tj. odrasle ljude pa sam i zaboravila da ljudi idu sa malom decom...Ako se odlučite za Sivotu koja je meni lično lepa pogledajte studio Ireni i Rozmari koji su na Plazi Mega Amosa...Odlično je za malu decu...I da ne odstupimo od teme reći ću još samo da sam Sivotu opisala od 49 strane foruma Sivota pod imenom budilnik a ne sandraivlada.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25952
    Ukupno tema
    865861
    Ukupno poruka