Teogonija

Skyros + Evija = nasa dobitna kombinacija

54 poruke u ovoj temi

Secam se njihove ponude za jaretinu, koju smo ipak konzumirali u jednoj od kafanica u onoj lepoj vijugavoj ulici u Hori, a i kratkog obilaska one druge uvale blize aerodromu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To zbunje bi mogao biti vres,otporan je na takve uslove...dok se ne javi neki strucnjak,ja ovako nagadjam...:)

Sve pohvale za opis i slike...kao da sam i sama bila tamo dok sam citala...cak i miris moze da se oseti...jos da prosetam Horom....:thankyou2:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Deluje jako zanimljivo, taj Skyros...Meni je, dok sam ga proucavala, delovao slatko, ali iz tvojih opisa sad, deluje mi pre, nekako neobicno.

 

 

U Grckoj je generalno zabranjeno slobodno kampiranje, ali ovde ih niko ne dira, dobri su gosti gore u taverni, uvece smo skoro sve zatekli na veceri. A zanimljiv neki svet, ja malo virila. Majka sa cerkom tinejdzerkom, neka gospodja u godinama koja je sve vreme nesto pisala, sama devojka tek pristigla, starosedeoci su joj objasnjavali kako se pravi ognjiste, dve devojke zauzete crtanjem....

Ovaj opis mi je zazvucao kao iz knjiga Agate Kristi :D, a voajer u meni te potpuno razume :rolleyes:

Cekamo setnju Horom...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sada sam se setio da smo svojevremeno i mi trazeci neku lepu uvalu na potezu oko Atsitse (malo ispod kada se dolazi sa severa) otisli na jednu plazu koja podseca na ovu koja je oznacena kod tebe kao Petritsa. Secam se da smo isto kratko prolazili kroz sumicu nakon silaska sa glavnog puta, a onda parkirali ispred samog pocetka dela plaze sa puno kamenja. Ono sto smo primetili tada je bila odredjena kolicina djubreta, ostaci rekvizita koji sluze za pravljenje vatrometa, ali bogme i spriceve, pa smo se veoma brzo okrenuli i otisli ka Hori jer je vec padao mrak.

Izmenjeno (Dragan)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Teogonija, fali nam jos neka slika iz predivne Hore, za mene jedne od 3-4 najlepse u celoj Grckoj ....................

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Teogonija, zaista sam sa uživanjem čitala tvoj putopis. Kao i uvek, odličan! Ti umeš od "ničeg" da napraviš lepu priču i da nadješ najbolji ugao za slikanje..., ma, sve je perfektno!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve cekam kraj putopisa da komentarisem a ne zelim da ga uskoro zavrsis:D. Sjajno ! Koliko ulozenog truda, divnih recenica koje odisu  slatkim detaljima atmosfere i unutrašnjeg doživljaja. Fotke odlicne  kao i uvek.Zaista zasluzujes sve cestitke za prikaz ove destinacije, :cvetic:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka