neda

Hotel Bella Vista U Hurgadi

34 poruke u ovoj temi

Ide li neko u ovaj hotel :):):)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Seagull, dobro si me podsetila da treba na ovom mestu ostaviti informaciju o hotelu. Prenosim utiske iz septembra 2018 god. kopirajući svoj post o Bella Visti sa teme ,,Hurgada aktuelnosti”, tj.ono što je najrelevantnije uz malu korekciju i dopunu. Prednost Bella Viste je pozicija hotela u centru Hurgade, prepoznatljiv stil koji asocira na italijanski, kao i  nešto intimnija atmosfera manjeg hotela. Sve imate: dovoljno mesta pod suncobranima, pesak dokle god dopiru noge u vodi, bazen i bazenski bar sa stolicama u vodi, plažni bar, posluženja all inclusive. Animacije za mlađe i starije: strečing joga, akva strečing, pikado, odbojka, boćanje . Sve se vrti u malom krugu i svi se međusobno poznaju i pozdravljaju. Hrana je ovde veliki izazov jer je sve vrlo raznovrsno, kvalitetno i ukusno. Uz švedski sto nalazi se i šporet, a kuvar sprema italijanske đakonije ako slučajno dosade egipatske. Večernje zanimacije na maloj bini plažnog bara: veče nacionalnog plesa, tombola, karaoke … Ja nisam bio konzument tih sadržaja, jer posle večere volim da prošetam a ovaj hotel je upravo na početku centralnog starog dela Hurgade koji se zove Sakala I ne treba ti taksi da bi doživeo stari centar Hurgade noću. Iza kapije hotela vrvi grad u vreloj egipatskoj noći sa svim mirisima, komešanjem, kontrastima i strastima. Bio sam uplatio preko Farosa, rani buking, na rate, pristupačno. Ove godine bogami, hotel drastično poskupeo. Radi objektivnosti ću napisati da sam drugi dan tutnuo 10 dolara recepcionaru koji mi je prvo dao sobu koja gleda na ulicu, a posle toga sam dobio vrlo lepu sobu koja gleda na park. Nema komaraca, park se povremeno zaprašuje i uopšte hotel se vrlo lepo održava jer ima dosta posluge, a nije veliki. ,,Iskusni egipćani” verovatno smatraju da plaža nije dovoljno široka. Uska je to je tačno, ali je peskovita i nema korala. Istini za volju kad je oseka, može se natrčati i na neku džombu u vodi posred plaže. Ima dovoljno ležaljki i suncobrana. Nema mnogo postova o ovom hotelu, Ja sam letovao u Egiptu prvi put i izabrao sam ovaj hotel po preporuci nekog ko je puno puta letovao u Hurgadi, a par puta u ovom hotelu. Ja sam letovao sa suprugom bez dece pa mi je odgovarala intimnija atmosfera, mada u hotelu ima I dece koja imaju svoj kutak i animatora. Hotel Bella Vista je u neposrednoj blizini hotela Seagull koji je mnogo veći i ima veću popularnost sudeći po postovima. Međutim, rekao bih da restoran u Bella Visti ne zaostaje za Seagull-om, kao i kvalitet usluge, a možda je i bolji jer se u manjem hotelu teret usluge raspoređuje na manji broj ljudi. Ovo sam zaključio jer sam kao gost Bella Viste mogao da slobodno udjem u Seagull i da snimim kako sve to tamo izgleda. Verovatno je isti vlasnik, inače u druge hotele nerado puštaju. Seagull zato ima mnogo veći park, mnogo veću plažu i puno atrakcija, što odgovara roditeljima sa decom. Kada vratim film, rekao bih da je hotel Bella Vista, upravo odličan izbor za nekog ko prvi put dolazi da letuje u Hurgadu, što bi se moglo reći I za Seagull.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26041
    Ukupno tema
    869002
    Ukupno poruka