neda

Hotel Bella Vista U Hurgadi

43 poruke u ovoj temi

Kako koji hotel u Hurgadi izaberem, pojavi se neka informacija koja me pokoleba. Najnoviji koji sam smilila je Bella Vista. Ali nigde da naidjem na utiske turista koji su bili tamo. Samo pohvale agencija, a agencije, i strane i domace, naravno samo hvale.

Ako je neko bio u Bella Visti, tako bi bilo diiivno da mi napise kakav je hotel zaista i da li tamo treba ici.

Prihvatam i sugestije onih koji su pored hotela prolazili ili barem iz necijih prica o njemu culi :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nedo, malo niže sam dala uputstva kako doći do informacija (kritike i preporuke turista - ali samo na nemačkom) i slika vezano za hotele. no izgleda da se nikom ne da čitati, a ja se baš trudila ...

ali ok ..

evo ti link za slike hotela za koji pitaš.

http://www.urlaubsbilder-online.de/img_gal...9&ls=0&lc=h8573

ovde su opisi turista - ali na nemačkom (malo sam pogledala i ne vidim značajnije primedbe, hotel ok, dosadno i napasno osoblje čitaj - muškarci ...)

http://www.holidaycheck.de/hotel-Hotelbewe...a-hid_8573.html

pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

El Minis, hvala :rolleyes:

Bar sam slike "razumela" i onu opsu ocenu gde pisu brojevi, za ostatak cu prizvati u pomoc drugaricu koja odlicno razume nemacki ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Spirit" je ove godine prvi put poceo da vodi svoje turiste u ovaj hotel.

Nalazi se u Sheraton ulici, preko puta marketa Abu Ashar i centra Kleopatra. na samoj plazi je, tako da se ne prelazi nikakva ulica kao sto je slucaj sa pojedinim hotelima. ima 4 zvezdice, ali je daleko bolji od Rome, Safira, Sun&Sea ...

Mirno je i tiho za odmor.

Sobe su ogromne i ciste, i sve terase jednim delim gledaju na more. Unutrasnje terase gledaju na dvoriste i more, a sa spoljasnjih vam se pogled 'kaci' osim za plazu i more i za neko od gradilista. Gledati u gradiliste u Hurgadi nije nikakvo cudo, jer je grad koji je stalno u izgradnji, tako da novorastuce hotele retko mozete da izbegnete ispred svojih terasa.

Plaza je mala, ali predivna. Postepeno i vrlo brzo se ulazi u dublju vodu, hocu da kazem nije ono -ides 500m, a voda ti je do kolena. U plicaku nema kamenja, korala i sl. na sta bi se spoticali, sve sam meki pesak.

U sklopu hotela je 'La Luna' picerija gde mozete da svratite ako vam dosadi hotelska hrana...

S obzirom na to da su pojedini hoteli u istom rangu stari, i prljavi, ovaj je odlican!

562.jpg

563.jpg

568.jpg

569.jpg

Izmenjeno (buba-Mara)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nedo, Bela Vista ima odlicnu lokaciju ako zelis da budes u Sakali. Kada samo se vracali u Bg, cula sam od nekih putnika na aerodromu da su bili u tom hoteli i bili su sasvim zadovoljni..znam da nije neka pomoc, ali bolje ista nego nista..i baba-Murine slike izgledaju sasvim ok, bar meni..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Narode

Treba mi pomoc oko hotela Bella Vista ako neko nesto zna o njemu ili ako ko ima kakav savet za taj hotel....bio sam jednom u hotelu Safir u Hrgadi i znam mestimicno gde je hotel Bella Vista al me interesuje malo detaljniji opis i necije eventualno iskustvo.....HVALA UNAPRED

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bela vista JE PREKO PUTA ABU ASAR MARKETA U STROM DELU HURGADE DOBRO JE POZICIONIRAN TAKO DA SI U CENTRU ZBIVANJA ... NISAM BIO U NJEMU ALI EVO LINK DA VIDIS KAKO JE POZICIONIRAN TACNO, NE ZNAM ZASTO IDES BAS U NJEGA KAD IMA MNOGO BOLJIH ZA SLICNU CENU........RECIMO ELYSEES ILI SUN & SEA, EVO TI LINK WIKIMAPIE

http://www.wikimapia.org/#lat=27.2134381&a...amp;m=a&v=2

A EVO OVDE I SLICICA KOJE TI MOGU BITI OD POMOCI

http://www.holidaycheck.com/hotel-Travel+p...b-hid_8573.html

ok , svi razlicito razmisljamo , u svakom slucaju tu smo da pomognemo jedni drugima ...ja sam bio u sun & sea, bilo je ok....a sto se tice elysees on ti je na pocetku pesacke zone u novom delu hurgade odlicno pozicioniran sa ekstra plazom .....koliko vidim bice pun krcat ove godine nasim turistima.. :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

preko koje agencije ides ,ko radi bela vistu?

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam u hotelu Bella Vista bila 2005. i presladak je. Jeste mali, mala je i plaza, ali sasvim dovoljna za broj gostiju u hotelu. Spolja ne izgleda spektakularno, ali je iznutra super. Sobe su prostrane, fino uredjene, namestaj je od kovanog gvozdja, imas u sobi TV, mini bar, za sef ne mogu da se setim (ali sam ja novac drzala u koferu, pod kljucem, i sve je uvek bilo na broju), naravno svaka soba ima terasu. Mi smo bili u prizemlju, terasa nije imala ogradu, ali veruj da to ne smeta, posto je bila uz sam vrt, koji je divan. Bazen nije preveliki, ali i ne treba ti pored onako divnog Crvenog mora. U prospektima nekih agencija pise da je plaza sa druge strane ulice i da se do nje dolazi autobusom, sto nije tacno. Hotel je uz samo more, tako da nema ni prelaska ulice, a kamoli voznje busom.

E da, veoma vode racuna o higijeni, zaista je u hotelu sve jako cisto. Hrana je super, za dorucak mahom pecivo u mnogo varijanti, razne pahuljice, salate, voce, jaja, za veceru sve i svasta, ali mesa najmanje, jer je tahkva egipatska kuhinja. Ima ga naravno, ali ne u ogromnim kolicinama. Moja sestra je u Bella Visti bila ponovo prosle godine, kaze da se hotel jos poboljsao. Pozicija mu je odlicna, na samom pocetku Sakale, tako da si u strogom centru grada, ali ne u onoj najgoroj guzvi. Prekoputa je market Abu Ashara i prodavnica Kleopatra u kojoj mozes da kupis suvenire po fiksnim, realnim cenama, znaci nema cenkanja, na sta se gubi gomila vremena.

U Egiptu sam bila vec 3 puta - u Bella Visti, hotelu Charm life i Hostmarku i bez dileme Bella Vista je daleko bolja od Charma, iako su iste kategorije. Jasno je da je Hostmark van konkurencije.

E sad, naravno da postoji jedan problem. U Hurgadi sam bila u martu ove godine i tada su u Bella Visti dodavali dva sprata, znaci u toku su bili gradjevinski radovi, mada je hotel bio otvoren za goste. Proverila sam kod ljudi koji su trenutno u Hurgadi, ta dva nova sprata jos nisu zavrsena i pustena u rad, sto znaci da u nekom delu dana sigurno ima buke. To ti naravno ni jedna od agencija koja radi taj hotel nece reci.

Toliko od mene, sve sto te dodatno zanima pitaj

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sma i ja jednom u Hurgadi u Hotelu Safir. I taj hotel je super ali je malo po daleko i od starog i od novog dela Hurgade. A ako mi je ista mrze bilo nego se cenjkati sa taksistima jer su jako nekulturni. Dok mi je recimo cenjkanje sa trgovcima sa druge strane bilo dosta interesantno. Doduse imao sam iskustvo iz Tunisa sa tim. Hotel Bella Vista mi se dopada iskljucivo zbog lokacije i nista vise. A jos bolja lokacija je hotela Sunrise Holiday on je odmah preko puta Sun and Sea. Ali je po skup u odnosu na ostale. Bella Vista hotel radi dosta agencija ove godine....npr Conte, Spirit....

A sto se tice te nadogradnje to mi je zaista novost i veoma korisna informacija....i mislim da cu da odustanem od njega zbog toga jer mi je gradjenja preko glave veruj mi posto radim u gradjevinskoj firmi i po citav dan gledam radnike i slusam buku po ceo dan..... :besan:

Hvala ti u svakom slucaju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko skoro bio u ovom hotelu? Na slikama izgleda mnogo fino...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E ovako - Hotel Bella vista je renoviran i dogradjena su mu u glavnoj zgradi jos dva sprata. radove zavrsavaju najkasnije za nedelju dana i odlican je hotel. Odrzao je svoj standard cek se popeo na 4* a bio je 3*. Cisto je svugde, menjaju posteljinu svaki dan, plaza je mala ali lepa i pescana i stvarno je hotel za preporukui po poziciji i po ozgledu. Mogu reci da jepo meni i najbolji hotel u Sakali. Ne znam koliko se AI isplati jer je u samom centru pa se kafa moze piti i u Costa caffe-u, jesti se moze bilo gde, ali ko voli imaju i ok AI. Nadam se da je pomoglo ako ima pitanja.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo si mi pomogla! Hvala :klap: ja sam se zaljubila u hotel gledajuci fotke. Prosle godine sam bila u Romi pa znam da je i ovom hotelu odlicna lokacija. Uzeli bismo pp, bas iz razloga da mozemo da klopamo i na drugim mestima a ne zalimo parice. Jos samo Spirit da izbaci ponudu i eto nas :cool::klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko skoro bio u ovom hotelu? Da li su završeni radovi? Ja putujem 29. avgusta pa me zanima neki svežiji komentar faca.gif

Niko??? lud.gif

Izmenjeno (ljerka)
spojena dva uzastopna posta
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vrlo sam blizu da uplatim ovaj hotel.

Da li neko zna kakvo je more uz plažu ima li korala i sl.

Je li blizu nove Marine?

Da li je bolje rešenje od Regina Resort-a.

Bio mi je u igri i Desert Rose, ali kad sam shvatio da ima veštačku laguna odustao sam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je hotel na samom početku Sakale, gledajući prema Memsi. Nova Marina je na suprotnoj strani , praktično dvestotinak metara dalje od Regine.

Plaža je slična sa Roma, Sea Gull..., odnosno oni su praktično jedni do drugih. Plaža u Regini je duplo veća.

Što se soba tiče i u hotelu sa 5* možeš dobiti lošu sobu. Prošle godine u Sunrise Holidays Resortu 5* , koji je odmah tu blizu, jedan bračni par je proveo 4 dana (od 10) seleći se iz sobe u sobu, dok smo mi dobili fantastičnu.

Inače, u tom delu baš ume da duva vetar.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka