neda

Hotel Bella Vista U Hurgadi

43 poruke u ovoj temi

Ne znam zasto nasi turisti nisu bas zainteresovani za ovaj hotel,boravila sam u njemu dva puta i bila vise nego zadovoljna.Hotel je mali,ali presladak,cist i uredan.Na odličnoj je lokaciji,osoblje je ljubazno.Sobe su velike i uredne,sa terasama i pogledom na more.Dok sobe koje su u prizemlju izlaze direktno u bastu.Usluga je na bazi PP i ALL,takođe je veoma pristupacan sto se tice cene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatili smo ovaj hotel za septembar, ako ima neko ko je skoro bio ovde, dobrodosla su iskustva :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ivancuka Nije mi jasno kako nisi video na strani Bela Viste kada se krene prema Seagullu na 20 metara je Orange operater.

Etisalat je preko puta Bela Viste i kod njega je postavljen ATM.  Na toj strani na 50metara isto prema Seagullu se nalazi Vodofon. Velika  svetleca reklama sa crvenim natpisom mob. operatera. Nema sanse da se omasi

Izmenjeno (seagull)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@ivancuka Nije mi jasno kako nisi video na strani Bela Viste kada se krene prema Seagullu na 20 metara je Orange operater.

Etisalat je preko puta Bela Viste i kod njega je postavljen ATM.  Na toj strani na 50metara isto prema Seagullu se nalazi Vodofon. Velika  svetleca reklama sa crvenim natpisom mob. operatera. Nema sanse da se omasi

 

Ma video sam ali kasno, ono prvi dan frka da se što pre javim, a u stvari sve je na dlanu i sve se lako pronađe. Ja volim svuda da zavirim. Inače, moja svetloplava narukvica Bella Vista hotela mi je omogućila da se nesmetano šepurim po SeaGull hotelu koji takodje ima svetloplave narukvice, pa i da jedem kod njih. Ali, nisam nešto imao potrebe, nego sam hteo da vidim sadržaje koje nudi taj hotel. Ne možeš baš u svaki hotel tako ladno da ušetaš ako nisi njihov. Obezbeđenje te preslišava na ulazu. 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nesmetano se sepurio po SeaGull-u :)))))) E slatko me nasmeja, svaka ti cast. Sta je sa Bella Vistom ? Forsira je Faros kao da je renoviran hotel, hrana ok, i slicno. Bio sam pre sest sedam godina jedan dan u tom hotelu, i ne secam se kakav je. Ali cena je bas niska kako vidim. Kakav je odnos cene i kvaliteta ? Hrana ? Plaza - ulazak u vodu ? Sobe ?

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U ponudi ga trenutno ima i Argus

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Smith. 

Prednost Bella Viste je pozicija hotela u centru Hurgade, prepoznatljiv stil, kao i  nešto intimnija atmosfera manjeg hotela, pa ko to voli … 

E moji forumasi, ovo je opis, impresija, utisak, dozivljaj, sve na mestu :) Objasnio covek. Hvala lepo.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Smith na komplimentu, ima na forumu dobrih opisa. Moj opis je predugačak, ali prosto pun sam utisaka i tek sad slažem kockice. Još jedna anegdota: Animatori u Bella Visti pričaju deci da ih vode u Šarm El Šeik, a to je na terasi iznad plažnog bara. Fora je što oni zaista veruju da su bili u Šarm El Šeiku. :-)

 

Izmenjeno (ivancuka)
ispravka slovne greške
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ivancuka sto ne napisaste nesto o velicini plaze, o ulazu u vodu i strmini ?

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža hotela Bella Vista je prilično uska, ali zadovoljava potrebe hotela. Kameni dok sa desne strane ima takođe ležaljke, a iza doka je jedna mala plažica sa naglašenim plićakom za decu. Mada i glavna plaža nema neku strminu i mogu deca da se brčkaju. Svud je pesak, ali se more nekad povuče pa u dubljem delu možeš natrčati na greben, ali ništa to nije. Ako kažem da sveukupno plaža ima 200 m duž vode, nadam se da nisam omanuo. Ono, nije baš zagarantovan ligeštul u prvom redu do mora. Možda je neko i za to dao bakšiš momku na plaži da mu zauzme, ili je ustao u pola sedam da zauzme prvi red, ali ja se nisam opterećivao i ležao pod palmom u trećem redu. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza je dugaska max. 20 metara. Ne znam da li od talasa ili joj je takva konfiguracija tla, uz samu obalu je kao odsecena.

Ne znam koja je tad dubina cim se udje u vodu kada je plima?

Mozda znas koliko brodova dnevno dodje i podje sa tog doka ( otprilike)? Ima li izlivene nafte po povrsini mora od brodova? 

Ako mozes odgovori mi?

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na plaži nisam imao osećaj odsečenosti već osećaj zavetrine. Ugostiteljski obj. i drveni dok zaklanjaju pogled sa plaže na levu stranu, na neki akva park koji ne pripada hotelu i ne radi. Za dok je privezan brodić dajving kluba koji se retko pomera. Nema tu da plove nikakvi brodovi. Sa desne strane plaže je mali kameni dok samo za ležaljke i tu ništa ne pristaje. Iza tog kamenog doka je još jedna mala plaža koja pripada Bella Visti, pa može da se pliva i oko kamenog doka do te plažice. Do te plažice je pregrada - desna strana parka hotela i desna strana plaže vizuelno su odvojeni visokom ogradom pokrivenom živicom i betonskom pregradom u more jer se desno nalazi neka plaža sa koje dopire žamor egipćana koji se tu kupaju i ne smeju prići plaži hotela. Pored barijere tu je i obezbeđenje koje motri neprestano. Nema velikih oscilacija izm plime i oseke, gaziš po pesku 5m do pojasa, a pesak je i dalje dok se ne potopiš. Nema mnogo talasa i vetra, ili je bar tako bilo početkom septembra. Jedno kasno popodne sam primetio u vodi sitne crne flekice kao katran. Kažu, nafta. Ta pojava je bila samo tada i nikad više za dve nedelje. Ne znam odakle je to došlo. Možda sam i gucnuo za egzaktne parametre, ali reći da je to 20 m premalo je ako gledaš obe plaže ukupno. Što se kapaciteta tiče, ima bazen pa na plaži nisu nikad popunjene sve ležaljke. 

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka