mmmmmarijaa

Jonska obala, u septembru

7 poruka u ovoj temi

Da li je neko zainteresovan za letovanje posle npr. 10. septembra (moze i koji dan pre) na nekom od Jonskih ostrva?

Ovogodisnja ideja je bila Lefkada mojim autom, bilo nas je troje uz mogucnot da se prikljuci i neko cetvrti, ali zbog iznenadne promene posla, sigurna drugarica je ostala bez godisnjeg odmora, treci putnik ima nekih privatnih problema pa nije bas siguran... tako da se ja ne bih oslanjala vise na to.

Ostaje ta opcija (Lefkada kolima uz mogucnost da se ostane par dana duze od uobicajenih 10, po dogovoru), ali bih rado ponovo posetila i Zakintos ili Kefaloniju, s  tim sto bih se tu oslonila na agencijski aranzman sa prevozom (meni odgovara bus, u septembru nema guzvi na granici pa je putovanje i brze i prijatnije, a razliku u ceni do avionskog prevoza radje potrosim na moru).

Inace sam vrlo otvorena, pozitivna i prilagodljiva, te verujem za sebe da sam sasvim prijatno drustvo (izvinjavam se ako zvuci neskromno :) )

Sva putovanja sa poznanicima stecenim na nacin slican ovome su mi pozitivna, s tim sto treba biti svestan da od nekog koga ste tek upoznali ne mozete ocekivati da se apsolutno uklapa u vase zelje i potrebe. Za pocetak zeli drustvo zbog podele troskova i pojednostavljenja samog putovanja, a sve izvan toga je lepo i pozeljno, ali ne i obavezno.

Prednost dajem zenskom drustvu, ali nemam nista ni protiv pristojnih muskaraca kojima treba drustvo iskljucivo za put i druzenje onoliko koliko nam bude prijalo.

Godine su relativna kategorija, namerno ih ne navodim jer su ljudi sa kojima se druzim u rasponu izmedju 20 i 80... ali ako neko inssistira na tome koliko ih tacno imam, nije problem da prosledim datum rodjenja :)

 

Izmenjeno (mmmmmarijaa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marija, zainteresovana sam za putovanje u Grcku, ali posle 17. septembra. Zovem se Zorica i imam 56 godina. Dosta sam putovala i sa mnogo mladjima od sebe, a i sa starijima, ali sa poznatim. Nemam nista protiv ni ovakvog nacina putovanja, svakako je lakse u drustvu, a tesko je uskladiti obaveze sa svojim prijateljima.

Bila sam napravila i aranzman za Siciliju, ne bas do kraja i mislila da idem sama, pa odustala. Ako si za ovu opciju ima jeftinih letova, a i smestaja...A Sicilija je prelepa, bila sam prosle godine, ali sam obisla zapadnu obalu, sada bih istocnu, ali bih se ponovo vratila i na zapadnu...pa zavrsila sa Napuljem....

Javi se svakako! Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Marija, zainteresovana sam za putovanje u Grcku, ali posle 17. septembra.

Ćao!

Hvala na javljanju, imaš privatnu poruku :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dopuna: Odmor se pomera za drugu polovinu septembra :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Dopuna: Odmor se pomera za drugu polovinu septembra :)

Cao, da li te zanima Krf 0d 16tog? Rezervisan povoljan aranzman 10 nocenja i prevoz busem

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Cao, da li te zanima Krf 0d 16tog? Rezervisan povoljan aranzman 10 nocenja i prevoz busem

Hvala puno na ponudi, Krf je divan, ali ovog puta nije na listi prioriteta.

Svakako zelim srecan put i lep odmor!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, 

Ja i devojka krecemo 3.9 za Lefkadu ako si zainteresovana da krenes tad, mozemo da se dogovaramo. 

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka