Animra

Pick Albatros sea world hotel

6 poruka u ovoj temi

Prvi put smo u Hurgadi i nakon duzeg biranja odlucili smo se za Sea World-PickAlbatros. Cim smo se upoznali s nasim vodicem docekao nas je s pitanjem "Ko je birao hotel-izabrali ste najbolji"

Stvarno smo prezadovoljni, od usluge, smjestaja, hrane itd. 

Koristimo usluge tri hotela PickAlbatrosa: Sea World, Aqua Park i plazu kao i bar PickAlbatros Beach. (Ima na youtube prezentacija hotela pa mozete pogledati)

Hotel je 4 km udaljen od SenzoMall, Cleopatra Bazara i 7 km od Marine (Sakale)

Sto se tice hotela stvarno nema potrbe izlaziti izvan kompleksa, sve imamo.

Pri dolasku dobili smo super sobu, i opet nam je recepcionar rekao da kazemo ukoliko zelimo drugu. Za prvi dolazak smo prezadovoljni, nismo nasjeli jos na prevare, osim kod taxija jer nismo pokupili dovoljno informacija oko novca. Usitnio nam je 100 funti a dao dva puta po 50 plasteksa ( kao 1 funta) ali opet kazem, za prvi put ok, sve je to iskustvo.

Takodjer imaju cesto organizovana desavanja, tipa pjena party, nocno kupanje, disco, djecije zabave, muzika uzivo, a sinoc smo saznali od animatora da ima i organizovan prevoz do diska u gradu u sklopu hotela. U disku imamo placeno nekoliko pica i ulaz je 10E.

Nas hotel je udaljen 300-500 m od plaze ali imamo hotelski bus koji kruzi svakih pola sata i vozi do iste, iako mi najcesce prosetamo.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U ponedeljak imamo zakazan fotoshooting u prelijepim cvijetnim bastama hotela PickAlbatros. Je li ima neko da je isto radio? Moze li se tu cjenkati? Rekao je da kolicinom slika nismo ograniceni, a cijena jedne slike je 3 E. 

 

I gdje je bolje kupovati suvenire? Cleopatra Bazar (fixirane cijene) ili Sakala pa da gubim zivce na cjenkanje? Ne znam koliko se isplati. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

U ponedeljak imamo zakazan fotoshooting u prelijepim cvijetnim bastama hotela PickAlbatros. Je li ima neko da je isto radio? Moze li se tu cjenkati? Rekao je da kolicinom slika nismo ograniceni, a cijena jedne slike je 3 E. 

 

I gdje je bolje kupovati suvenire? Cleopatra Bazar (fixirane cijene) ili Sakala pa da gubim zivce na cjenkanje? Ne znam koliko se isplati. 

 

Mi smo posle šetnje po Sakali ipak pokupovali suvenire u Kleopatra bazaru, cene su mislim na kraju bile iste...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Animra idite u Sakalu. Moze se proci dosta jeftinije nego u kleopatri, naravno ako imate zivce za cjenkanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se odlucili za ovaj hotel,nadam se da ce biti sve kako treba....idemo 6.9.preko argusa:cvetic:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo kratkog zakasnelog izvestaja...

Sve je bilo kako treba,hotel je za preporuku:D

Po meni jedina mana je 2 linija od mora,ali organizovan je prevoz na plazu prekoputa beach albatross hotel..Sea world ima svoj deo na plazi skroz levo I poseban bar.

Hotel je odlicno odrzavan I prelepo izgleda u orijentalnom stilu....sve je cisto I uredno,nikakvih zamerki nemamo.Soba fina,stariji je namestaj ali to je nebitno.

Dobar je aqua park,zanimljivi bazeni,dobro odrzavano zelenilo,ok animacija...

Ima dosta domacih turista,i oni su uglavnom po bazenima pa se bas I nismo mnogo tu zadrzavali.Pored onakvog mora nikakav bazen nas I ne zanima.

Plaza hotela beach albatros je lepa sa normalnim ulaskom u vodu I fina za plivanje,kod bova je postavljena mreza...Na levom delu gde je deo naseg hotela je mol gde su parkirani brodovi I tu je I koralni greben,ok za snorkeling...skroz levo je otvoreno more plica voda I prelep pesak I talasi...sve je lepo da se iskombinuje I nije dosadno.

Isli smo I na plazu hotela Albatros palace I bila sam u soku...odlican hotel a nigde mora,kameniti plicak I nikoga nema na lezaljkama.Imaju ponton I ljudi su na kraju pontona I tamo je sigurno super ali nas cuvar nije pustio...

Hranom smo bili zadovoljni I pica su kako treba,nema primedbi...

Argus je svoj deo odradio kako treba,preporuka I za njih.

Cena hotela je sasvim ok,oko 460 e za 9 noci,a Beach albatros je oko 600 tako da I racunica je jasna zasto smo izabrali ovaj hotel.Vise puta smo isli I peske do plaze,nije uopste strasno a bus ide na pola sata.

To je to...nama je bilo odlicno:D:cvetic:

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka