vladagrk

Preporuke za Destinaciju i Prakticni Saveti za Roditelje Male Bebe

37 poruka u ovoj temi

Prethodnih godina smo birali redom Leptokariju,Olympic Beach i Nei Pori..Voleo bih da čujem neke dobre preporuke za mesta gde je dobro za klince (pesak,plićak,itd..)..Ima toliko lepih mesta po Grčkoj za narednih X godina da se ne vezujemo samo za jedno..:rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda Stavros...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Prethodnih godina smo birali redom Leptokariju,Olympic Beach i Nei Pori..Voleo bih da čujem neke dobre preporuke za mesta gde je dobro za klince (pesak,plićak,itd..)..Ima toliko lepih mesta po Grčkoj za narednih X godina da se ne vezujemo samo za jedno..:rolleyes:

Sitonija, ima preko 70 plaza, trebace ti nekoliko godina da ih obidjes

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala na odgovorima Igore, Metamofrozi je jedno od mesta koje uzimamo u obzir ali videcemo. Zujalicu uveliko koristimo i kod nas, ostalo je samo krem da kupimo u slucaju da zatreba. Uzimamo i hotel sa polu pansionom kao opciju, mada sam komunicirao pre par meseci sa vlasnikom interesantne vile sa desne strane plaze/parka u Metamorfoziju, gledano sa mora, koja ima dosta zelenila u dvoristu.

Da li mi mozes proslediti link gde mogu naci objasnjenje zasto su Bilja i Mirarbi banovane sa foruma? Biljini saveti i foto ture su mi bile presudne pri donosenju odluka vezanih za letovanje u par navrata u zadnjih nekoliko godina. Zao mi je da vise nisu na forumu, opravdano ili ne.

 

Za koju destinaciju i vilu ste se na kraju opredelili? Kako je bilo? Neki savet? I mene čekaju iste slatke muke :).

Zašto su dame, koje pominjete banovane, ne znam, i ne bih da se mešam u odluke moderacije, ali ću Vam samo reći da prvu Google-ate kao "Kao na dlanu", a drugu kao "Putujte sa MirArbi". Nadam se da ovim nisam prekršila neko pravilo, pa da i mene počiste u nepovrat. Ako jesam, nije namerno, a ni zlonamerno, draga moderacijo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pošto sam novi na forumu a i slobodan da pitam a da neko mi odgovori na slijedeće.Nisam nikada bio u Grkoj na odmor a želje mi je pa bih neku preporuku za odabir mirnog mjesta bez gužve sa pristojnom palžom.Ne treba neka destinacija sa burnim životom,samo neka ulica za šetnju.Bez djece samo smo par sa srednjim godinama.

unaprijed hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Polihrono...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Polihrono...

neki smještaj ..preporuka ?

Izmenjeno (deklarant)
slovo
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka