777

Santa Susanna

52 poruke u ovoj temi

Dali je neko bio u Santi Susanni?Rezervisali smo hotel Aquamarina.Ako neko ima iskustva sa ovim mestom i hotelom bila bih zahvalna za svaku informaciju.Sa obzirom da idemo pocetkom maja,kolika je otprilike temperatura...(za kupanje siguno nije hehe),kako se krecu cene...Samo znam da Barsu necu zaobici...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma skroz je blizu, mozda 40 minuta voznje od Barselone.

mi smo tamo ishli na flamenko ( nemojte to sluchajno da propustite)..

lepo je mesto skroz, mnogo lepshe od Lloreta, samo shto vodich reche da je za neku generaciju preko 30... nije u fazonu studentarije...

ali prelepo mesto :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti puno na odgovoru.

Pa dobro...mi ni netrazimo nesto kao LIoret,bolje neko mirnije mesto,idemo moj muz i ja,a ja sam trudna pa nam ni nije nesto do izlazaka smajl.jpg Uglavnom da obidjemo lepa mesta,idemo sopstvenim prevozom,sami smo rezervisali hotel pa zato pitam.

E mnogo si me utesio/la,da je lepo mesto...A flamenko,sta je to,jel to neki program ili?Ako mozes malo opsirnije...I dali se lako snaci u Barceloni,jer nemamo vodica,jel imaju da se kupe turisticke karte?

Hvala i pozdrav

Izmenjeno (DraganV)
Ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Flamenko je španska muzika sa puno ritmova itd, obavezno idite na veče flamenka i pogledajte kako igraju, ako ima u programu ?

A u Barseloni je veoma lako snaći se, zavisi šta sve želite da vidite. Ima sigurno da se kupi turističkih karata ali ono što treba da obiđete je sve uglavnom skoncentrisano od glavne ulice La Ramble pa u tom okrugu kao na primer Colombo, Gotska četvrt, luka i plaža Barseloneta.. Metroom par stanica dalje je i stadion Nou Camp..

E, jedino ne znam kako se odlazi do Gaudijevog parka i fontane Monžuik jer smo mi išli organizovano mislim, ekskurzija...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E super,jer mislimo sve autom da idemo...pa da se negde parkiramo da mozemo obici to sto je u blizini sto se moze peske.hehe zelimo sve da vidimo sto se moze videti za nedelju ipo smajl.jpg jer nije nam problem svaki dan ici u Barsu ako vredi videti sve...

I koji jos gradovi imaju u okolini i jel vredi ih obilaziti?Jel lepa tvrdjava u Tossi de Mar?

I jel neko bio u hotelu Aquamarina u Santa Susanni? (ja se nadam da je onakav kao na slikama) Pozdrav i hvala

Izmenjeno (DraganV)
Ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav...vidim da ste bili u Santa Susani 2008 god? Molila bih Vas da ako ste u mogućnosti napišete nešto o ovom mestu? Interesuje me sve...da li je za porodice sa decom? Koliko je skupa van pansionska potrošnja, koliko je daleko Barselona? Ma, sve čega se setite, meni bi značilo. Putovali bi u drugoj polovini avgusta, imam devojčicu od 2 godine, išli bi avionom, veoma nam se dopada ovo mesto a dobra je i agencijska popnuda koju smo našli. Sve što smo pronašli preko net-a, uglavnom je sa stranih sajtova, i generalno utisci su dobri. Ali, mene zanima i mišljenje naših ljudi koji su bili tamo, pa ako možete, pišite kako ste Vi doživeli Španiju:-) Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi pisite nesto o Santa Susanibiggrin.jpg Kako izgleda mestasce, ima li nekakvo setaliste, kakva je plaza? Pustite neku fotkicubiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene ovo mesto zanima... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bilo bi lepo da neko ko je bio u ovom mestu kaze par reci o njemu, i zanima me ako neko moze da mi kaze kakve su noci krajem jula, negde sam citala da temperatura pada do 20 stepeni, pa cak i ispod toga, pa me interesuje da li je to istina i da li ima komaraca? :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ehhej , da li je neko bio u hotelu Riviera Santa Susanna, kako je tamo..... budite od koristi ???:-)

Putujemo preko Filip travela 05.08, nadam se da nismo pogresili sto se tice mesta.

Ne zanima nas mesto ko Loret de Mar ali ne bih voleli da smo i u nekom "penzionerskom mestu"...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 bellissima moja prijateljica je bila u junu, kaže da je mesto malo i da joj se Calella više svidela-ona inače ima preko 30 god. tako da ni njoj Ljoret nije bio zanimljiv.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo smo se vratili iz Calelle i odusevljeni smo :D Gradic s dusom i tradicijom :))

Santa Susana je Suncev bger spanske obale :)) Za moj ukus, previse para za takav odmor, ali mozda se vama svidi :))

Bili smo na flamenku i bilo je super :)) Cena ulaznice je 25 evra i dobija se sangrija besplatno :)))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Santa Susana se nalazi 13 km južno odLjoreta, prema Barseloni. Novije letovalište od Calelle, sa punohotela. Plaža je lepa i peščana, dugačka par km i dosta široka.Nezgodno je mozda sto voz prolazi kroz centar mesta, ali postoje svuda pesacki podzemni prolazi, pa ni to nije problem. Ima dosta mesta za izlaske ipreporučuje se mlađim ljudima. Mada bih ja pre preporucila Lloret, Callelu ili Tossu. Btw, bila sam u Aquamarini, odlican hotel, veoma luksuzan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem 8juna u Santa Susanna na 14 dana autobusom,pa cu izneti svoje komentare kada se vratim!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u hotelu Tahiti Playa u S.Susani? I da li je neko isao vec sa agencijom Plus Turs iz Subotice?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka