Tirkizna

Zasto ste ove godine odabrali bas To mesto za letovanje?

94 poruke u ovoj temi

Kao što vidim mnogi vole svaki put na drugo mesto, a mi se baš naputovasmo, poslednjih godinu dana smo bili na 5 destinacija: Lefkada, Paralija, Balčik, Ulcinj i Kušadasi ili ti Jonsko, Egejsko, Crno more, Jadransko i opet Egejsko. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zato sto nikada nisam bio na Tasosu, svake godine drugo mesto...

Ja sam bila ubedjena da sam te sretala na tasoskim temama :D:neznam:! Au! :shokiran::bolje-da-cutim::D

@Leicester, koliko je hladno/toplo more tamo?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tirkizna,more kod Valensije je skroz toplo bilo u prvom delu jula,ulazilo se odmah bez prilagodjavanja.S obzirom koje su trenutno temperature vazduha u Španiji,to se sigurno odražava i na temperaturu mora.Talasi idu non stop,more nije mirno,ali to nisu neki jaki talasi.Od peska se pri obali pomalo zamuti voda,ali nema nikakvog rastinja u vodi.Ipak je to otvoreno more,a u našem okruženju su uglavnom zalivi,Jadransko,Jonsko i Egejsko nemaju takve neprekidne talase.Valensija može biti odlična budžet varijanta zbog izuzetno povoljnih cena u prodavnicama,ima kvalitetne hrane za malo novca.Isto tako u buticima u strogom centru fantastična sniženja,ako su nekom zanimljive marke poput Pull&Bear,Springfield,Stradivarius i mnoge druge,to su tipične globalne marke u celoj Evropi i šire.Ali nigde nižih cena,počev od 3 ili 4 € za sasvim pristojne i kvalitetne majice.Tu je bukvalno jurnjava za što boljim stvarčicama,podseća pomalo na fenomen "Black Friday" :) 

Izmenjeno (Leicester)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Leicester , Tirkizna

Molim vas da nastavak diskusije bude na potforumu Spanije.

Pozdrav

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cim odaberem gde cu,  javicu ...:D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cim moja zana odabere i  ja cu javiti. :D

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cim moja zana odabere i  ja cu javiti. :D

Nesto predlozih u kaficu :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Egipat...prvi put u zivotu, pa eto....Inace moja sestra mi je pricala sve najbolje o Hurgadi, pa da vidimo....:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Valensija i nisam se pokajao,zaista je sve super,Španija je pravi izbor i tamo nema gluposti kao na destinacijama u okruženju,kod Crnogoraca,Hrvata,Arapa.Morao sam da bacim hejt ka njima,nemam ništa protiv toga da neko kritikuje Španiju ali na tako nešto do sada nisam naišao.Jednostavno,civilizacija i maksimalna ozbiljnost Španaca a u isto vreme i opuštencija,to je turizam u pravom smislu reči.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jako tesko pitanje :)   Da vidimo i to cudo pa da budemo mirni .....

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Madrid.

Nemam pojma zasto bas iskreno, posto sam morao da odlucim i spakujem se i krenem u okviru 48 sati a more mi nije bilo na prvom mestu, izbor je pao na Spaniju (po 4-i put) kao sigurica varijantu :) 

a i bilo mi je zaniljivo da zaokruzim 3 najveca grada u Spaniji pa ako nista bar mogu da napravim poredjenje - Madrid > Barselona > Valensija :) 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Želela sam jako da posetim Pargu.

Ove godine, bilo je ili Jerisos, ili Skijatos ili Parga.

NIsam za treće skoro ni htela da čujem.

Pogodilo se da su mi termini za Jerisos nisu pasovali, a donekle ni Skijatos, a uletela Parga.

Slušala o uživanju drugih, dopadalo mi se što ću ponovo otići do Kerkire, ponuda izleta, itd.
I o samoj Pargi, svi su poneli lepe utiske, svi su nadahnuto govorili, nalazili su u njoj romantičnu notu, gledali je kao divnu uspomenu kojoj bi se rado vratili. Eto, otuda ove godine i ja idem tamo. :rolleyes:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Platamon :)

Iako sam Olimpskom regijom samo prolazila, ne i letovala u njoj, ne svidja mi se.

Platamon mi deluje drugacije jer sam izguglala neke male plaze van mesta, a tu je i tvrdjava koju gledam godinama, nikako da udjem u nju:) Imacemo i vecu palzu blizu hotela, kada ne budemo hteli dalje da idemo. Takodje sam nasila na kafic na odlicnoj pozici, ispod tvrdjave i tu cu sigurno provesti mnoge veceri:)

Posto smo ove godine dosta ptovali i jos cemo, Platamon je dobar izbor za nesto sto je blizu, a nema beskrajnu plazu i monotoniju. Proslog leta u Lidu di Jesolu sam imala i jedno i drugo, samo su nam okolni divni gradovi vadili utiske ( zbog njih smo i isli)

Citala sam godinama o Platamonu i raspitivala se, red je i da odem tamo :D

Izmenjeno (Tirkizna)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Takodje sam nasila na kafic na odlicnoj pozici, ispod tvrdjave i tu cu sigurno provesti mnoge veceri:)

Mislis na Gallaria kafe?!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26047
    Ukupno tema
    869191
    Ukupno poruka